Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από jollie Σήμερα στις 1:11 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Σήμερα στις 12:05 am

» Γιατρός στο Έλενα
από welcome 2 Χθες στις 11:09 pm

» Ποσότητα ρυζαλευρου?
από kerasoula Χθες στις 10:27 pm

» Συνεχεις ιωσεις, φαρμακευτική αντιμετωπιση συμπτωματων
από love4 Χθες στις 10:19 pm

» Τιναζεται στον υπνο του
από kerasoula Χθες στις 10:15 pm

» ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ INGLESINA TRILOGY
από maria2013 Χθες στις 9:42 pm

» Χοριακη & υπέρηχος δεν είδε τίποτα βοήθεια εαν ξερετε
από maro28 Χθες στις 9:10 pm

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από Anastasie Χθες στις 8:49 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από Princess Χθες στις 8:36 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από perperouna Χθες στις 7:53 pm

» ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΣΩ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΟΣ ΠΟΥ ΘΥΛΑΖΩ?
από HappyMama Χθες στις 1:46 pm

» Διαιτολογος σε ζωγραφου κ γυρω περιοχες
από kikimam Χθες στις 11:07 am

» παιδιατρος στην καλλιθεα
από victoria Κυρ Oct 19, 2014 10:10 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από anatoligew Κυρ Oct 19, 2014 8:59 pm

» αγχος με βαρος μωρου
από ANGEL Κυρ Oct 19, 2014 7:01 pm

» Αν η κορη σας έμενε έγκυος στην εφηβεία τι θα κάνετε ?
από supermama Παρ Oct 17, 2014 4:23 pm

» καρότσι καλαθούνα πάρκο κάθισμα ριλάξ προς πώληση
από vdimak Παρ Oct 17, 2014 1:23 am

» παθολογικη ζηλια απο την συνυφαδα μου;
από Chris_E Πεμ Oct 16, 2014 6:56 pm

» ποσο καιρο προσπαθουσατε για μωρακι??
από perperouna Πεμ Oct 16, 2014 5:34 pm

» τι μπορω να κανω???
από Ana Πεμ Oct 16, 2014 2:12 pm

» ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ
από mariatsak Τετ Oct 15, 2014 12:35 pm

» γινεται 2 χρονων και ακομα πινει γαλα τη νυχτα
από HappyMama Τρι Oct 14, 2014 11:22 pm

» Αυχενικη διαφανεια θεσσαλονικη
από jollie Τρι Oct 14, 2014 12:20 am

» Ψαχνω Φορεμα !!
από Ιφιγένεια Δευ Oct 13, 2014 11:29 pm

» Καδρακια για το παιδικο
από μιτατα Δευ Oct 13, 2014 11:09 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από fatsoulini Δευ Oct 13, 2014 10:51 am

» Η Βάπτιση της Σόνιας μου!!!
από kerasoula Κυρ Oct 12, 2014 10:06 pm

» Γυναικολόγος Καραγιαννίδης Λάζαρος ;;;
από stavroula Κυρ Oct 12, 2014 9:30 pm

» THELW NA MEINW EGKUOS
από tsifaki Κυρ Oct 12, 2014 6:48 pm

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από tsifaki Κυρ Oct 12, 2014 6:46 pm

» 17 εβδομάδες και 6 ημέρες κράτησε το όνειρο μου!!!!
από fatsoulini Κυρ Oct 12, 2014 4:55 pm

» σταγονες για τη λαρυγγιτιδα δοσολογια
από φραουλα Κυρ Oct 12, 2014 11:15 am

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από ΜΑΡΙΑΜ1 Σαβ Oct 11, 2014 12:23 pm

» Ζήλεια ανάμεσα στα αδέλφια (νήπια)
από HappyMama Παρ Oct 10, 2014 11:32 pm

» ΠΑΙΔΙΚΟΣ Η ΒΡΕΦΙΚΟΣ?
από HappyMama Παρ Oct 10, 2014 11:01 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Παρ Oct 10, 2014 7:18 pm

» Φτιαξτε εκχυλισμα βανιλιας
από howto Παρ Oct 10, 2014 6:47 pm

» Ναι, να τον φοβάστε τον θείο και τον ξάδελφο και τον παππού!
από ede37 Παρ Oct 10, 2014 12:11 am

» ΤΑΜΠΕΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
από Helen M. Πεμ Oct 09, 2014 6:27 pm

Παρόντες χρήστες
136 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 2 μέλη, 0 μη ορατοί και 134 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Chris_E, griniaroula

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Δημοσίευση νέας Θ.Ενότητας  Απάντηση στη Θ.Ενότητα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 7]

trilly

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πανεμορφο!

Νανακι

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καληνυχτα girls οτι και να γινει στη ζωη μας ας εχουμε γυρω μας ενα ωραιο περιβαλλον

trilly

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα! θα τα λεμε

CHRISLA2216

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πολυ ωραιο θεματακι!!
παντα ηθελα εναν κηπακο να τον γεμισω λουλουδια! τωρα στην αυλη εχουμε εναν μικρο χωρο που βαλαμε γκαζον, και γεμισαμε στις ακρες ρυγχοσπερμα-δεν θυμαμαι την απλη ονομασια να σας πω-
και μποκαμβιλιες.. το πρωτο αντεχει κ τον χειμωνα, απλα χανει τα ανθη. το δευτερο τα χανει ολα, αλλα θα επανελθει με την ζεστη..
σε δυο μεγαλες γλαστρες εβαλα μια λεμονια κ μια πορτοκαλια, κι ευτυχως δεν επαθαν τιποτα τον χειμωνα Very Happy Very Happy
επισης εχω μια ζαρινιερα με μολοχες, οι οποιες με το κρυο παγωσαν, αλλα κ αυτες θα επανελθουν!

σημερα αγορασα κ δυο τριανταφυλλιτσες να φυτεψω.. λεω σε τις βαλω σε μια μεγαλη ζαρτινιερα, αλλα δεν ειμαι σιγουρη.. κανει ε?

tsipita!!

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κι εμένα η μεγάλη μου αδυναμία είναι τα φυτά και τα λουλούδια flower flower . Έχουμε έναν μικρό κηπάκο και έχω φυτέψει διάφορα. Μια χρονιά έβαλα και γκαζόν (μόνη μου) αλλά μου χάλασε και δεν ξαναέβαλα. Επίσης έχω φυτεμένα και στις γλάστρες διάφορα λουλουδάκια Smile
Τα δικά μου αγαπημένα είναι μια γαρδένια (που μου την έκανε δώρο ο μπαμπάς μου όταν γέννησα τα παιδάκια μου), οι ιβίσκοι, οι ορτανσίες και οι πετούνιες οι οποίες είναι βέβαια εποχιακές (μόνο για το καλοκαίρι) αλλά είναι πανέμορφες!!

Νανακι

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
CHRISLA2216 έγραψε:πολυ ωραιο θεματακι!!
παντα ηθελα εναν κηπακο να τον γεμισω λουλουδια! τωρα στην αυλη εχουμε εναν μικρο χωρο που βαλαμε γκαζον, και γεμισαμε στις ακρες ρυγχοσπερμα-δεν θυμαμαι την απλη ονομασια να σας πω-
και μποκαμβιλιες.. το πρωτο αντεχει κ τον χειμωνα, απλα χανει τα ανθη. το δευτερο τα χανει ολα, αλλα θα επανελθει με την ζεστη..
σε δυο μεγαλες γλαστρες εβαλα μια λεμονια κ μια πορτοκαλια, κι ευτυχως δεν επαθαν τιποτα τον χειμωνα Very Happy Very Happy
επισης εχω μια ζαρινιερα με μολοχες, οι οποιες με το κρυο παγωσαν, αλλα κ αυτες θα επανελθουν!

σημερα αγορασα κ δυο τριανταφυλλιτσες να φυτεψω.. λεω σε τις βαλω σε μια μεγαλη ζαρτινιερα, αλλα δεν ειμαι σιγουρη.. κανει ε?

πολυ ωραια ακουγονται ,το ρυγχοσπερμα οπως ολα τα θαμνοειδη να τα κλαδευεις λιγο απο κατω ,γιατι εκει στη βαση μαζευονται σκουπιδακια ,σαυρες και κανενα μικρο φιδακι!! εγω ετσι τα κανω αυτα ,γενικα θελω να εχω οπτικη επαφη με το εδαφος ,λογω του οτι φοβαμαι τα φιδακια !!

τις τριανταφυλλιες μπορεις να τις βαλεις και κατω κατευθειαν .Μια γειτονισσα μου εδω ,τις εβαλε με τη σειρα ,σε διαφορα χρωματα και εκανε τριανταφυλλοκηπο ,ειναι πολυ ομορφο.Κι αυτη τις πηρε σιγα σιγα /μια μια και τελικα το εφτιαξε το παρτερι

Νανακι

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tsipita!! έγραψε:Κι εμένα η μεγάλη μου αδυναμία είναι τα φυτά και τα λουλούδια flower flower . Έχουμε έναν μικρό κηπάκο και έχω φυτέψει διάφορα. Μια χρονιά έβαλα και γκαζόν (μόνη μου) αλλά μου χάλασε και δεν ξαναέβαλα. Επίσης έχω φυτεμένα και στις γλάστρες διάφορα λουλουδάκια Smile
Τα δικά μου αγαπημένα είναι μια γαρδένια (που μου την έκανε δώρο ο μπαμπάς μου όταν γέννησα τα παιδάκια μου), οι ιβίσκοι, οι ορτανσίες και οι πετούνιες οι οποίες είναι βέβαια εποχιακές (μόνο για το καλοκαίρι) αλλά είναι πανέμορφες!!

πολυ ωραια και τα δικα σου ,ο ιβισκος ειδικα τελειος .Εμενα μου χαλασε απο το πολυ ποτισμα μια χρονια και δεν ξαναπηρα ,αλλα ειναι φοβερος.
Την ορτανσια την περιμενω να ανθισει φετος να δω αν θα μου πετυχει .Δεν μου πιανει με τιποτα ομως.
Και οι πετουνιες πολυ οικονομικες και ωραιες ,εχω κι εγω σε γλαστρα και βγηκαν και κατι αγριες στον κηπο ,δεν τις πειραζω ,μ"αρεσουν.
Εκει που ηταν το γκαζον σου τωρα τι εχεις? σκετο χωμα?
Αν θες ωραιο φυτο για τον κηπο ,που γινεται και δεντρο και θαμνος [εγω τα εχω κανει δεντρα ]παρε φωτινια.Δεν ριχνει ουτε ενα φυλλαρακι ,χειμωνα καλοκαιρι πρασινο και τωρα την ανοιξη γινεται κοκκινο ! φανταστικο και ανθεκτικο.

Νανακι

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
η φωτινια ,τετοια εχω 6- 7 και τα κλαδευα μονο απο κατω και εχουν γινει δεντρα ,ειναι αυτο το κοκκινοπρασινο

http://www.google.gr/search?q=%CF%86%CF%89%CF%84%CE%B9%CE%BD%CE%B9%CE%B1&hl=el&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=Z5ZgT_iQFY2fOpuD4O8H&sqi=2&ved=0CDAQsAQ&biw=1200&bih=590

βαρια εως 5 ευρω στη λαικη ,μη βλεπετε τιμες εδω μεσα !! και υπομονη,θα γινουν τετραπλασσια σε 2 χρονια

Ada

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε: παρε παρε να εμψυχωνει η μια ασχετη την αλλη! Razz

Με "μπριζώσατε" η αλήθεια είναι οπότε γιατί να μην το τολμήσω? Razz

Να ξεκινήσω παίρνοντας εσωτερικού ή εξωτερικού χώρου?

Το πρόβλημά μου είναι ότι δεν έχω καλές σχέσεις με την καθαριότητα του μπαλκονιού Embarassed κ δεν καθόμαστε κ ΠΟΤΕ έξω αλλά θα θελα να βλέπω χρωματάκια από τη μπαλκονόπορτα.

Τι λέτε να κοιτάξω?

Νανακι

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ada έγραψε:
trilly έγραψε: παρε παρε να εμψυχωνει η μια ασχετη την αλλη! Razz

Με "μπριζώσατε" η αλήθεια είναι οπότε γιατί να μην το τολμήσω? Razz

Να ξεκινήσω παίρνοντας εσωτερικού ή εξωτερικού χώρου?

Το πρόβλημά μου είναι ότι δεν έχω καλές σχέσεις με την καθαριότητα του μπαλκονιού Embarassed κ δεν καθόμαστε κ ΠΟΤΕ έξω αλλά θα θελα να βλέπω χρωματάκια από τη μπαλκονόπορτα.

Τι λέτε να κοιτάξω?

εξωτερικου χωρου ,παρε γλαστρες με πιατακι με ροδιτσες απο κατω ,για να μην τις σηκωνεις η μπορεις να παρεις και 2 ζαρντινιερες για τα καγκελα [παντα με πιατακι απο κατω] και βαλε εποχιακα καλοκαιρινα ,ρωτα ποια κρατανε ολο το καλοκαιρι π.χ μολοχες η πελαργονια η πετουνιες .Δε θα χρειαζεται να καθαριζεις συνεχεια τη βεραντα με αυτα .Γιατι δεν καθεσαι ομως εξω το καλοκαιρακι? Αν τη φτιαξεις τη βεραντα σιγα σιγα ,θα ειναι ωραιο

Ada

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στο σπίτι που νοικιάζουμε στην πόλη το μπαλκόνι μας (αν κ μεγάλο) "βλέπει" σε 3ς πολυκατοικίες κολλητά κ είμαστε κ στον 1ο Rolling Eyes

Άμα βγούμε έξω θα πρέπει να πιάσουμε κουβέντα με τις γειτόνισσες! Razz

ή να μαστε σαν τη διαφήμιση με το σεντόνι κ τη χλωρίνη! Razz

Στο χωριό πάλι το σπίτι δεν είναι δικό μου οπότε δε φυτεύω τίποτα No

Googlισα τις πετούνιες κ είναι πανέμορφες! Ευχαριστώ για τις συμβουλές! Very Happy

krouasanaki

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εγώ έχω το εξής θέμα: πρόσφατα μετακομίσαμε από ένα μικρό σπίτι σε ένα (πολύ) μεγαλύτερο με μια τεράστια βεράντα. Εκεί λοιπόν που δεν μπορούσες να περάσεις από τις γλάστρες (στο μικρό σπίτι), τωρα μου μοιάζουν λίγες....έχω όμως υπομονή, σιγά-σιγά θα τις πολλαπλασιάσω!!!
Νανάκι τα φώτα σου: Έχω ένα χώρο με 4 μέτρα έτοιμη πέργολα, χωρίς όμως φυτό. Τί αναριχώμενο να βάλω έτσι ώστε α)να μεγαλώσει γρήγορα β)να μη γεμίζει έντομα και γ) να μην ρίχνει πολλά φύλλα?? Το φωτίνιο που έγραψες πιο πάνω είναι καλό? Το ρυγχόσπερμα δεν αργεί λιγάκι??

miki2009

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νανακι έγραψε:η φωτινια ,τετοια εχω 6- 7 και τα κλαδευα μονο απο κατω και εχουν γινει δεντρα ,ειναι αυτο το κοκκινοπρασινο

http://www.google.gr/search?q=%CF%86%CF%89%CF%84%CE%B9%CE%BD%CE%B9%CE%B1&hl=el&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=Z5ZgT_iQFY2fOpuD4O8H&sqi=2&ved=0CDAQsAQ&biw=1200&bih=590

βαρια εως 5 ευρω στη λαικη ,μη βλεπετε τιμες εδω μεσα !! και υπομονη,θα γινουν τετραπλασσια σε 2 χρονια

Tο φωτίνι κάνει για μεγάλη γλάστρα?Αν όχι τι άλλο θα πρότηνες

CHRISLA2216

krouasanaki έγραψε:Εγώ έχω το εξής θέμα: πρόσφατα μετακομίσαμε από ένα μικρό σπίτι σε ένα (πολύ) μεγαλύτερο με μια τεράστια βεράντα. Εκεί λοιπόν που δεν μπορούσες να περάσεις από τις γλάστρες (στο μικρό σπίτι), τωρα μου μοιάζουν λίγες....έχω όμως υπομονή, σιγά-σιγά θα τις πολλαπλασιάσω!!!
Νανάκι τα φώτα σου: Έχω ένα χώρο με 4 μέτρα έτοιμη πέργολα, χωρίς όμως φυτό. Τί αναριχώμενο να βάλω έτσι ώστε α)να μεγαλώσει γρήγορα β)να μη γεμίζει έντομα και γ) να μην ρίχνει πολλά φύλλα?? Το φωτίνιο που έγραψες πιο πάνω είναι καλό? Το ρυγχόσπερμα δεν αργεί λιγάκι??

μπερδευτηκα πριν, και εγραψα για ρυγχοσπερμα..... No No το ειδα σε φωτο κ καταλαβα οτι δεν εχω αυτο στον κηπακο μου... Embarassed Embarassed Embarassed
παντως επειδη κ εμεις εχουμε περγκολα σαν διαχωριστικο απο την διπλα αυλη εχουμε βαλει το φυτο που βαλαμε κ στον υπολοιπο κηπο κ ειναι πολυ καλο! ιδανικο για τετοιου στυλ καλυψη κ αρκετα ανθεκτικο. το βραδυ θα ρωτησω τον αντρα μου πως το λενε, γιατι πραγματικα εχω κολλησει κ θα σου πω...

krouasanaki

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
CHRISLA2216 έγραψε:[μπερδευτηκα πριν, και εγραψα για ρυγχοσπερμα..... No No το ειδα σε φωτο κ καταλαβα οτι δεν εχω αυτο στον κηπακο μου... Embarassed Embarassed Embarassed
παντως επειδη κ εμεις εχουμε περγκολα σαν διαχωριστικο απο την διπλα αυλη εχουμε βαλει το φυτο που βαλαμε κ στον υπολοιπο κηπο κ ειναι πολυ καλο! ιδανικο για τετοιου στυλ καλυψη κ αρκετα ανθεκτικο. το βραδυ θα ρωτησω τον αντρα μου πως το λενε, γιατι πραγματικα εχω κολλησει κ θα σου πω...

Περιμένω το όνομα!!! Μπαίνει η άνοιξη (όπως δείχνει η σημερινή μέρα) και η "κηπουρική" διάθεση ανεβαίνει!

Νανακι

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
krouasanaki έγραψε:Εγώ έχω το εξής θέμα: πρόσφατα μετακομίσαμε από ένα μικρό σπίτι σε ένα (πολύ) μεγαλύτερο με μια τεράστια βεράντα. Εκεί λοιπόν που δεν μπορούσες να περάσεις από τις γλάστρες (στο μικρό σπίτι), τωρα μου μοιάζουν λίγες....έχω όμως υπομονή, σιγά-σιγά θα τις πολλαπλασιάσω!!!

η φωτινια δεν ειναι αναρριχιτικη ,γινεται δεντρο η διαχωριστικος φραχτης αρα δε κανει για την περγκολα.
Μεγαλη η περγολα ομως ,4 μετρα ειναι πολλα ,θα σκεφτω και θα σου πω ,να ρωτησω μια φιλη που ξερει πιο πολλα

αγιοκλημα και γιασεμι ,τα πιο κλασσικα και ρυγχοσπερμα ,αλλα αν κανεις μια βολτα σε φυτωριο η σε λαικη αγορα θα βρεις πολλα ,θελει ψαξιμο και υπομονη.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Νανακι στις Τετ Mar 14, 2012 8:20 pm, 1 φορά

Νανακι

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
miki2009 έγραψε:
Νανακι έγραψε:η φωτινια ,τετοια εχω 6- 7 και τα κλαδευα μονο απο κατω και εχουν γινει δεντρα ,ειναι αυτο το κοκκινοπρασινο

Tο φωτίνι κάνει για μεγάλη γλάστρα?Αν όχι τι άλλο θα πρότηνες
ναι για μεγαλη γλαστρα κανει αλλα καλυτερα κατω γιατι αμα παραμεγαλωσει ,τι θα το κανεις?

krouasanaki

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Νανακι έγραψε:
η φωτινια δεν ειναι αναρριχιτικη ,γινεται δεντρο η διαχωριστικος φραχτης αρα δε κανει για την περγκολα.
Μεγαλη η περγολα ομως ,4 μετρα ειναι πολλα ,θα σκεφτω και θα σου πω ,να ρωτησω μια φιλη που ξερει πιο πολλα

αγιοκλημα και γιασεμι ,τα πιο κλασσικα και ρυγχοσπερμα ,αλλα αν κανεις μια βολτα σε φυτωριο η σε λαικη αγορα θα βρεις πολλα ,θελει ψαξιμο και υπομονη.

Και τα 3 αυτά είναι ωραία, μυρίζουν υπέροχα, αλλά μήπως μαζεύουν έντομα (μέλισσες κλπ)???
Σκεφτόμουν κάτι χωρίς άνθη...

Νανακι

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
krouasanaki έγραψε:
Νανακι έγραψε:

Και τα 3 αυτά είναι ωραία, μυρίζουν υπέροχα, αλλά μήπως μαζεύουν έντομα (μέλισσες κλπ)???
Σκεφτόμουν κάτι χωρίς άνθη...

ε τοτε το πιο γνωστο ειναι ο κισσος και υπαρχει σε πολλες παραλαγες ..αθανατο φυτο

Νανακι

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα, τελεια μερα σημερα για κηπουρικη,θα συνεχισω τη διαμορφωση των δεντρων[κοινως κλαδεμα] και καθαρισμα του χωρου εξω γενικως

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Δημοσίευση νέας Θ.Ενότητας  Απάντηση στη Θ.Ενότητα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create a free blog