Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11
από Anastasie Σήμερα στις 10:30 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Σήμερα στις 10:29 pm

» ΜΑΡΣΙΠΟ RING SLING
από JELLYFISH Σήμερα στις 9:57 pm

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από maria1984 Σήμερα στις 8:54 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από Jannete Σήμερα στις 7:56 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από tassoula Σήμερα στις 9:29 am

» Καθισμα αυτοκινητου BeSafe IziGo+ και βαση Isofix- Καροτσι Quinny Buzz
από Ντάλια Σήμερα στις 3:04 am

» Γιατροί Γενικού πανεπιστημιακού Λάρισας
από Sporaki! Χθες στις 10:54 pm

» Παιδιά και σπουδές???
από JELLYFISH Χθες στις 10:22 pm

» ΧΑΡΙΖΩ κρεμα nipple care
από maro28 Τετ Dec 17, 2014 11:35 pm

» Τελος ΕΟΠΥΥ στις ιδιωτικες κλινικές
από danik Τετ Dec 17, 2014 10:12 pm

» Πωλείται ring sling
από Stavroula_81 Τετ Dec 17, 2014 2:07 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ Νο24 7 ευρω!!
από Ντάλια Τρι Dec 16, 2014 9:26 pm

» ΦΡΕΣΚΟ ΓΑΛΑ
από chriss Τρι Dec 16, 2014 4:39 am

» Πωλειται Γαλα Humana 1
από ogeo Δευ Dec 15, 2014 7:44 am

» Μανικιούρ Πεντικιούρ Τεχνητά με τα καλύτερα υλικά, φαντασία και καλό γούστο
από helonomama Δευ Dec 15, 2014 7:41 am

» Προσφορά για μανικιούρ ημιμόνιμο!
από helonomama Δευ Dec 15, 2014 7:24 am

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από peristeraki Δευ Dec 15, 2014 5:45 am

» φωτογραφος Θεσσαλονικη
από vicky81 Δευ Dec 15, 2014 3:02 am

» Αναμεικτα συναισθηματα
από nafs Κυρ Dec 14, 2014 8:53 pm

» σχολικές γιορτές σε νηπιαγωγείο
από Areti2 Κυρ Dec 14, 2014 9:10 am

» Δημητρης ντοκολας γυνοκολογος
από olga m Παρ Dec 12, 2014 8:49 pm

» ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!
από ΛΕΝΑ!!! Παρ Dec 12, 2014 3:23 am

» Ψώνια μέσω ίντερνετ
από Areti2 Πεμ Dec 11, 2014 6:45 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Πεμ Dec 11, 2014 6:18 pm

» ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ???
από mama_maria krhth Πεμ Dec 11, 2014 8:20 am

» Προσκλητήρια Βάπτισης - Βιβλία ευχών {handmadebygeo}
από hmbg Τετ Dec 10, 2014 8:02 pm

» Τα πρωτα μας παπουτσακια.Βοηθεια παρακαλω!
από Areti2 Τετ Dec 10, 2014 9:38 am

» ΟΔΟΝΤΟΦΥΙΑ ΜΩΡΟΥ 20 ΜΗΝΩΝ
από chriss Τρι Dec 09, 2014 8:39 pm

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2015
από apol1979 Δευ Dec 08, 2014 10:20 pm

» Σκεφτομαστε να μετακομισουμε Αγγλια...
από Areti2 Δευ Dec 08, 2014 1:05 am

» TUPPERWARE
από Areti2 Δευ Dec 08, 2014 1:03 am

» οικονομικες εξοδοι με τα παιδακια μας τωρα τα χριστουγεννα?
από Areti2 Δευ Dec 08, 2014 12:49 am

» ΠΩΣ ΚΟΒΕΤΑΙ Η ΠΙΠΙΛΑ???
από Areti2 Δευ Dec 08, 2014 12:39 am

» Παιδικός σταθμός ή κοπέλα στο σπίτι;
από Areti2 Δευ Dec 08, 2014 12:32 am

» Εξωσωματική (στη Θεσσαλονίκη)
από vicky_89 Κυρ Dec 07, 2014 11:00 pm

» ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!
από κοκκινοσκουφιτσα Σαβ Dec 06, 2014 4:08 am

» Μεγάλη καθυστέρηση και αρνητικό τεστ κύησης
από star30 Παρ Dec 05, 2014 7:09 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ #11
από mamavivo Πεμ Dec 04, 2014 10:46 pm

» ΕΛΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΖΩΗ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ
από mamavivo Πεμ Dec 04, 2014 10:40 pm

Παρόντες χρήστες
547 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 4 μέλη, 2 μη ορατοί και 541 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Anastasie, aroma, maro28, roulakriti

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τετ Jan 23, 2013 2:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 17]

101 Απ: ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ στό Τετ Mar 28, 2012 1:10 am

eirinifth

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
βρε κοριτσακια μου τι κανετε??? χαθηκαμε εντελως.......... τι κανουν τα παιδακια σας??? εμεις ολο να περπαταμε θελουμε το καθισιο δεν μας αρεσει καθολου και μολις γυρισα απο τη δουλεια και ηρθε η ωρα της τρεχαλας...... κοριτσια μου γλυκα μανουλιτσες και μελλουσες μανουλιτσες φιλακια πολλα πολλα!!!!!

102 Απ: ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ στό Τετ Mar 28, 2012 11:35 pm

elli-anna

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
χαθηκαμε οντως .Μαλλον ολες τρεχουμε με τα μπεμπακια μας.Μας τα χαλασε λιγο ο καιρος αλλα πιστευω να βελτιωθει μεχρι το σαβ/κο να παμε και καμια βολτουλα.

103 Απ: ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ στό Πεμ Mar 29, 2012 7:58 pm

didumomama

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια...Είδα αυτό στο facebook και είπα να το βάλω κι εδώ για όποια μπορεί να πάει...Είναι 100% σίγουρο.

ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ:

ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΙΜΑ, Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΗ ΚΟΥΚΛΙΝΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΤΟ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ!!!! ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕΤΑΒΕΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΑΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΓΚΗ!

ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ Γεώργιο Κουκλινό.

ΒΑΛΤΕ ΤΟ ΟΛΟΙ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΣΑΣ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ. ΤΟΝ ΠΑΡΕΣΥΡΕ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ 6 ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΛΟΙ ΠΕΖΟΊ....

104 Απ: ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ στό Παρ Mar 30, 2012 5:01 am

eva_riri

κοριτσια καλησπερα..ειμαι στην 27η βδομαδα κυησης και με παρακολουθει η ρασιδακη που ειναι στο μητερα..το θεμα ειναι οτι ειναι πολλα τα λεφτα για να γεννησω εκει..θελω να μου πειτε αν μπορει καποιος σε δημοσιο να με αναλαβει τοσο αργα..επισης που ειναι καλυτερα?στο βενιζελειο η στο παγνη..αν εχετε καποιον γιατρο να μου προτεινετε θα το εκτιμουσα!!

105 Απ: ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ στό Παρ Mar 30, 2012 10:17 pm

maryz-iraklio kritis

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ηράκλειοοοοοοοο!! είμαι καινούργια στη παρέα!!! cheers

106 Απ: ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ στό Παρ Mar 30, 2012 10:23 pm

maryz-iraklio kritis

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva_riri έγραψε:κοριτσια καλησπερα..ειμαι στην 27η βδομαδα κυησης και με παρακολουθει η ρασιδακη που ειναι στο μητερα..το θεμα ειναι οτι ειναι πολλα τα λεφτα για να γεννησω εκει..θελω να μου πειτε αν μπορει καποιος σε δημοσιο να με αναλαβει τοσο αργα..επισης που ειναι καλυτερα?στο βενιζελειο η στο παγνη..αν εχετε καποιον γιατρο να μου προτεινετε θα το εκτιμουσα!!

είναι όντως πολλά τα λεφτά,αλλά είναι πολύ καλά κατα τη γνώμη μου κ πολύ καλύτερες συνθήκες από τα δημόσια! Εγώ γέννησα στο μητέρα κ είμαι πολύ ευχαριστημένη! παρόλο που εγώ δεν εργαζόμουν για να πάρουμε πίσω όλα τα χρήματα πήραμε περίπου τα μισά λόγω του συζύγου, βέβαια το οικονομικό πακέτο που έχει κ τελέυταια στιγμή καισαρική που είναι παραπάνω! τώρα, αυτό είναι στην επιλογή του καθενός,προσωπικά ο γιατρός με παρακολουθούσε πολύ πριν μείνω έγκυος κ ήμουν ευχαριστημένη!

107 Απ: ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ στό Παρ Mar 30, 2012 11:47 pm

eva_riri

maryz-iraklio kritis έγραψε:
eva_riri έγραψε:κοριτσια καλησπερα..ειμαι στην 27η βδομαδα κυησης και με παρακολουθει η ρασιδακη που ειναι στο μητερα..το θεμα ειναι οτι ειναι πολλα τα λεφτα για να γεννησω εκει..θελω να μου πειτε αν μπορει καποιος σε δημοσιο να με αναλαβει τοσο αργα..επισης που ειναι καλυτερα?στο βενιζελειο η στο παγνη..αν εχετε καποιον γιατρο να μου προτεινετε θα το εκτιμουσα!!

είναι όντως πολλά τα λεφτά,αλλά είναι πολύ καλά κατα τη γνώμη μου κ πολύ καλύτερες συνθήκες από τα δημόσια! Εγώ γέννησα στο μητέρα κ είμαι πολύ ευχαριστημένη! παρόλο που εγώ δεν εργαζόμουν για να πάρουμε πίσω όλα τα χρήματα πήραμε περίπου τα μισά λόγω του συζύγου, βέβαια το οικονομικό πακέτο που έχει κ τελέυταια στιγμή καισαρική που είναι παραπάνω! τώρα, αυτό είναι στην επιλογή του καθενός,προσωπικά ο γιατρός με παρακολουθούσε πολύ πριν μείνω έγκυος κ ήμουν ευχαριστημένη!

ποσο πληρωσες συνολικα αν επιτρεπεται?

108 Απ: ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ στό Σαβ Mar 31, 2012 12:09 am

maryz-iraklio kritis

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
4000 ακριβώς! με καισαρική τομή επισκληρίδειο συν κατι εξετασεις της μικρης και φαρμακευτικη αγωγη δική μου! τωρα...αυτο είναι στη καθεμια εγω παντως ειμαι πολυ ευχαριστημενη ενω ειχα τελεια εγκυμοσυνη ο τοκετος μου ηταν χαλια κραταω μονο τη στιγμη που πηρα τη μικρη στην αγκαλια μου! χρωσταω πολλα στο γιατρο μου....ευχομαι οτι καλυτερο !!

109 Απ: ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ στό Σαβ Mar 31, 2012 12:28 am

elli-anna

Χαιρομαι που η παρεα μας μεγαλωνει .Καλωσηρθατε κοριτσια!!

110 Απ: ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ στό Σαβ Mar 31, 2012 12:29 am

maryz-iraklio kritis

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Very Happy

111 Απ: ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ στό Σαβ Mar 31, 2012 12:40 am

eirinifth

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σας μανουλιτσες, και μελλουσες μανουλιτσες....
Καλωσορισατε κοριτσια στην παρεα μας, στην εγκυουλα, ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και μια ευκολη γεννα, με το καλο το μωρακι σου καλη μου, και στη νεα μανουλιτσα να σου ζησει το μωρακι σου!!!
Οσο για τα μαιευτηρια και τους γιατρους σιγουρα η καθε μια απο εμας εχει την αποψη της για τα ιδιωτικα και τα δημοσια και για τους γιατρους μας!!!
Εγω λοιπον γεννησα φυσιολογικα σε δημοσιο, στο παγνη με ενα καταπληκτικο γιατρο, γιατι προσωπικα βρισκω πολυ ακριβα τα ιδιωτικα και θεωρω επισης οτι αν ειναι να συμβει κατι στο νοσοκομειο ειναι διαφορετικα τα πραγματα.....

112 Απ: ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ στό Σαβ Mar 31, 2012 2:23 am

eva_riri

maryz-iraklio kritis έγραψε:4000 ακριβώς! με καισαρική τομή επισκληρίδειο συν κατι εξετασεις της μικρης και φαρμακευτικη αγωγη δική μου! τωρα...αυτο είναι στη καθεμια εγω παντως ειμαι πολυ ευχαριστημενη ενω ειχα τελεια εγκυμοσυνη ο τοκετος μου ηταν χαλια κραταω μονο τη στιγμη που πηρα τη μικρη στην αγκαλια μου! χρωσταω πολλα στο γιατρο μου....ευχομαι οτι καλυτερο !!

α μαλιστα!τωρα ειναι που το σκεφτομαι περισσοτερο...σ ευχαριστω πολυ παντως!!!

113 Απ: ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ στό Σαβ Mar 31, 2012 2:23 am

eva_riri

elli-anna έγραψε:Χαιρομαι που η παρεα μας μεγαλωνει .Καλωσηρθατε κοριτσια!!

καλως σας βρηκαμε!!!!

114 Απ: ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ στό Σαβ Mar 31, 2012 2:26 am

eva_riri

eirinifth έγραψε:γεια σας μανουλιτσες, και μελλουσες μανουλιτσες....
Καλωσορισατε κοριτσια στην παρεα μας, στην εγκυουλα, ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και μια ευκολη γεννα, με το καλο το μωρακι σου καλη μου, και στη νεα μανουλιτσα να σου ζησει το μωρακι σου!!!
Οσο για τα μαιευτηρια και τους γιατρους σιγουρα η καθε μια απο εμας εχει την αποψη της για τα ιδιωτικα και τα δημοσια και για τους γιατρους μας!!!
Εγω λοιπον γεννησα φυσιολογικα σε δημοσιο, στο παγνη με ενα καταπληκτικο γιατρο, γιατι προσωπικα βρισκω πολυ ακριβα τα ιδιωτικα και θεωρω επισης οτι αν ειναι να συμβει κατι στο νοσοκομειο ειναι διαφορετικα τα πραγματα.....

να σαι καλα κοπελα μου!!μηπως μπορεις να μου δωσεις πληροφοριες για το γιατρο σου??περα απο το οικονομικο,κι εγω αυτο σκεφτομαι..εχω και διαβητη τυπου 1 και φοβαμαι οτι κατι να συμβει παλι στο δημοσιο θα με στειλουν...

115 Απ: ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ στό Σαβ Mar 31, 2012 2:54 am

elbar

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

Καλησπερα! Καθαρα απο κακη εμπειρια στο ΠΑΓΝΗ, θα σου ελεγα αφου ηδη ειναι προχωρημενη η εγκυμοσυνη σου να μη ρισκαρεις να πειραματιστεις. Εχουν πεσει αρκετα οι τιμες κ αν το σκεφτεις καλυτερα, θα δεις οτι δεν αξιζει ειδικα σε περιοδο κρισης να δεις το κακο προσωπο του ελληνικου συστηματος. Τα γραφω πολυ καλοπροαιρετα γιατι κινδυνεψα αρκετα κ μαλιστα απο λαθη γιατρων που με ειχαν πειραματοζωο. Κ πριν με προλαβαουν αλλες κοπελες που ειχαν εξαιρετικη εμπειρια απο δημοσιο νοσοκομειο να τους τονισω οτι μια εγκυμοσυνη που βαινει καλως μπορει που λεει ο λογος να καταληξει κ σε γεννα στο σπιτι. Ο καλος γιατρος φαινεται στις επιπλοκες... Γνωμη μου παντα να μη ρισκαρουμε τις πολυτιμες ζωες μας κ των παιδιων μας ια χρηματα που θα κοστιζαν οι διακοπες μας ενας πιο φανταχτερος γαμος κτλ. Υπαρχουν κ καλοι γιατροι σε δημοσια νοσοκομεια ομως θελουν πολυ ψαξιμο κ εγκαιρως. Καλο υπολοιπο κ οτι χρειαστεις να ρωτησεις ειμαστε εδω...Εξπερ εχουμε γινει!

116 Απ: ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ στό Σαβ Mar 31, 2012 2:58 am

maryz-iraklio kritis

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elbar έγραψε:

Καλησπερα! Καθαρα απο κακη εμπειρια στο ΠΑΓΝΗ, θα σου ελεγα αφου ηδη ειναι προχωρημενη η εγκυμοσυνη σου να μη ρισκαρεις να πειραματιστεις. Εχουν πεσει αρκετα οι τιμες κ αν το σκεφτεις καλυτερα, θα δεις οτι δεν αξιζει ειδικα σε περιοδο κρισης να δεις το κακο προσωπο του ελληνικου συστηματος. Τα γραφω πολυ καλοπροαιρετα γιατι κινδυνεψα αρκετα κ μαλιστα απο λαθη γιατρων που με ειχαν πειραματοζωο. Κ πριν με προλαβαουν αλλες κοπελες που ειχαν εξαιρετικη εμπειρια απο δημοσιο νοσοκομειο να τους τονισω οτι μια εγκυμοσυνη που βαινει καλως μπορει που λεει ο λογος να καταληξει κ σε γεννα στο σπιτι. Ο καλος γιατρος φαινεται στις επιπλοκες... Γνωμη μου παντα να μη ρισκαρουμε τις πολυτιμες ζωες μας κ των παιδιων μας ια χρηματα που θα κοστιζαν οι διακοπες μας ενας πιο φανταχτερος γαμος κτλ. Υπαρχουν κ καλοι γιατροι σε δημοσια νοσοκομεια ομως θελουν πολυ ψαξιμο κ εγκαιρως. Καλο υπολοιπο κ οτι χρειαστεις να ρωτησεις ειμαστε εδω...Εξπερ εχουμε γινει!

Συμφωνώ στο τετράγωνο ..Ο ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΙΣ ΕΠΙΠΛΟΚΕΣ!!!!! Εγώ και φαγητό να μην έχω να φάω σε μια δεύτερη εγκυμοσύνη πάλι το γιατρό μου θα θέλω κ πάλι στο μαιευτήριο! Τώρα ο καθένας αποφασίζει έχουν τα καλά τους έχουν κ τα κακά τους...το θέμα είναι όπως είπαμε ο γιατρός!!!

117 Απ: ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ στό Σαβ Mar 31, 2012 3:50 am

eirinifth

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια μου δε θα διαφωνησω μαζι σας, η καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη οπως και το μαιευτηριο και ο γιατρος. οι γνωμες διαφερουν και η καθε μια απο εμας εχει τη δικη της εμπειρια και αποψη.εγω δοξα το θεο ειχα μια φυσιολογικοτατη εγκυμοσυνη, αλλα και μια γνωστη μου με σοβαρο προβλημα απο τον ιδιωτικο γιατρο γνωστου μαιευτηριου ηρθε στο παγνη και τωρα εχει στην αγκαλιτσα της ενα υγιεστατο κοριτσακι....... υπαρχουν γιατροι που σε βλεπουν πειραματοζωο-πορτοφολι, υπαρχουν ομως και γιατροι που πανω απο ολα ειναι ανθρωποι και εγω το δικο μου τον εχω μεσα στην καρδια μου, να ειναι παντα καλα ο ανθρωπος και αλλα 10 παιδια να κανω αυτος θα ειναι μαζι μου ελπιζω!! πανω απο ολα λοιπον ειναι θεμα γιατρου πιστευω..... η καθε μανουλα λοιπον ξερει εκεινη τι ειναι καλυτερο.....
οποτε eva_riri σκεψου το, συζητησε το με τον αντρα σου και καντε αυτο που πιστευετε εσεις, οπως και να χει εγω σου ευχομαι με το καλο το μωρακι στην αγκαλιτσα σου!!!!
παντως αν συνεχισεις να θελεις πληροφοριες εδω ειμαι για οτι χρειαστεις!!

118 Απ: ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ στό Σαβ Mar 31, 2012 6:27 pm

Elenisig

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε?
Κ εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω. Ο γιατρός μου είναι στο Μητέρα αλλά ψάχνω γιατρό στο δημόσιο γιατί το ταμείο είναι μείον!!!
Μου είπαν για την Αλεξίου στο ΠΑΓΝΗ. Την ξέρετε?

119 Απ: ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ στό Σαβ Mar 31, 2012 7:19 pm

eva_riri

[quote="Elenisig"]Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε?
Κ εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω. Ο γιατρός μου είναι στο Μητέρα αλλά ψάχνω γιατρό στο δημόσιο γιατί το ταμείο είναι μείον!!!
[/quote

καλημερα!!σε ποια βδομαδα εισαι??εγω απο παγνη εχω ακουσει για το μανιδακη και το σηφακη..τι σου εχουν πει γι αυτην??

120 Απ: ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ στό Σαβ Mar 31, 2012 11:08 pm

elbar

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="eva_riri"]
Elenisig έγραψε:Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε?
[/quote

καλημερα!!σε ποια βδομαδα εισαι??εγω απο παγνη εχω ακουσει για το μανιδακη και το σηφακη..τι σου εχουν πει γι αυτην??

Για τους δυο προαναφερθεντες δε κρινω σκοπιμο να εκφραστω δημοσια απο την εμπειρια μου. Η Αλεξιου αν κ ειδικευομενη...απλα εξαιρετικη επιστημων.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | To have a blog