Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από kikimam Σήμερα στις 9:10 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από ΜΑΡΙΑΜ1 Σήμερα στις 8:45 pm

» Προβλημα με τη τουαλετα....
από ζουζουνακι Σήμερα στις 7:46 pm

» Αν η κορη σας έμενε έγκυος στην εφηβεία τι θα κάνετε ?
από bublesoaps Σήμερα στις 6:24 pm

» ΜΕΛΙΣΣΟΚΕΡΙ πουλαω
από pusi Σήμερα στις 6:23 pm

» ΑΝΤΩΝΙΑ 123 ΕΙΝΑΙ Ο ΓΝΩΣΤΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ???
από souzan Σήμερα στις 6:12 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από souzan Σήμερα στις 5:47 pm

» Κομμώτρια στο σπίτι/Θεσσαλονίκη
από vicky81 Σήμερα στις 5:39 pm

» ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΤΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
από mar.pan Σήμερα στις 5:11 pm

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από Anastasie Σήμερα στις 4:06 pm

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΜΠΡΕΛΟΚ ΚΟΡΩΝΑ.....
από φραουλα Σήμερα στις 2:00 pm

» Μπομπονιερες -κεραλοιφες!!! ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ
από pusi Σήμερα στις 9:29 am

» ΠΡΟΚΑΤ ΣΠΙΤΙ????
από mar.pan Σήμερα στις 9:01 am

» παιδιά με down και αυτισμο
από kerasoula Χθες στις 11:43 pm

» COLOSTROUM ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΗΛΙΚΙΑ
από SPINAKOS7 Χθες στις 10:29 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από mamagoriou29 Χθες στις 10:24 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από κουνελάκι Χθες στις 8:21 pm

» Κόστος Β επιπέδου
από φραουλα Χθες στις 6:51 pm

» Κορίτσια είμαι στα πρόθυρα κάτάθλιψης...
από Jorji Χθες στις 3:40 pm

» ΚΑΦΕ ΚΗΛΙΔΕΣ, ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ;
από Jorji Χθες στις 3:32 pm

» Καλλιεργεια σπερματος!
από Jorji Χθες στις 3:26 pm

» Καλλιεργεια σπερματος
από Jorji Χθες στις 3:25 pm

» Aναλαμβανω καθαρισμα και σιδερο
από pusi Χθες στις 10:25 am

» Πουλάω 2 κούνιες που γίνονται παιδικά κρεβάτια + 1 αλαξιέρα+1 συρταριέρα
από Jannete Χθες στις 2:26 am

» διαιτολογος
από dioni27 Δευ Sep 29, 2014 11:48 pm

» ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΥΛΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!!!!
από Chris_E Δευ Sep 29, 2014 3:51 pm

» ΠΕΘΑΝΕ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΙΣΚΟΣ :( ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΦΙΛΗ
από vasoulagal Δευ Sep 29, 2014 11:47 am

» agxoos !!!!!
από vasoulagal Δευ Sep 29, 2014 11:09 am

» diagrafh apo to forum 3erei kamia pws ginete?
από kerasoula Δευ Sep 29, 2014 1:02 am

» www.candyland .gr
από candyland Κυρ Sep 28, 2014 6:22 pm

» ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!!
από Antonia 123 Κυρ Sep 28, 2014 6:04 pm

» ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ
από nanou Κυρ Sep 28, 2014 3:55 pm

» Περιδεση στην 13η εβδομαδα , μετα τι?
από EnVy26 Σαβ Sep 27, 2014 10:24 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Σαβ Sep 27, 2014 10:00 pm

» Επιπλα απο Εντος/Ανδρεαδης ?
από κοκκινοσκουφιτσα Σαβ Sep 27, 2014 7:52 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Πεμ Sep 25, 2014 7:08 pm

» Πως μπορούμε να βοηθήσουμε τα παιδιά με Δυσλεξία - Διάσπαση προσοχής στο διάβασμα;;
από Καλλιόπη Τζιλέρογλου Πεμ Sep 25, 2014 5:09 pm

» Παιδικός σταθμός ή κοπέλα στο σπίτι;
από bebaki Πεμ Sep 25, 2014 2:50 pm

» κατέστρεψα τον γάμο μου και τώρα θα υποστώ τις συνέπειες
από bebaki Πεμ Sep 25, 2014 2:22 pm

» Μεγαλη Τρελα
από Antonia 123 Πεμ Sep 25, 2014 2:03 pm

Παρόντες χρήστες
620 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 15 μέλη, 0 μη ορατοί και 605 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Anastasie, bublesoaps, Chris_E, efaki27, Jannete, kikimam, Mama40, NOPITSA, Psaraki, roodie, tania1422, tassoula, ΖΩΗ13, κουνελάκι, μιτατα

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

1 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... στό Δευ Feb 27, 2012 10:59 pm

mystique

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[b][i] ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΑΣ! ΑΠΟ ΤΟ ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟ. ΑΠΟΡΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ. ΘΑ ΕΛΥΝΑ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΑΡΑ ΝΑ ΡΩΤΑΩ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΥΠΟΥ << ΑΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΓΥΟΣ???? Mad Mad >> ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΛΟΙΠΟΝ. ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 10/2 ΜΕ ΚΥΚΛΟ 26ΗΜΕΡΩΝ (ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 4ΜΗΝΕΣ ΑΛΛΑΞΕ. ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΕΙΧΑ ΚΥΚΛΟ 28ΗΜΕΡΩΝ ΤΩΡΑ ΠΙΑ 26... ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ scratch ) ΑΠΟ ΟΤΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΑ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΣΑΙΤ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΞΥ 20-25/2 scratch scratch ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΗ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ... ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΜΕΝΗ. ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ. ΣΕ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗΣ ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ Η ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ? Rolling Eyes Rolling Eyes
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΧΩ ΠΡΗΞΙΜΟ ΣΤΗΘΟΥΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ?? ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΩ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ. Η΄ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΙΔΕΑ ΜΟΥ??? HELP κΟΡΙΤΣΙΑ!!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την mystique στις Τρι Feb 28, 2012 10:01 am, 1 φορά

2 Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... στό Δευ Feb 27, 2012 11:21 pm

alexia-marinos

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mystique έγραψε:[b][i] ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΑΣ! ΑΠΟ ΤΟ ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟ. ΑΠΟΡΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ. ΘΑ ΕΛΥΝΑ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΑΡΑ ΝΑ ΡΩΤΑΩ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΥΠΟΥ << ΑΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΓΥΟΣ???? Mad Mad >> ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΛΟΙΠΟΝ. ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 10/1 ΜΕ ΚΥΚΛΟ 26ΗΜΕΡΩΝ (ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 4ΜΗΝΕΣ ΑΛΛΑΞΕ. ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΕΙΧΑ ΚΥΚΛΟ 28ΗΜΕΡΩΝ ΤΩΡΑ ΠΙΑ 26... ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ scratch ) ΑΠΟ ΟΤΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΑ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΣΑΙΤ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΞΥ 20-25/2 scratch scratch ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΗ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ... ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΜΕΝΗ. ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ. ΣΕ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗΣ ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ Η ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ? Rolling Eyes Rolling Eyes
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΧΩ ΠΡΗΞΙΜΟ ΣΤΗΘΟΥΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ?? ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΩ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ. Η΄ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΙΔΕΑ ΜΟΥ??? HELP κΟΡΙΤΣΙΑ!!

καλε,ακομα δεν εχεις κανει τεστακι affraid affraid affraid

εγω στη θεση σου δεν θα κρατιομουν...μπορεις κ απο την πρωτη μερα καθυστερησης,καθως υπαρχουν κ καποια που δειχνουν πριν την αναμενομενη ημερομηνια,ομως δεν ξερω κατα ποσο ειναι αξιοπιστα...εγω παντως ειχα κανει στη 2η μερα καθυστερησης κ εδειξε θετικο!!!

3 Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... στό Τρι Feb 28, 2012 10:01 am

mystique

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΛΕΞΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΗ. ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΞΑΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΙΣ 11/3 (ΛΟΓΙΚΑ scratch ) ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤΑΚΙ? ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ. ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΠΟΝΟΥΣ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΟΧΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΙΩΘΩ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΕΡΓΑ. ΤΟ ΠΡΗΞΙΜΟ ΚΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΟ ΧΩ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ. ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ Η ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΧΩ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ? (ΜΑΚΑΡΙ.... Rolling Eyes )[i]

4 Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... στό Τρι Feb 28, 2012 10:03 am

mystique

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΛΕΞΙΑ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΜΠΕΡΔΕΥΤΙΚΑ ΟΧΙ 10.1 ΑΛΛΑ 10/2 ΣΟΡΡΥ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΙ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ. ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΞΑΝΘΙΑ....

5 Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... στό Τρι Feb 28, 2012 10:17 am

Λεμονάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mystique έγραψε:[b][i] ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΑΣ! ΑΠΟ ΤΟ ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟ. ΑΠΟΡΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ. ΘΑ ΕΛΥΝΑ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΑΡΑ ΝΑ ΡΩΤΑΩ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΥΠΟΥ << ΑΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΓΥΟΣ???? Mad Mad >> ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΛΟΙΠΟΝ. ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 10/2 ΜΕ ΚΥΚΛΟ 26ΗΜΕΡΩΝ (ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 4ΜΗΝΕΣ ΑΛΛΑΞΕ. ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΕΙΧΑ ΚΥΚΛΟ 28ΗΜΕΡΩΝ ΤΩΡΑ ΠΙΑ 26... ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ scratch ) ΑΠΟ ΟΤΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΑ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΣΑΙΤ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΞΥ 20-25/2 scratch scratch ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΗ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ... ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΜΕΝΗ. ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ. ΣΕ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗΣ ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ Η ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ? Rolling Eyes Rolling Eyes

καλημέρα και εύχομαι
όλα να πάνε καλά !!
εγώ θα σου έλεγα να αφήσεις στην άκρη όλες αυτές τις ενοχλήσεις/συμπτώματα γιατί μόνο άγχος προκαλούν. Άσε την φύση να κάνει την δουλειά της.
Θα έρθει απο εκεί που δεν το περιμένεις.
τεστάκι μπορείς να κάνεις απο την πρώτη μέρα καθυστερήσεις, καμιά φορά δείχνει λάθος, αν μπορείς να κρατηθείς κάντο λίγο αργότερα.

6 Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... στό Τρι Feb 28, 2012 10:27 am

mystique

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΛΕΜΟΝΑΚΙ.
ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΕΚΕΙ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ I love you ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΟΛΥΚΥΣΤΗΚΕΣ ΩΟΘΥΚΕΣ ΚΑΙ ΩΠΙΣΘΙΑ ΜΗΤΡΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ.

7 Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... στό Τρι Feb 28, 2012 10:42 am

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΣΟ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ.ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙΣ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΕΙΣ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.ΟΛΕΣ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ.ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΩΟΘΗΚΕΣ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑΝ ΣΤΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙ.ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΤΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΟΠΙΣΘΙΑ ΜΗΤΡΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΥΤΕ ΣΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΓΕΝΝΑ.

8 Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... στό Τρι Feb 28, 2012 10:46 am

Λεμονάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mystique έγραψε:ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΛΕΜΟΝΑΚΙ.
ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΕΚΕΙ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ I love you ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΟΛΥΚΥΣΤΗΚΕΣ ΩΟΘΥΚΕΣ ΚΑΙ ΩΠΙΣΘΙΑ ΜΗΤΡΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ.
αγχώνεσαι απο τώρα ; Shocked Shocked
και εγώ έχω οπίσθια αλλά δεν είναι τίποτα αυτό.

9 Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... στό Τρι Feb 28, 2012 1:03 pm

mystique

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΟΣΟ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ.ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙΣ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΕΙΣ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.ΟΛΕΣ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ.ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΩΟΘΗΚΕΣ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑΝ ΣΤΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙ.ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΤΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΟΠΙΣΘΙΑ ΜΗΤΡΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΥΤΕ ΣΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΓΕΝΝΑ.

ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΣΥΛΛΗΨΗ ,ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΑΘΕΡΗ. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΚΑΤΙ ΜΗΝΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΚΟΛΠΙΚΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΕΙΧΝΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑ 5 ΩΟΘΥΛΑΚΙΑ .. ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ Η'΄ΚΑΚΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ 5. ΑΓΧΟΣ ΜΟΝΟ? ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ . ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ... Η΄ΟΤΙ ΕΧΩ ΜΩΡΟ ΚΛΠ....
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΠΙΣΘΙΑ ΜΗΤΡΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΥΠΘΕΣΕΙΣ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΠΙΣΘΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΟ (ΟΝΤΩΣ ΜΙΑ ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ) .

10 Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... στό Τρι Feb 28, 2012 1:04 pm

mystique

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΝΑΙ? ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΧΕ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ??

11 Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... στό Τρι Feb 28, 2012 2:33 pm

mpougatsoula24

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κ απο μενα
κ γω με κυκλο 28 ημερων κ τελ.περ.11/5/10
εκανα χοριακη 8/6/1ο με μια μερα καθυστερησης
κ η χοριακη μου εδειξε 91,5 ημουν εγκυος [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
σημερα η ζουζουνα μου ειναι 12 μηνων
ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εισαι κ συ κ να μας πεις πολυ συντομα τα ευχαριστα [You must be registered and logged in to see this image.]

12 Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... στό Τρι Feb 28, 2012 2:55 pm

Elenathens

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσακι μου ειναι λιγο νωρις ακομα. Απο την επαφη θελει τουλαχιστον 5 μερουλες για την εμφυτευση. Βεβαια σε καταλαβαινω απολυτα με το θεμα του αγχους. Τα εχω περασει και τα ξερω.
Τωρα στη δικη μου περιπτωση η εμφυτευση εγινε ποιο γρηγορα αποτι συνηθως, δηλ μια μερα πριν την μερα που περιμενα περιοδο ειχα χοριακη 408. Με σταθερο κυκλο και με τεστ ωορρηξιας οποτε ηξερα ποτε ειναι η γονιμη μου.
Φαντασου οτι τα τεστ του εμποριου ξεκινανε να δειχνουν θετικο με χοριακη 25. Τρεχα γυρευε δηλαδη.... Οπως και να εχει ελπιζω να πανε ολα κατευχην!

13 Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... στό Τρι Feb 28, 2012 3:27 pm

Λεμονάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mystique έγραψε:ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΝΑΙ? ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΧΕ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ??
έχω γυναικολόγο, δεν έχω πάει ποτέ σε γυναίκα Razz Razz
αυτό που σου έγραψα, δεν είναι τίποτα

14 Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... στό Τρι Feb 28, 2012 3:45 pm

myrtenia

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
mystique σε καταλαβαίνω απόλυτα! Και εμάς πρώτη προσπάθεια αυτό το μήνα, η επικίνδυνη (και μακάρι και τυχερή!!!) επαφή ήταν 22/2 και αναμενόμενη περίοδος 9/3 (εχω σταθερό κύκλο 32 ημερών).

Οπότε φιλενάδα (και συνομήλικη Smile ) θα είμαστε στην αναμονή μαζί!

Elenathens αφού ξέρεις πότε είχες ωορρηξία, πόσες μέρες μετά υπολογίζεις ότι έγινε η εμφύτευση? Και είχες καθόλου συμπτώματα?

15 Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... στό Τρι Feb 28, 2012 3:56 pm

mamax

παρε κανε ενα τεστακι και σου στελνουμε την θετικη μας ενεργεια να εισαι εγκυος...
κι αν δεν εισαι την επομενη φορα μην ανχοθεις καθολου και θα ρθει...
αυτο ειναι το μυστικο για να μινεις εγκυος...
και οι μερες οι γονιμες σχετικες ειναι και ολα.
θελει να μην το σκευτεσε ολη την ωρα οσο και να το θελεις και θα ερθει.
οσο για της πολυκιστικες δεν συμενει τιποτα φυσικα και μπορει να μεινεις.
και εγω εχω και τωρα εχω το νινι μου.αλλα ηρθε μολις σταματησα να το σκευτομαι γιαυτο στα λεω.

16 Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... στό Τρι Feb 28, 2012 4:11 pm

Elenathens

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
myrtenia έγραψε:mystique σε καταλαβαίνω απόλυτα! Και εμάς πρώτη προσπάθεια αυτό το μήνα, η επικίνδυνη (και μακάρι και τυχερή!!!) επαφή ήταν 22/2 και αναμενόμενη περίοδος 9/3 (εχω σταθερό κύκλο 32 ημερών).

Οπότε φιλενάδα (και συνομήλικη Smile ) θα είμαστε στην αναμονή μαζί!

Elenathens αφού ξέρεις πότε είχες ωορρηξία, πόσες μέρες μετά υπολογίζεις ότι έγινε η εμφύτευση? Και είχες καθόλου συμπτώματα?

Φυσιολογικα αφου ξερεις την ημερα της ωορρηξιας, μεσα σε τεσσερις με εφτα μερες γινεται η εμφυτευση. Δηλαδη μεχρι να κατεβει το γονιμοποιημενο ωαριο απο τη σαλπιγγα και να εμφυτευτει μεσα στη μητρα.
Με την εμφυτευση αρχιζει να παραγεται η χοριακη απο το γονιμοποιημενο ωαριο, και σε τρεις με πεντε μερες φαινονται τα αποτελεσματα στις εξετασεις αιματος, οχι στο τεστακι.( στη χοριακη πανω απο 10 μοναδες εισαι εγκυος και τα τεστακια μετρανε πανω απο 25 μοναδες. Και επιπλεον στο αιμα φαινεται πιο γρηγορα η χοριακη. Μετα μεταφερεται στα ουρα)
Γιαυτο τις εξετασεις αιματος μπορεις να τις κανεις και 3 μερες νωριτερα πριν την αναμενομενη περιοδο.
Ετσι υπολογιζουμε δεκαπεντε μερουλες μετα την ωορρηξια. Η πρωτη εβδομαδα για να κατεβει το αβγουλακι και η δευτερη που αρχιζει την προσκολληση στη μητρα και η παραγωγη της χοριακης.
Τα συμπτωματα σε μπερδευουν δυστυχως. Μοιαζουν πολυμε αυτα τις περιοδου. Εγω ειχα πρησμενο στηθος(που παντα ειχα ομως οταν περιμενα) και το διαφορετικο ηταν τα τραβηγματα στη μητρα. Τοτε δεν μπορουσα να τα καταλαβω καλα,τωρα τα ξεχωριζω ανετα γιατι κρατησαν ολο το πρωτο τριμηνο.
θυμαμαι χαρακτηριστικα οτι πηγαινα να σηκωθω απο την καρεκλα και κραταγα την κοιλια μου. Αλλα και παλι ειναι δυσκολο να το καταλαβεις απο μονη σου. Το μονο αξιοπιστο ειναι η χοριακη και να οπλιστεις με υπομονη! Ελπιζω να βοηθησα!

17 Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... στό Τρι Feb 28, 2012 5:17 pm

myrtenia

Elenathens ήσουν κατατοπιστικότατη και αναλυτικότατη !
Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες Smile
Άρα το μόνο που μπορεί να κάνει η κάθε μία από εμάς είναι υπομονή μέχρι το νωρίτερο 2-3 μέρες πριν την αναμενόμενη... Αντε να δουμε πώς θα περάσει ο καιρός... Πάλι καλά που κάνουμε παρέα η μία στην άλλη Laughing

18 Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... στό Τρι Feb 28, 2012 5:23 pm

Elenathens

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
myrtenia έγραψε:Elenathens ήσουν κατατοπιστικότατη και αναλυτικότατη !
Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες Smile
Άρα το μόνο που μπορεί να κάνει η κάθε μία από εμάς είναι υπομονή μέχρι το νωρίτερο 2-3 μέρες πριν την αναμενόμενη... Αντε να δουμε πώς θα περάσει ο καιρός... Πάλι καλά που κάνουμε παρέα η μία στην άλλη Laughing

Σωστα!!!
Υπομονη λοιπον και ολα θα πανε τελεια!!! cheers

19 Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... στό Τρι Feb 28, 2012 8:55 pm

mystique

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mpougatsoula24 έγραψε:καλησπερα κ απο μενα
κ γω με κυκλο 28 ημερων κ τελ.περ.11/5/10
εκανα χοριακη 8/6/1ο με μια μερα καθυστερησης
κ η χοριακη μου εδειξε 91,5 ημουν εγκυος [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
σημερα η ζουζουνα μου ειναι 12 μηνων
ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εισαι κ συ κ να μας πεις πολυ συντομα τα ευχαριστα [You must be registered and logged in to see this image.]

Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑΡΑ!! ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ! ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.. ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!

20 Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... στό Τρι Feb 28, 2012 8:57 pm

mystique

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Elenathens έγραψε:Κοριτσακι μου ειναι λιγο νωρις ακομα. Απο την επαφη θελει τουλαχιστον 5 μερουλες για την εμφυτευση. Βεβαια σε καταλαβαινω απολυτα με το θεμα του αγχους. Τα εχω περασει και τα ξερω.
Τωρα στη δικη μου περιπτωση η εμφυτευση εγινε ποιο γρηγορα αποτι συνηθως, δηλ μια μερα πριν την μερα που περιμενα περιοδο ειχα χοριακη 408. Με σταθερο κυκλο και με τεστ ωορρηξιας οποτε ηξερα ποτε ειναι η γονιμη μου.
Φαντασου οτι τα τεστ του εμποριου ξεκινανε να δειχνουν θετικο με χοριακη 25. Τρεχα γυρευε δηλαδη.... Οπως και να εχει ελπιζω να πανε ολα κατευχην!

ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΓΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΌΛΥ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΚΑΤΙ. ΟΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ....ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΟΧΙ ΛΙΓΟ ΑΣΤΑ..
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your own blog