Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από kikimam Σήμερα στις 9:45 am

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11
από Anastasie Σήμερα στις 8:21 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από κουνελάκι Σήμερα στις 5:34 am

» Ενδομητριωση
από κουνελάκι Σήμερα στις 5:17 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από Ana Σήμερα στις 5:11 am

» 1 έτους: φρέσκο, εβαπορέ ή σκόνη;
από kikimam Σήμερα στις 4:56 am

» ΚΑΦΕ ΒΛΕΝΗ
από Evagelia3 Σήμερα στις 4:06 am

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από maro28 Χθες στις 8:45 pm

» Εργασία και χαρά(;;;)
από Evagelia3 Χθες στις 8:01 pm

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015
από alepouditsa1 Χθες στις 7:22 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από vblue Χθες στις 9:45 am

» Συνεχείς ωτίτιδες και διαφορετικές απόψεις γιατρών
από anipomoni Χθες στις 12:16 am

» ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΗ ΚΑΤ'ΟΙΚΩΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ??
από xrisili Χθες στις 12:02 am

» ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΠΑΝΕΣ
από HappyMama Πεμ Nov 20, 2014 11:43 pm

» θηλασμος και περιοδος?
από iouliana Πεμ Nov 20, 2014 11:02 pm

» γνωμη για θρησκευτικο γαμο
από fatsoulini Τετ Nov 19, 2014 8:13 pm

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΜΠΡΕΛΟΚ ΚΟΡΩΝΑ.....
από φραουλα Τετ Nov 19, 2014 8:34 am

» gunaikologos
από tania1422 Τετ Nov 19, 2014 3:06 am

» εξοπλισμός σε άριστη κατάσταση
από vdimak Τρι Nov 18, 2014 8:08 am

» ΠΩΣ ΚΟΒΕΤΑΙ Η ΠΙΠΙΛΑ???
από HappyMama Δευ Nov 17, 2014 9:46 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από pennytol Δευ Nov 17, 2014 6:12 pm

» Συγνώμη για την ερώτηση!
από Evagelia3 Δευ Nov 17, 2014 5:53 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Δευ Nov 17, 2014 9:25 am

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από mamy land Κυρ Nov 16, 2014 8:16 am

» θεματακι με την περιοδο....
από maro28 Σαβ Nov 15, 2014 6:27 pm

» γινεται 2 χρονων και ακομα πινει γαλα τη νυχτα
από elin1 Παρ Nov 14, 2014 11:16 pm

» Πως βάζω φωτογραφία;;
από tassoula Παρ Nov 14, 2014 10:01 am

» ποσο καιρο προσπαθουσατε για μωρακι??
από afroula_27 Παρ Nov 14, 2014 7:02 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από Helen M. Πεμ Nov 13, 2014 9:10 pm

» soldesanil !!
από efffie Πεμ Nov 13, 2014 8:18 pm

» ολονυκτιο ξυπνημα!
από maryloo Πεμ Nov 13, 2014 5:43 pm

» φρουτόκρεμα και κρέμες...
από kikimam Πεμ Nov 13, 2014 4:59 am

» πεθερα εντομοκτονο
από tassoula Τετ Nov 12, 2014 9:17 am

» Θέματα Ιδιωτικής Ασφάλισης
από alexbox Τετ Nov 12, 2014 4:20 am

» Η ΝΥΧΤΑ....ΜΕΡΑ....
από iouliana Τετ Nov 12, 2014 1:31 am

» Παιδικός σταθμός ή κοπέλα στο σπίτι;
από mariatsak Τρι Nov 11, 2014 6:29 pm

» ΠΑΙΔΙΚΟΣ Η ΒΡΕΦΙΚΟΣ?
από mariatsak Τρι Nov 11, 2014 6:01 pm

» Ξεκινημα στερεων τρωφων με δυσκολια!
από mariatsak Τρι Nov 11, 2014 5:50 pm

» αγχος με βαρος μωρου
από maro28 Τρι Nov 11, 2014 4:58 pm

» Πώς ξυπνάτε το πρωί;;;
από Evagelia3 Δευ Nov 10, 2014 11:50 pm

Παρόντες χρήστες
332 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 1 μέλος, 1 μη ορατός και 330 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

griniaroula

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τετ Jan 23, 2013 2:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1 ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ στό Δευ Jun 28, 2010 10:23 pm

anastasia

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ! Η ΟΛΙΒΙΑ ΚΑΙ Η ΑΘΗΝΑ! ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΥΠΕΡΟΧΕΣ!
ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ...
ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ
ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΤΡΩΓΑΜΕ ΛΑΔΕΡΑ.. ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ ΜΕΝΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΤΡΩΕΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΑΣ.
ΜΕ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΠΑΡΜΠΑ ΣΤΑΘΗΣ Κ. ΑΛΛΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΓΙΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ, ΑΓΚΙΝΑΡΕΣ,ΑΡΑΚΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΑ ΑΛΛΑ.
ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΚΑΙ ΣΕ 10 ΛΕΠΤΑ ΜΕ ΤΗ ΧΥΤΡΑ ΤΡΩΜΕ!
ΕΧΟΥΝ ΘΡΕΠΤΙΚΑ ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ ΟΜΩΣ?
Η ΜΟΝΟ ΜΕ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΩΦΕΛΙΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ?
ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ?
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

http://FRAOU8@YAHOO.GR

2 Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ στό Δευ Jun 28, 2010 10:30 pm

peppy-mama

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ki egw thelw na to mathw ayto meta apo tonnous araka... Embarassed Embarassed

3 Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ στό Δευ Jun 28, 2010 10:30 pm

sktv

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
anastasia egw pernw mono araka mparmpastathis fasolakia klp exoume ston kipo!lene oti exoun threptika sustatika giati ta xoxlazoun ligo k ta bazoun stin katapsixi meta giauto k diatirountai!bebaia k gw otan exw polla fasolakia,piperies,ntomates,melitzanes tis bazw na paroun mia brasi k meta katapsixi den xanoun kanena threptiko sustatiko!

4 Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ στό Δευ Jun 28, 2010 10:31 pm

gogo

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Και εγώ γλυκιά μου το ίδιο κάνω..
Όλο και κάτι θα έχουν...
Γιατί νομίζεις ότι με τα φρέσκα δεν υπάρχει πρόβλημα...τόσα πράγματα που ρίχνουν...

Και εμείς που φάγαμε (σαν παιδιά) κατεψυγμένα πάθαμε τίποτα...

5 Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ στό Δευ Jun 28, 2010 10:31 pm

Αννα Κ.

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anastasia έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ! Η ΟΛΙΒΙΑ ΚΑΙ Η ΑΘΗΝΑ! ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΥΠΕΡΟΧΕΣ!
ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ...
ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ
ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΤΡΩΓΑΜΕ ΛΑΔΕΡΑ.. ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ ΜΕΝΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΤΡΩΕΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΑΣ.
ΜΕ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΠΑΡΜΠΑ ΣΤΑΘΗΣ Κ. ΑΛΛΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΓΙΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ, ΑΓΚΙΝΑΡΕΣ,ΑΡΑΚΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΑ ΑΛΛΑ.
ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΚΑΙ ΣΕ 10 ΛΕΠΤΑ ΜΕ ΤΗ ΧΥΤΡΑ ΤΡΩΜΕ!
ΕΧΟΥΝ ΘΡΕΠΤΙΚΑ ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ ΟΜΩΣ?
Η ΜΟΝΟ ΜΕ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΩΦΕΛΙΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ?
ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ?
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Αναστασια!!! Τι κανεις???Ωραια περασατε ε??? Αντε να το επαναλαβετε!
Εγω επαιρνα Μπαρμπα-Σταθης πολυ πριν παντρευτω-οταν συζουσαμε με τον αντρα μου - για λογους αμαθειας (δεν ηξερα να μεγειρευω) και μου αρεσουν πολυ. Επαιρνα κυριως αρακα, φασολακια και σπανακι. Τωρα να σου πω την αληθεια απο τον 7ο μηνα της Αλεξ που τρωει ο,τι μαγειρευω σχεδον, παιρνω μονο φρεσκα φασολακια και σπανακι και κατεψυγμενο παιρνω μονο τον αρακα και τις μπαμιες που δεν τα πολυμαγειρευω γιατι και με πειραζουν στο εντερο και δεν αρεσουν στον αντρα μου.
Η αποψη μου για αυτα τα προιοντα ειναι ετσι και ετσι. Ο αντρας μου που ξερει τον ομιλο Μπαρμπα-Σταθη (ανηκει στον ιδιο με την ΔΕΛΤΑ) μου ειπε οτι γενικα δεν εχουν ελληνικη προελευση παντα. Δεν ξερω...Πραγματικα τα φρεσκα ειναι καλυτερα μακραν αλλα δεν τα βρισκεις παντοτε...Τωρα αυτη την εποχη θα βρεις πολυ ωραιο φασολακι και καλο σπανακι σχετικα. Προτιμησε αυτα απο την λαικη...

6 Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ στό Δευ Jun 28, 2010 10:42 pm

Lena

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια, στο σχολειο που δουλευα στη χαλκιδικη ενας συναδερφος ασχολουνταν με χωραφια και καλλιεργουσε φασολακια κλπ για λογαριασμο του μπαρμπα σταθη. μας ειχε πει ουτε κατα διανοια να μην αγοραζουμε απο εκει. τωρα το λογο δε μας τον ειχε εξηγησει ακριβως.. και δε θα ηθελα να γραψω δημοσια τα οσα μας ειπε..

ειναι χιλιες φορες προτιμοτερο να παιρνετε καποια ποσοτητα ειτε απο λαικη ειτε απο σουπερ,να τα καθαριζετε, να τα βουτατε σε καυτο νερο και μετα στην καταψυξη..

7 Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ στό Δευ Jun 28, 2010 10:50 pm

anastasia

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lena έγραψε:κοριτσια, στο σχολειο που δουλευα στη χαλκιδικη ενας συναδερφος ασχολουνταν με χωραφια και καλλιεργουσε φασολακια κλπ για λογαριασμο του μπαρμπα σταθη. μας ειχε πει ουτε κατα διανοια να μην αγοραζουμε απο εκει. τωρα το λογο δε μας τον ειχε εξηγησει ακριβως.. και δε θα ηθελα να γραψω δημοσια τα οσα μας ειπε..

ειναι χιλιες φορες προτιμοτερο να παιρνετε καποια ποσοτητα ειτε απο λαικη ειτε απο σουπερ,να τα καθαριζετε, να τα βουτατε σε καυτο νερο και μετα στην καταψυξη..
TOSO XALIA? Shocked

8 Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ στό Δευ Jun 28, 2010 10:56 pm

sktv

anastasia έγραψε:
Lena έγραψε:κοριτσια, στο σχολειο που δουλευα στη χαλκιδικη ενας συναδερφος ασχολουνταν με χωραφια και καλλιεργουσε φασολακια κλπ για λογαριασμο του μπαρμπα σταθη. μας ειχε πει ουτε κατα διανοια να μην αγοραζουμε απο εκει. τωρα το λογο δε μας τον ειχε εξηγησει ακριβως.. και δε θα ηθελα να γραψω δημοσια τα οσα μας ειπε..

TOSO XALIA? Shocked
exw faei ena 1 tono araka!! Shocked Shocked

9 Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ στό Δευ Jun 28, 2010 10:58 pm

anastasia

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sktv έγραψε:
anastasia έγραψε:

TOSO XALIA? Shocked
exw faei ena 1 tono araka!! Shocked Shocked
XIXIXXI! ASTA! ΤΩΡΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ? ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΒΟΛΕΥΤΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΛΑΛΙΔΙΚΟ ΤΟ ΛΑΔΕΡΟ... ΟΥΤΕ ΚΟΨΕ ΚΡΕΜΜΥΔΑΚΙ, ΚΑΡΟΤΟ, ΑΝΙΘΟ, ΚΑΘΑΡΙΣΕ ΤΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ... ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΝΑ ΒΡΑΣΟΥΝ....
ΑΣΤΑ ΑΠΑΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ!

10 Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ στό Δευ Jun 28, 2010 11:00 pm

Lena

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλα δεν το συζηταω.. ειναι μεγαλη ευκολια να τα παιρνεις κατεψυγμενα... απο τοτε που το εμαθα (πριν 2.5 χρονια) δεν εχω ξαναγορασει μπαρμπα σταθη και γενικοτερα κατεψυγμενα...

να με δειτε να ξεσπυριζω καλαμποκι να πεθανετε!!!

11 Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ στό Δευ Jun 28, 2010 11:01 pm

anastasia

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lena έγραψε:καλα δεν το συζηταω.. ειναι μεγαλη ευκολια να τα παιρνεις κατεψυγμενα... απο τοτε που το εμαθα (πριν 2.5 χρονια) δεν εχω ξαναγορασει μπαρμπα σταθη και γενικοτερα κατεψυγμενα...

NA ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΑΜΠΟΚΙ ΚΑΙ Ο ΑΡΑΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΣΠΡΙΑ!!! Shocked
ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ Η ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΡΥΣΙ!!!! ΜΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΦΕΡΕ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ

12 Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ στό Δευ Jun 28, 2010 11:04 pm

sktv

anastasia έγραψε:
Lena έγραψε:καλα δεν το συζηταω.. ειναι μεγαλη ευκολια να τα παιρνεις κατεψυγμενα... απο τοτε που το εμαθα (πριν 2.5 χρονια) δεν εχω ξαναγορασει μπαρμπα σταθη και γενικοτερα κατεψυγμενα...

ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ Η ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΡΥΣΙ!!!! ΜΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΦΕΡΕ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ
ospria einai???? Shocked efuge k i mana mou gia thessaloniki k den einai dw na ti rwtisw giati den bazoume emis ston kipo?????

13 Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ στό Δευ Jun 28, 2010 11:07 pm

anastasia

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sktv έγραψε:
anastasia έγραψε:

DEN ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΤΡΩΜΕ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΗΜΕΡΑ ΜΕ ΟΣΠΡΙΑ! ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΛΑΔΕΡΑ!
ospria einai???? Shocked efuge k i mana mou gia thessaloniki k den einai dw na ti rwtisw giati den bazoume emis ston kipo?????

14 Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ στό Δευ Jun 28, 2010 11:08 pm

Lena

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλε κ εγω πριν 2 βδομαδες το εμαθα!!!!! τοσα χρονια λαχανικα τα νομιζα!!!!

15 Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ στό Δευ Jun 28, 2010 11:44 pm

Αννα Κ.

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

Εγω ακουσα για Σερβια και ειχα φριξει...Οτι ερχονται απο περιοχες που ειχαν βομβαρδιστει...Ξερω γω!! Τι να πιστεψεις....Παντως το εργοστασιο ειναι πολυ καλων προδιαγραφων. Η Vivartia ειναι πολυ προσεγμενη εταιρεια. Το ξερω απο 1ο χερι...

16 Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ στό Τρι Jun 29, 2010 1:16 am

nikoleta

Lena έγραψε:καλε κ εγω πριν 2 βδομαδες το εμαθα!!!!! τοσα χρονια λαχανικα τα νομιζα!!!!
Για τον αρακά το ήξερα ότι είναι όσπριο, για το καλαμπόκι τώρα το έμαθα!

17 Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ στό Τρι Jun 29, 2010 2:44 am

areti1

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koritsakia emeis exoume megalo kipo...o antroulis mou vayei apo ola...ena megalo sun tis eparxias auto...opote den agorayoume...otan kovo freska ta vayo katapsiksi kai exo kai to xeimona...xoris farmaka ,xoris tipota....

18 Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ στό Τρι Jun 29, 2010 3:53 am

petros-maria

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Βιολογικά δεν χρησιμοποιεί κανένας?

Είναι ακριβά, αλλά τουλαχιστον του παιδιού...πάρε 5 κανονικά αγγουράκια, και 2 βιολογικά για το παιδί...

19 Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ στό Τρι Jun 29, 2010 4:21 am

anastasia

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
petros-maria έγραψε:Βιολογικά δεν χρησιμοποιεί κανένας?

Είναι ακριβά, αλλά τουλαχιστον του παιδιού...πάρε 5 κανονικά αγγουράκια, και 2 βιολογικά για το παιδί...
ΕΠΕΡΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ!!! ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΑ ΤΙΣ ΣΟΥΟΕΣ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΕ ΛΑΪΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΟΧΙ
ΨΩΝΙΖΩ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΒΡΩ
ΛΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?
ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ... ΤΙ ΝΑ ΠΩ!

20 Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ στό Τρι Jun 29, 2010 4:22 am

faye

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
petros-maria έγραψε:Βιολογικά δεν χρησιμοποιεί κανένας?

καλα αν εγω παρω μονο 2 θα με δειρουν οι κορες μου . Μπορουν να φανε γυρω στα πεντε η καθεμια στην καθισια τους. Αφου η Βιβιαννα μου δηλωσε οτι θελει να πουλαει αγγουρακια για να τρωει κιολας. Το παιδι εχει βλεψεις. χιιχιχι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forums | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | To have a blog