Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από Despoinaki123 Σήμερα στις 2:19 am

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από ΖΩΗ13 Σήμερα στις 1:06 am

» Τι ακούν τ'αυτιά μου!!
από love4 Σήμερα στις 12:34 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από Ricola Χθες στις 11:04 pm

» ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!
από jasmmin Χθες στις 10:05 pm

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από mamy land Χθες στις 9:50 pm

» δοντακιααα!!
από Areti2 Χθες στις 9:39 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από Chris_E Χθες στις 6:02 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Χθες στις 4:02 pm

» Γυναικολόγος Καραγιαννίδης Λάζαρος ;;;
από stavroula Χθες στις 3:15 pm

» ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΕΣ ΕΣΠΑ: ΕΠΑΝΑΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗ
από HappyMama Χθες στις 12:05 pm

» www.candyland .gr
από candyland Χθες στις 9:39 am

» Τιμες για αγγλικα α junior
από Areti2 Παρ Sep 19, 2014 11:51 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από Catty Παρ Sep 19, 2014 9:45 pm

» ti diafora exete!
από dimitra al Παρ Sep 19, 2014 2:00 pm

» Αγγλικά στον παιδικό
από dimitra al Παρ Sep 19, 2014 1:49 pm

» ονοματακι για μαγαζακι..........
από Jannete Παρ Sep 19, 2014 12:24 pm

» ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟΝ ΒΥΡΩΝΑ
από victoria Παρ Sep 19, 2014 11:03 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από ifigenia84 Παρ Sep 19, 2014 11:01 am

» Πώς επιλέγουμε φροντιστήριο αγγλικών για τα παιδιά μας;
από Areti2 Παρ Sep 19, 2014 12:43 am

» θεραπεια για μυκητες
από nanou Πεμ Sep 18, 2014 11:17 pm

» Κορίτσια είμαι στα πρόθυρα κάτάθλιψης...
από ede37 Πεμ Sep 18, 2014 11:04 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!!
από nanou Πεμ Sep 18, 2014 10:42 pm

» Αρνητικό τεστ και εγκυμοσύνη??
από ntinakimi Πεμ Sep 18, 2014 7:09 pm

» ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΛΙ
από Jorji Πεμ Sep 18, 2014 5:46 pm

» Άμεση ανάγκη για arvekap 0.1
από eirini.pav Πεμ Sep 18, 2014 7:56 am

» ΚΟΨΙΜΟ ΠΑΝΑΣ
από nanou Τετ Sep 17, 2014 9:01 pm

» τι νυφικο οεο?
από dimitra al Τετ Sep 17, 2014 5:15 pm

» ΠΕΝΤΙΚΟΥΡ- ΜΑΝΙΚΟΥΡ -ΗΜΙΜΟΝΙΜΟ
από pusi Τετ Sep 17, 2014 12:41 pm

» αδυναμια στη γιαγια
από HappyMama Τετ Sep 17, 2014 12:00 pm

» ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΥΛΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!!!!
από xrisili Τετ Sep 17, 2014 9:30 am

» ''Έμπνευσις'' βάπτιση-γάμος
από supermama Τρι Sep 16, 2014 10:47 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Τρι Sep 16, 2014 6:43 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από Lollipop83 Τρι Sep 16, 2014 1:42 pm

» Πως μπορούμε να βοηθήσουμε τα παιδιά με Δυσλεξία - Διάσπαση προσοχής στο διάβασμα;;
από HappyMama Τρι Sep 16, 2014 10:19 am

» Ζήλεια ανάμεσα στα αδέλφια (νήπια)
από HappyMama Τρι Sep 16, 2014 10:02 am

» Αναλαμβανω σιδερο και καθαρισμα
από pusi Τρι Sep 16, 2014 12:43 am

» τεστ ωορρηξιας θετικο..ποτε ερχομαι σε επαφη??τη συμβουλη σας..
από perperouna Δευ Sep 15, 2014 8:00 pm

» καλημερα μηπως ειμαιιιιι?
από κουνελάκι Δευ Sep 15, 2014 11:29 am

» ΤΡΕΜΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ...
από HappyMama Δευ Sep 15, 2014 11:22 am

Παρόντες χρήστες
220 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 1 μέλος, 1 μη ορατός και 218 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Despoinaki123

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

naysika

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Για τα καρφουρ εχω ακουσει και εγω και εχω δει οτι εχει και πολλες ελυψεις σε πολλα προοιοντα.Αλλα για τα λιντλ δεν νομιζω Βαρβαρα μου εμας εδω το δικο μας γινετε χαμος καθε μερα!!!

smor

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα σε όλες!!!!! Βρε κορίτσια και πέρυσι τον Μάρτη για χρεωκοπία δεν λέγανε;;; Τους αρέσει αυτός ο μήνας...δεν εξηγείται αλλιώς! Τέσπα δεν πιστεύω τίποτα από όσα λένε. Αυτά από μένα...σας φιλώ! Very Happy

tsiph

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια μου δουλεύει ο άντρας μου στα καρφουρ. Πριν λίγες μέρες που έκοψαν τη πιτα ο διευθυντης τους ειπε ότι πάνε πολύ καλά δεν υπάρχει λόγος να κλείσουν και ότι δεν χρωστάνε σε καμία ελληνική τράπεζα. Το πρ.οβλημα απ' ότι κατάλαβα είναι το εξής. Για να παραγγείλει η καρφούρ από 1 εταιρεία προϊόντα έπρεπε μέχρι τώρα να πουλήσει τα προϊόντα και μετά να πληρώσει την εταιρεία (υπάρχει ένα διάστημα 2 μηνών περίπου). Πλέον οι εταιρείες όμως επειδή έχουν πρόβλημα ζητάνε να τις πληρώσει προκαταβολικά, αυτό δεν συμφέρει το s/m και εκεί υπάρχει ένα θέμα με τις παραγγελίες. Αυτά είναι όσα είπε ο διευθυντής δεν ξέρω αν ισχύουν

ισμηνη

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσια,
εμενα δουλευει ο αντρας μου σ'ενα εργοσταο που φτιαχνει προιοντα για την carrefour δεν εχει ακουσει να υπαρχει περιπτωση κλεισιματος μονο κατα τον σεπτεμβριο τους καθυστερησαν μια επιταγη και μπηκαν 1 μηνα μεσα κ τωρα πηγαν να κανουν το ιδιο αλλα πιεσαν κ τελικα θα πληρωθουν στην ωρα τους...
παντως αν ισχυει καηκαμε ειναι βασικος τους πελατης κ μαλλον θα τονπαρει η μπαλα τον αντρα μου...οχι οχι ουτε να το σκεφτομαι

mariloy

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΑΝΤΑ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΒΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΜΑΘΑΜΕ ΟΤΙ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΑΣ ΚΛΙΝΕΙ ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΜΑΘΕΣ ?? ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ! ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΟΜΑΖΟΥΝ ΠΙΟ ΠΟΛΛΗ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΙΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ !!!

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω πιστευω ειναι ψεματα,ολοι ακουνε κατι και μετα τα λενε ποως θελουν.εδω σε μας ετοιμαζεται να ανοιξει καρφουρ μεγαλο.και για τα λιντλ δεν νομιζω.αν,λεμε αν ειναι αληθεια ωραια θελουν ολοι να μας βοηθησουν,με το κλεινουν δυο απο τα μεγαλυτερα μαρκετ και να μενει τοσος κοσμος ανεργος.

Myro

παντως κοριτσια κ εγω εχω ακουσει για καρφουρ..ο αντρας μου δουλευει σε εταιρεια που τους φτιαχνουν τα ραφια τα βαθρα κτλ..κ εκει στην εταιρεια αυτο ψιυθριζετε..χρωστανε παντου σε προμηθευτες επιτηδες (γιατι φυσικα και πανε πολυ καλα)κ θα βαρεσουν πιστολι καποια στιγμη..κ αυτο που με ψιλιαζει επισης ειναι οτι εδω στην θεσσαλονικη ακουγετε εδω κ ενα χρονο οτι θα ανοιξει ενα ικεα κ δυτικα κ λενε οτι θα ανοιξη στην θεση του καρφουρ ευκαρπιας..αρα λεω εγω μηπως ειναι ολα προσχεδιασμενα κ αυτοι παιζουν μεταξυ τουσ???

https://www.facebook.com/myrodeve

annou

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Δηλαδή τι νομίζετε αμα χρεωκοπήσουμε δεν θα πουλάνε τα μαγαζιά προιόντα???Καλό είναι να έχουμε κάνει την παρακαταθήκη μας σε φαγητά-όποιος έχει την δυνατότητα-αλλά απο εκεί και πέρα δεν θα είναι κατι απίστευτα τραγικό.Προσωπικά δεν μου κάνει καμία διαφορά να είναι γεμάτα τα μαγαζία με τα πάντα όταν οι περισσότεροι δεν μπορούμε να τα αξιοποιήσουμε και απλώς πέρνουμε τα βασικά και απαραίτητα.

Λεμονάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
έχω ακούσει πως οι Γάλοι έχουν το 50% αποχωρούν όμως και για αυτό κλείνουν.
Αν τελικά είναι αλήθεια και κλείσουν για οποιοδήποτε λόγο θα μείνουν αρκετοί άνθρωποι χωρίς δουλειά.

Ας κάνουμε μια μικρή αποθήκευση προϊόντων, μακαρόνια όσπρια που δεν χαλάνε και βλέπουμε..
προϊόντα να αγοράσουμε θα υπάρχουν θα έχουμε τα λεφτά για να τα πάρουμε ;

momirene

Εδω στην Ξανθη δουλευουν ολα τα Carrefour Μαρινοπουλος, Lidl και ανοιγει και Βασιλοππουλος. Αν θυμαμαι καλα η carrefour αγορασε τα Dia για να τα κλεισει (εδω εκλεισε ενα που ηταν στα 100μετρα απο δικο της μαρκετ) γιατι ηταν πολυ ανταγωνιστηκα στις τιμες.
Παντως και να κλεισουν δεν καιγομαι...σιγα τα φτηνα προιοντα που εχουν. Καθε 3 και λιγο προστιμα τρωνε για ακαταλληλα προιοντα.

manoula_24xr

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aυτο σκεφτομαι κ γω κι αντε οτι κλεινουν κ χρεωκοπουμε,με τι χρηματα θα κανουμε στοκ οταν πολλες οικογενειες παλευουν για ενα πακετο μακαρονια,οχι μια κουτα ναχουν στοκ...

Οθεος να μας ελεησει να λεμε!

valerakievelinaki

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα κλεισει το καρφουρ και θα μεινει μαρινοπουλος ! δηλ θα σταματησουν τα προιοντα καρφουρ να εισαγωνται απο γαλια ! ( χεστηκαμε εδω που τα λεμε κανενας δεν τα προτειμουσε ας τα κρατησουν και ας τα φανε οι ιδιοι ) τι κακο ειναι πως θα απολυσουν κοσμο λογω αυτου !

manoula_24xr

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
momirene έγραψε:Εδω στην Ξανθη δουλευουν ολα τα Carrefour Μαρινοπουλος, Lidl και ανοιγει και Βασιλοππουλος. Αν θυμαμαι καλα η carrefour αγορασε τα Dia για να τα κλεισει (εδω εκλεισε ενα που ηταν στα 100μετρα απο δικο της μαρκετ) γιατι ηταν πολυ ανταγωνιστηκα στις τιμες.
Παντως και να κλεισουν δεν καιγομαι...σιγα τα φτηνα προιοντα που εχουν. Καθε 3 και λιγο προστιμα τρωνε για ακαταλληλα προιοντα.

Eσυ γλυκια μου μπορει να μν καιγεσαι,αλλα καιγονται αλλοι που θρεφουν στοματα απο κει,κι αν κλεισει δν θαχουν να ταισουν τα παιδια τους.

valerakievelinaki

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βασικα το θεμα που ανοιξα δεν ειχε σκοπο να ενημερωσει για το κλεισιμο των σουπερ μαρκετ αλλα για την επερχομεη χρεωκοπια ............

Λεμονάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
momirene έγραψε:καιγομαι...σιγα τα φτηνα προιοντα που εχουν. Καθε 3 και λιγο προστιμα τρωνε για ακαταλληλα προιοντα.
σκέψου πόσοι θα μείνουν στο δρόμο χωρίς δουλειά...
δεν είναι κρίμα ;

παντός αν κλείσουν θα ανεβούν πολύ τα τοπικά μαγαζάκια και σούπερ μάρκετ, ανάλογα και την περιοχή βέβαια, πιστεύω πως και αυτόματα αυτοί που θα μείνουν θα ανεβάσουν τις τιμές

valerakievelinaki

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:
momirene έγραψε:καιγομαι...σιγα τα φτηνα προιοντα που εχουν. Καθε 3 και λιγο προστιμα τρωνε για ακαταλληλα προιοντα.
σκέψου πόσοι θα μείνουν στο δρόμο χωρίς δουλειά...
δεν είναι κρίμα ;

παντός αν κλείσουν θα ανεβούν πολύ τα τοπικά μαγαζάκια και σούπερ μάρκετ, ανάλογα και την περιοχή βέβαια, πιστεύω πως και αυτόματα αυτοί που θα μείνουν θα ανεβάσουν τις τιμές

με λιγα λογια .......μαυρη αγορα !!!!

XRYSA M

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
smor έγραψε:Καλημέρα σε όλες!!!!! Βρε κορίτσια και πέρυσι τον Μάρτη για χρεωκοπία δεν λέγανε;;; Τους αρέσει αυτός ο μήνας...δεν εξηγείται αλλιώς! Τέσπα δεν πιστεύω τίποτα από όσα λένε. Αυτά από μένα...σας φιλώ! Very Happy

ΧΑΧΑΧΑ ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΚΑΙ ΠΕΡΥΣΙ ΤΟ ΜΑΡΤΗ ΓΙΑ ΧΡΕΩΚΟΠΙΑ ΛΕΓΑΝΕ.ΛΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΟΕΤΗΜΑΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΡΟΦΗΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΙΝΑΣΟΥΜΕ ΜΕΤΑ???ΠΑΝΤΩΣ ΝΑΙ ΤΑ ΚΑΡΦΟΥΡ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΑΝΤΟΥ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΛΙΝΤΛ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ.ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΟΥΠΕΡ ΠΟΥ ΚΑΛΩΣ Η ΚΑΚΟΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥΥΥΥ ΔΟΥΛΕΙΑ!

momirene

Κοιτα εγω ψωνιζω απο τα Proton που ειναι συνεταιρισμος ελληνικων σουπερ μαρκετ και βρισκεις παρα πολυ καλες τιμες. Εγω το γαλα το φρεσκο το Μεβγαλ πχ που το παιρνω για το παιδι το παιρνω 1ευρω ενω στα αλλα σουπερ εχει 1,30. Παιρνου ποσοτητα σαν συνεταιρισμος και χτυπανε τις τιμες απο τα μεγαλα μαρκετ.
Και ναι θα μεινει κοσμος χωρις δουλεια αλλα αμα χρεωκοπισουμε ή ακομα και τωρα υπαρχει κοσμος που δεν μπορει αν ψωνισει παρα μονο τα απαρραιρητα, οποτε χωρις κινηση θα κλεισουν οπως και να χει. Με 4 ωρες εργασιας δεν σωζεσαι οταν ο βασικος ειανι 500ευρω.
Επισης ολα αυτα ειναι μαγαζια που παιρνουν τα χρηματα μας και τα βγαζουν εξω. Δειτε που εχουν εδρα...οποτε ουτε φορους πληρωνουν ουτε επιστρεφουν τα χρηματα μας στην Ελλαδα. Αν ηταν παραγωγικος τομεας σιγουρα θα εμεναν τα χρηματα εδω και θα ειχε ο κοσμος δουλεια.
Πας να παρεις ζαχαρη ΕΒΖ (Ελληνικη Βιομηχανια Ζαχαρης) που ειχε στην ΞΑνθη εργοστασιο, Σερρες κτλ και τα κλιεσανε γιατι ηταν συνεταιριστικα και γραφει πανω παραγεται στην ΣΕρβια! Οποτε καταλαβαινεται τι γινεται. Σχεδον τιποτα δεν παραγεται εδω αρα καμια στροφη προς αναπτυξη.
Η Ξανθη ηταν παραδεισος εργασιας, τωρα ειναι ολα κλειστα. Τι να το κανω που εχουμε Sprider οταν το εργοστασιο ειναι Βουλγαρια και οταν ο επιχειρηματιας του ειχε στην περιοχη εργοστασιο καλσον-καλτσες (Venus Victoria ) και το εκλεισε για αν παει Βουλγαρια και αφησε 2000 οικογενειες ανεργες? και πας να παρεις ενα σουτιεν και σου λεει 25ευρω! Σιγα να μην ψωνισω!
Την χρεοκοπια δεν την γλυτωνουμε αλλα λεφτα για στοκ δεν υπαρχουν και αντε και πηρες...για ποσο καιρο?

tzef

ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΡΦΟΥΡ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΠΙΑ.ΜΑΣ ΚΑΑΝΟΥΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΠΟΛΕΜΟ!ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ.ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ;

Myro

tzef έγραψε:ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΡΦΟΥΡ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΠΙΑ.ΜΑΣ ΚΑΑΝΟΥΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΠΟΛΕΜΟ!ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ.ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ;
πραγματικα ψυχολογικο πολεμο..ειμαστε τα πειραματοζωα.να δουν πως θα αντιδρασουμε κ μετα θα το επεκτεινουν και στην υπολοιπη ευρωπη..
προφανως τον μαρτη αποφασισαν να μην μας δωσουν αλλη δοση η μπορει να ληγει παλι κανενα απο αυτα τα στοιχηματα τους,σαν να παιζουν μονοπολυ

https://www.facebook.com/myrodeve

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | To have a blog