Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από Anastasie Σήμερα στις 12:05 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από mariameint Χθες στις 11:33 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από ifigenia84 Χθες στις 10:32 pm

» παιδιατρος στην καλλιθεα
από victoria Χθες στις 10:10 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από Princess Χθες στις 9:53 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από anatoligew Χθες στις 8:59 pm

» ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ INGLESINA TRILOGY
από RITAKI30 Χθες στις 7:46 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από κουνελάκι Χθες στις 7:15 pm

» αγχος με βαρος μωρου
από ANGEL Χθες στις 7:01 pm

» Χοριακη & υπέρηχος δεν είδε τίποτα βοήθεια εαν ξερετε
από ANGEL Χθες στις 6:54 pm

» ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΣΩ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΟΣ ΠΟΥ ΘΥΛΑΖΩ?
από HappyMama Παρ Oct 17, 2014 9:13 pm

» Αν η κορη σας έμενε έγκυος στην εφηβεία τι θα κάνετε ?
από supermama Παρ Oct 17, 2014 4:23 pm

» καρότσι καλαθούνα πάρκο κάθισμα ριλάξ προς πώληση
από vdimak Παρ Oct 17, 2014 1:23 am

» παθολογικη ζηλια απο την συνυφαδα μου;
από Chris_E Πεμ Oct 16, 2014 6:56 pm

» ποσο καιρο προσπαθουσατε για μωρακι??
από perperouna Πεμ Oct 16, 2014 5:34 pm

» τι μπορω να κανω???
από Ana Πεμ Oct 16, 2014 2:12 pm

» ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ
από mariatsak Τετ Oct 15, 2014 12:35 pm

» γινεται 2 χρονων και ακομα πινει γαλα τη νυχτα
από HappyMama Τρι Oct 14, 2014 11:22 pm

» Αυχενικη διαφανεια θεσσαλονικη
από jollie Τρι Oct 14, 2014 12:20 am

» Ψαχνω Φορεμα !!
από Ιφιγένεια Δευ Oct 13, 2014 11:29 pm

» Καδρακια για το παιδικο
από μιτατα Δευ Oct 13, 2014 11:09 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από fatsoulini Δευ Oct 13, 2014 10:51 am

» Η Βάπτιση της Σόνιας μου!!!
από kerasoula Κυρ Oct 12, 2014 10:06 pm

» Γυναικολόγος Καραγιαννίδης Λάζαρος ;;;
από stavroula Κυρ Oct 12, 2014 9:30 pm

» THELW NA MEINW EGKUOS
από tsifaki Κυρ Oct 12, 2014 6:48 pm

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από tsifaki Κυρ Oct 12, 2014 6:46 pm

» 17 εβδομάδες και 6 ημέρες κράτησε το όνειρο μου!!!!
από fatsoulini Κυρ Oct 12, 2014 4:55 pm

» σταγονες για τη λαρυγγιτιδα δοσολογια
από φραουλα Κυρ Oct 12, 2014 11:15 am

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από ΜΑΡΙΑΜ1 Σαβ Oct 11, 2014 12:23 pm

» Ποσότητα ρυζαλευρου?
από iouliana Σαβ Oct 11, 2014 6:58 am

» Ζήλεια ανάμεσα στα αδέλφια (νήπια)
από HappyMama Παρ Oct 10, 2014 11:32 pm

» ΠΑΙΔΙΚΟΣ Η ΒΡΕΦΙΚΟΣ?
από HappyMama Παρ Oct 10, 2014 11:01 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Παρ Oct 10, 2014 7:18 pm

» Φτιαξτε εκχυλισμα βανιλιας
από howto Παρ Oct 10, 2014 6:47 pm

» Ναι, να τον φοβάστε τον θείο και τον ξάδελφο και τον παππού!
από ede37 Παρ Oct 10, 2014 12:11 am

» ΤΑΜΠΕΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
από Helen M. Πεμ Oct 09, 2014 6:27 pm

» ΠΡΟΣΟΧΗ - ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΠΑΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕ ΝΤΥΛΕΡ
από tsifaki Πεμ Oct 09, 2014 3:35 pm

» Κόστος Β επιπέδου
από roulakriti Πεμ Oct 09, 2014 2:07 pm

» Χαρίζω ρουχαλακια για νεογεννητο
από nanou Πεμ Oct 09, 2014 2:03 pm

» Έπιπλα NEOSET - IKEA
από Jannete Πεμ Oct 09, 2014 11:42 am

Παρόντες χρήστες
107 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 2 μέλη, 0 μη ορατοί και 105 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

roulakriti, tania1422

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 32 ... 54  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 54]

αγαπη

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΘΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΗΣΩ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΚΟΛΙΚΟΣ pale ΑΝ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΑΙΣΘΑΝΘΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

ioanna85

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγαπη περαστικα σου! Πιες ενα χαμομηλάκι και κανα χαπι για το έντερο...μπουσκοπαν, ντουσπαταλιν, ιμπουτιν!

Ευούλι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλώς την Ιωάννα μας!Τη σταμάτησα σήμερα την αγωγή, αφού την πήρα 6 μερες.Η αλήθεια είναι ότι ο γιατρός είχε πει κανά δυο μερούλες ακόμα, αλλά χθες το βράδυ δεν ένιωσα πολύ καλά,φοβήθηκα κι είπα να τη σταματήσω.Ελπίζω να το ξεφορτώθηκα το μικροβιάκι! Very Happy Βέβαια έχω κάτι τσουξιματάκια από κατω,αλλά μου φαίνονται γυναικολογικής φύσης...Προσπαθώ να μην τους δίνω σημασία...Αν συνεχιστούν από Δευτέρα μπορεί να κάνω καμιά επισκεψούλα στο γιατρό...Μέχρι τότε, τι λες γιατρέ;Κομμένο το ; Wink

Ευούλι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΘΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΗΣΩ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΚΟΛΙΚΟΣ pale ΑΝ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΑΙΣΘΑΝΘΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Περαστικούλια!Και το spasmapotel βοηθάει...

ioanna85

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βρε Ευη βρε κουκλαμου γιατι την εκοψες απο μονη σου την αντιβιωση; Θα πας στον γιατρο για γυναικολογικη εξεταση; ΠΑΠ και τετοια;

Ευούλι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Βρε Ευη βρε κουκλαμου γιατι την εκοψες απο μονη σου την αντιβιωση; Θα πας στον γιατρο για γυναικολογικη εξεταση; ΠΑΠ και τετοια;

Υπερίσχυσε ο φόβος μου...Μην με μαλώνεις... Crying or Very sad
ΠΑΠ είχα κάνει τον Ιούνιο αλλά επειδή έχω αυτά τα τσουξιματάκια, είπα να πάω αν συνεχιστούν και ό,τι μου πει...

ioanna85

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σιγουρα 2 μερες αποχη και στη χειροτερη επαφή μονο με προφυλακτικο!

Ευούλι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Σιγουρα 2 μερες αποχη και στη χειροτερη επαφή μονο με προφυλακτικο!

Ωχ...Τι υποψιάζεσαι;

evi27

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εγώ εδώ είμαι απλά έκανα και μαμ παράλληλα.... Very Happy

Ιωάννα τι χαμπαρια?? Very Happy

Εουούλι δεν έπρεπε να σταματήσεις την αντιβίωση...μου είχε πει ο γιατρος ότι αν δεν την ολοκληρώνεις είναι σαν να μην την πηρες.. Rolling Eyes

Ευούλι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Εουούλι δεν έπρεπε να σταματήσεις την αντιβίωση...μου είχε πει ο γιατρος ότι αν δεν την ολοκληρώνεις είναι σαν να μην την πηρες.. Rolling Eyes [/quote]

Μη μου λέτε τέτοια...Τελοσπάντων...Επειδή είμαι έτοιμη να φρικάρω (πάλι!),θα το δω ψύχραιμα!Σε καμιά εβδομάδα θα κανω επαναληπτική.Το πολύ πολύ να έκανα μια τρύπα στο νερό και να ξαναρχίσω...

ioanna85

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευη νευρα με τον καλο μου έχω....

Ευουλι μου γιατι αγχωνεσαι παλι; Οχι δεν υποψιαζομαι κατι αλλα οπως και τις καλλιέργειες έτσι και στην γυναικολογικη εξεταση δεν πρεπει να υπάρχει σπέρμα στον κόλπο για να γινει σωστα!! Θα χαλαρώσεις λιγο...

evi27

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:
Εουούλι δεν έπρεπε να σταματήσεις την αντιβίωση...μου είχε πει ο γιατρος ότι αν δεν την ολοκληρώνεις είναι σαν να μην την πηρες.. Rolling Eyes

Μη μου λέτε τέτοια...Τελοσπάντων...Επειδή είμαι έτοιμη να φρικάρω (πάλι!),θα το δω ψύχραιμα!Σε καμιά εβδομάδα θα κανω επαναληπτική.Το πολύ πολύ να έκανα μια τρύπα στο νερό και να ξαναρχίσω...[/quote]

κοίτα δεν είναι ανάγκη να φρικάρεις!εδώ καταθέτουμε εμπειρίες...δεν είμαστε γιατροί!το καλύτερο είναι να ρωτήσεις τον ντοκ σου!απλά εμένα έτσι μου είχε πει κι είπα να στο πω ως πληροφορία!δεν σημαίνει ότι είναι κι ο κανόνας!!

evi27

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Ευη νευρα με τον καλο μου έχω....

Ευουλι μου γιατι αγχωνεσαι παλι; Οχι δεν υποψιαζομαι κατι αλλα οπως και τις καλλιέργειες έτσι και στην γυναικολογικη εξεταση δεν πρεπει να υπάρχει σπέρμα στον κόλπο για να γινει σωστα!! Θα χαλαρώσεις λιγο...

γιατί καλέ τι σου έκανε??

για να σε ρωτήσω εσύ που ξέρεις...την άλλη πέμπτη έκλεισα ραντεβού για παπ κτλ... δεν πρέπει να κάνω και την τρίτη ή αν δεν κάνω τετάρτη-πέμπτη(εννοείται) είναι οκ?

Ευούλι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μωρέ αγχώθηκα τώρα που μου είπατε ότι έκανα βλακεία...Σταματάω όμως να ασχολούμαι γιατί στο τέλος θα σκάσω...!Αν συνεχιστεί από βδομάδα βλέπουμε...Δεν θα γκρεμιστεί το σύμπαν... Smile
Γιατί Ιωάννα μου θύμωσες με τον καλό σου;

ioanna85

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευη μου το τεστ ΠΑΠ για να γινει σωστα σωστα πρεπει να ειναι στο διαστημα αναμεσα 5 μερες μετα το τελος της περιοδου με 5 μερες πριν την έναρξη της επόμενης. Αποχη 2 με 3 ημέρες και σε περιπτωση που υπάρχει πρεπει να ειναι πάντα με προφυλαξη. Και Τεταρτη Πεμπτη καλα ειναι!

Νευριασα γιατι μαγειρεψα το μεσημερι μακαρονια με σαλτσα και τωρα το βραδυ του λεω δεν παίρνουμε μια πιτουλα; και αρχισε γκρινια...του λεω φαε απο το μεσημερι μακαρονια και μου λεει ειναι λιγα (ολοκληρο πακετο εκανα το μεσημερι) και να μου φτιαξεις τωρα μακαρονια αλλα και γρηγορα...ειπα να πω τιποτα αλλα δε μιλαω!!!! Ουτε να μου κάνει το χατηρι θελει και εχει και απαιτηση απο πανω τωρα σε βρηκα τωρα στασου..

jenjen

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτσια!!!!
απο οτι διαβαζω ετσι στα γρηγορα δεν ειναι και πολυ καλη μερα για πολλες απο εμας....
αρχικα να πω οτι χαρηκα παρα πολυ για την ιφιγενεια...συνχαρητηρια!!!!
εγω να σας πω τα δικα μου γιατι δεν εχω μιλησει σε κανεναν σημερα και ειμαι ετοιμη να σκασω!!!!!
αλλαξανε την συμβαση του αντρα μου και απο μονιμο τον κανανε 3ημερο..η εταιρια εχει λεει το δικαιωμα να το κανει ενα 7μηνο και μετα να τον ξαναγυρισει 5νθημερο για αλλους 5.ωραια εεε????αυτο λοιπον σημαινει οτι πρεπει να σταματησω να ονειρευομαι μεχρι να σταθεροποιηθει η κατασταση...πρεπει να σταματησω να σκεφτομαι οτι θα γινω μανουλα...πως θα βγουν τα εξοδα τωρα κοριτσια????με εχει πιασει και ενας πονοκεφαλος απιστευτος....ελπιζω τουλαχιστον να εισαστε καλυτερα και να διαβαζω απο εσας ευχαριστα νεα...προς το παρων θα χαιρομαι με τις εγκυμονουσες του θεματος αυτου και θα βαλω μια παυση σε εμενα...συγνωμη αλλα ειχα αναγκη να τα πω σε καποιον...

jenjen

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioanna85 έγραψε:Ευη μου το τεστ ΠΑΠ για να γινει σωστα σωστα πρεπει να ειναι στο διαστημα αναμεσα 5 μερες μετα το τελος της περιοδου με 5 μερες πριν την έναρξη της επόμενης. Αποχη 2 με 3 ημέρες και σε περιπτωση που υπάρχει πρεπει να ειναι πάντα με προφυλαξη. Και Τεταρτη Πεμπτη καλα ειναι!

Νευριασα γιατι μαγειρεψα το μεσημερι μακαρονια με σαλτσα και τωρα το βραδυ του λεω δεν παίρνουμε μια πιτουλα; και αρχισε γκρινια...του λεω φαε απο το μεσημερι μακαρονια και μου λεει ειναι λιγα (ολοκληρο πακετο εκανα το μεσημερι) και να μου φτιαξεις τωρα μακαρονια αλλα και γρηγορα...ειπα να πω τιποτα αλλα δε μιλαω!!!! Ουτε να μου κάνει το χατηρι θελει και εχει και απαιτηση απο πανω τωρα σε βρηκα τωρα στασου..

ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΛΗ ΜΟΥ...δεν συμβιβαζεται με μια ομελετα με φετα μεσα?κατι ευκολο και γρηγορο εφοσον το θελει και γρηγορο...

mariabel

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αγαπη, περαστικά σου!! Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό!
Ιωάννα μου, να πάει να φτιάξει μόνος του τα μακαρόνια... Πόπο, πολύ καλομαθημένους τους έχουμε!!! Στον Αντώνη δίνω τόοοσα φιλάκια και έχω δεθεί τόοοσο πολύ μαζί του τελευταία που δεν μπορώ στιγμή μακριά του! Τα σκουπίδια του γραφείου έχει βάλει στο μάτι. Είναι ο σκουπιδοτενεκές γεμάτος τρυπούλες και είναι λαχταριστός στα δικά του μάτια! Very Happy
Marily, το ίδιο και σε εμένα. Όλο δυσάρεστα... Δεν πρέπει, όμως, να το βάζουμε κάτω!
jenjen, πόσο σε καταλαβαίνω με το οικονομικό... Όμως, εγώ το έχω πάρει απόφαση. Τα πράγματα δεν ξέρω πότε θα φτιάξουν και δε θα περιμένω. Εξάλλου και το μπεμπέ δεν ξέρουμε πότε θα έρθει.
Ευάκι, μην αγχώνεσαι! Μακάρι να πέρασε!

evi27

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Ευη μου το τεστ ΠΑΠ για να γινει σωστα σωστα πρεπει να ειναι στο διαστημα αναμεσα 5 μερες μετα το τελος της περιοδου με 5 μερες πριν την έναρξη της επόμενης. Αποχη 2 με 3 ημέρες και σε περιπτωση που υπάρχει πρεπει να ειναι πάντα με προφυλαξη. Και Τεταρτη Πεμπτη καλα ειναι!

5 μέρες μετά την αλέκα το καταλαβαίνω...αλλα τι εννοείς κ 5 μερες πριν την επόμενη!με μπέρδεψες τωρα! εμενα θα μου τελειωσει κυριακη για να μην πω αυριο(άλλο θέμα αυτο) κι έχω ραντεβου την πεμπτη...νομίζω ότι είναι οκ..

όσο για τον άντρα σου...σόρρυ αλλά δεν έχει δίκιο...

Ευούλι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιωάννα μου σε καταλαβαίνω, αλλα σκέψου ότι δεν αξίζει να χαλιόμαστε για τέτοιους λόγους...Μάλλον τον έχεις καλομάθει λίγο,ε;
Jenjen λυπάμαι για την εξέλιξη στη δουλειά του άντρα σου!Μην σταματάς ακόμα τα όνειρά σου...Αν το σκεφτείς πιο ψύχραιμα ίσως να υπάρχει λύση!Στο εύχομαι ολόψυχα! Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 54]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 32 ... 54  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forums | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Free blog