Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11
από μαρακι27 Σήμερα στις 7:44 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από κουνελάκι Σήμερα στις 6:10 am

» Εξωσωματικη, η δικη σας εμπειρια
από κουνελάκι Σήμερα στις 5:07 am

» ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΕΛΕΤΗ (Οι 5 πρώτοι θα έχουν το 1ο μάθημα <<ΔΩΡΕΑΝ>>)
από Kentromesini Σήμερα στις 3:58 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από kikimam Σήμερα στις 12:29 am

» ''Έμπνευσις'' βάπτιση-γάμος
από supermama Χθες στις 8:06 pm

» ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΣΩ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΟΣ ΠΟΥ ΘΥΛΑΖΩ?
από mariatsak Χθες στις 6:02 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Χθες στις 5:33 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από ΜΑΡΙΑΜ1 Χθες στις 4:33 pm

» Face-paintig για παιδικά πάρτυ Θεσσαλονίκη
από fenaki22 Χθες στις 7:22 am

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από paourina Χθες στις 3:06 am

» www.candyland .gr
από candyland Πεμ Oct 30, 2014 7:32 pm

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από paourina Πεμ Oct 30, 2014 6:48 pm

» Site μανικιούρ-πεντικιούρ-shellac με τιμούλες.
από Superb Mommy Πεμ Oct 30, 2014 6:15 pm

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από griniaroula Πεμ Oct 30, 2014 1:58 am

» ΤΕΣΤ ΔΥΣΑΝΕΞΙΑΣ
από anna4 Πεμ Oct 30, 2014 1:38 am

» μαθαμε στα χερακια!!
από αφροδιτη! Τετ Oct 29, 2014 11:00 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από kaatrin Τρι Oct 28, 2014 5:22 pm

» 22 μηνων ου βγαζει την πιστη με το φαγητο!
από dimitra al Τρι Oct 28, 2014 11:08 am

» ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΜΑΙΤΗΡΙΟ ΕΛΕΝΑ
από Superb Mommy Τρι Oct 28, 2014 8:30 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από maria2013 Τρι Oct 28, 2014 6:07 am

» ΑΦΙΕΡΩΣΕΙΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ.
από Λιτσα34 Τρι Oct 28, 2014 4:31 am

» Πουλάω 2 κούνιες που γίνονται παιδικά κρεβάτια + 1 αλαξιέρα+1 συρταριέρα
από ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ Δευ Oct 27, 2014 8:14 pm

» ΚΑΦΕ ΒΛΕΝΗ
από ζουζουνακι Δευ Oct 27, 2014 8:13 pm

» γεννα στο Ρεα και επιδόματα!
από Vassiliki_ Δευ Oct 27, 2014 8:10 pm

» Κανακάκης Σταύρος στο Έλενα?Κάποια βοήθεια?
από Superb Mommy Δευ Oct 27, 2014 7:11 pm

» Αυχενικη διαφανεια θεσσαλονικη
από jollie Δευ Oct 27, 2014 3:01 am

» 6 ΜΗΝΟ ΟΑΕΔ.
από vagann Κυρ Oct 26, 2014 5:39 am

» prwtes ebdomades eggymoshnhs
από kerasoula Κυρ Oct 26, 2014 4:54 am

» Καλως σας βρηκα ξανα!
από ria Κυρ Oct 26, 2014 3:20 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2014!!!!!
από eyakos Σαβ Oct 25, 2014 8:39 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Παρ Oct 24, 2014 9:47 pm

» Συνεχεις ιωσεις, φαρμακευτική αντιμετωπιση συμπτωματων
από HappyMama Παρ Oct 24, 2014 7:53 pm

» 17 εβδομάδες και 6 ημέρες κράτησε το όνειρο μου!!!!
από VANESSA1984 Παρ Oct 24, 2014 10:25 am

» ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΑΛΚ
από κοκκινοσκουφιτσα Πεμ Oct 23, 2014 9:53 pm

» ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ INGLESINA TRILOGY
από RITAKI30 Τρι Oct 21, 2014 4:39 pm

» Γιατρός στο Έλενα
από welcome 2 Τρι Oct 21, 2014 7:09 am

» Ποσότητα ρυζαλευρου?
από kerasoula Τρι Oct 21, 2014 6:27 am

» Τιναζεται στον υπνο του
από kerasoula Τρι Oct 21, 2014 6:15 am

» Χοριακη & υπέρηχος δεν είδε τίποτα βοήθεια εαν ξερετε
από maro28 Τρι Oct 21, 2014 5:10 am

Παρόντες χρήστες
683 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 15 μέλη, 1 μη ορατός και 667 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Anastasie, evanka, fountouni, griniaroula, kikimam, lgyftog, mamalina, maria2013, nafs, primadona, thali-alex, Tinkerbell10, vabill, ΖΩΗ13, μαρακι27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τετ Jan 23, 2013 2:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 28]

manoula_24xr

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχα,ναι λιγο πολυ κι μεις εδω λεμε ημερομηνιες!
Μολις κλεισαμε τις βαλιτσες τις βαλιτσες με την μανα μου,τα ειχαμε απλωμενα οολα πανω στην τραπεζαρια της μικρης ηταν στην βαλιτσα απλα την ειχαμε ανοιχτη για να μν ξεχασουμε κατι,κι τωρα τα μαζεψαμε ολα κι τα κλεισαμε!Γεμισα ενα σακβουαγιαζ με τα δικα μου,κι μια μικρη της μικρης!
Εγω εβαλα μεσα 4 πυτζαμες,1ρομπα 1 πετσετα κι μια προσωπου,2 πακετα σερβιετες λοχειας,εσωρουχα,παντοφλες,σαγιοναρες για το μπανιο,ενα νεσεσερ με σαμπουαν κρεμα αφρολουτρο,(λειπει να βαλω οδοντοβουρτσα κι οδοντοκρεμα,ξυραφακια),σουτιεν θηλασμου 2 ντετολ σπρευ κι χαρτι κουζινας.Μενει να βαλω τα καλλυντικα μου μεσα κι μερικα εσωρουχα ακομα.
Στης μικρης εβαλα φορμακια 6-8 περιπου εσωτερικα καμια 10ρια,σαλιαρες,σελτεδακια,πανες αγκαλιας,κουβερτες 2,σεντονακι για το κρεβατακι,σκουφακια γαντακια παπουτσακια μαλλινα,μμ αυτα νομιζω.
Κι στο κουτι που μ εστειλαν απο την μπεμπιλινο εβαλα εκτος απο αυτα που ειχε δλδ ενα πακετο πανες μικρο(28κομμ),βαμβακι,οινοπνευμα,μωρομαντηλα,αφρολουτρο σαμπουαν κρεμα συγκαματος,κι 2 μπιμπερο για ωρα αναγκης,
Αν δω οτι δν θηλασω θα πεταχτει η μανα μου να μου φερει τον αποστειρωτη.

Ξεχασα τιποτα??????????

Ελπιζω πως οχι!
Α κι φυσικα τα κερασματα μας ειναι ετοιμα,τελικα γεμισα το βαζακι με καρυδια κ μελι!

soudi

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
manoula_24xr έγραψε:Χαχαχα,ναι λιγο πολυ κι μεις εδω λεμε ημερομηνιες!
Μολις κλεισαμε τις βαλιτσες τις βαλιτσες με την μανα μου,τα ειχαμε απλωμενα οολα πανω στην τραπεζαρια της μικρης ηταν στην βαλιτσα απλα την ειχαμε ανοιχτη για να μν ξεχασουμε κατι,κι τωρα τα μαζεψαμε ολα κι τα κλεισαμε!Γεμισα ενα σακβουαγιαζ με τα δικα μου,κι μια μικρη της μικρης!
Εγω εβαλα μεσα 4 πυτζαμες,1ρομπα 1 πετσετα κι μια προσωπου,2 πακετα σερβιετες λοχειας,εσωρουχα,παντοφλες,σαγιοναρες για το μπανιο,ενα νεσεσερ με σαμπουαν κρεμα αφρολουτρο,(λειπει να βαλω οδοντοβουρτσα κι οδοντοκρεμα,ξυραφακια),σουτιεν θηλασμου 2 ντετολ σπρευ κι χαρτι κουζινας.Μενει να βαλω τα καλλυντικα μου μεσα κι μερικα εσωρουχα ακομα.
Στης μικρης εβαλα φορμακια 6-8 περιπου εσωτερικα καμια 10ρια,σαλιαρες,σελτεδακια,πανες αγκαλιας,κουβερτες 2,σεντονακι για το κρεβατακι,σκουφακια γαντακια παπουτσακια μαλλινα,μμ αυτα νομιζω.
Κι στο κουτι που μ εστειλαν απο την μπεμπιλινο εβαλα εκτος απο αυτα που ειχε δλδ ενα πακετο πανες μικρο(28κομμ),βαμβακι,οινοπνευμα,μωρομαντηλα,αφρολουτρο σαμπουαν κρεμα συγκαματος,κι 2 μπιμπερο για ωρα αναγκης,
Αν δω οτι δν θηλασω θα πεταχτει η μανα μου να μου φερει τον αποστειρωτη.

Ξεχασα τιποτα??????????

Ελπιζω πως οχι!
Α κι φυσικα τα κερασματα μας ειναι ετοιμα,τελικα γεμισα το βαζακι με καρυδια κ μελι!

cyclops affraid

ΕΣΥ ΔΕΝ ΞΕΧΑΣΕΣ ΤΙΠΟΤΑ!!Εγω τωρα που ταδιαβασα αυτα ξεχασα και το ονομα μου.Χρειαζονται και σεντονακια και πανες για το μωρο;;;;Πανικοςςςς!!!!Να γιατι δεν βγαινει η μπεμπα.Καταλαβε οτι η μαμα της δεν εχει οργανωθει σωστα!Τρεχατε ποδαρακια μου!

manoula_24xr

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχαχαχα!!!!

Βρε μην πανικοβαλλεσαι!!!
Σεντονακι να βαλεις ενα για να στρωσεις στο κρεβατακι που θα κοιμηθει,αν πας σε δημοσιο.
Αν γεννησεις σε ιδιωτικη δν χρειαζεται ουτε κι πανες!!Εγω απλα τις χρησιμοποιησα πολυ στην πρωτη μου κορη για τα παντα κι για αγκαλιτσα να μν ειναι απευθειας μεσα στην μαλλινη κουβερτα κι για να την βαζω πανω στον ωμο μου κι γενικως για να μν ερχεται σε επαφη με τα ρουχα μας.

soudi

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
manoula_24xr έγραψε:Χαχαχαχαχα!!!!

Σεντονακι να βαλεις ενα για να στρωσεις στο κρεβατακι που θα κοιμηθει,αν πας σε δημοσιο.
Αν γεννησεις σε ιδιωτικη δν χρειαζεται ουτε κι πανες!!Εγω απλα τις χρησιμοποιησα πολυ στην πρωτη μου κορη για τα παντα κι για αγκαλιτσα να μν ειναι απευθειας μεσα στην μαλλινη κουβερτα κι για να την βαζω πανω στον ωμο μου κι γενικως για να μν ερχεται σε επαφη με τα ρουχα μας.

Σε δημοσιο θα γεννησω.ΟΚ θα προσπαθησω να διατηρησω την ψυχραιμια μου!!!!!Βαθιες ανασουλες Laughing Laughing

manoula_24xr

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
soudi έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:Χαχαχαχαχα!!!!

Σε δημοσιο θα γεννησω.ΟΚ θα προσπαθησω να διατηρησω την ψυχραιμια μου!!!!!Βαθιες ανασουλες Laughing Laughing

Ναι μην πανικοβαλλεσαι!!!
Σεντονακι μπορεις να παρεις ενα της κουνιας κι να το βαλεις.δν χρειαζεται να παρεις εξτρα εγωεβαλα μεσα ενα που ςειναι της καλαθουνας!
Για τις πανες πιστευω αυριο αν πας να παρεις 1-2 για το νοσοκομειο εισαι κομπλε!Μην αγχωνεσαι!!!!

Εγω για το μονο που αγχωνομαι ειναι οτι ο αποστειρωτης κι ο βραστηρας ειναι ψιλοκιτρινισμενοι λογω οτι δν χρησιμοποιω βραστηρα σχεδον καθολουμ,εχω το μηχανημα που βγαζει νερο κρυο κ καυτο κι εχω κι το γκαζακι,κι το βραστηρα τον εχω στο ντουλαπι κι ψιλοκιτρινισε,βεβαια αυτο δν με νοιαζει,ο αποστειρωτης ομως που μ εδωσαν ειναι τελειως χαλια,τωρα που τον ειδα,αλλα δν θελω να αγορασω γτ κι στην κορη μου,ενω ειχα,τα εβραζα στην κατσαρολα!Κι τα εβαζα σε ειδικο ταπερ για ναναι κλειστα!

Δλδ το θεωρω τελειως αχρηστο,να το παρω μονο για το νοσοκομειο,λεω να βαλω μπρος τωρα να δω αν μπορει να με βολεψει μονο για το νοσοκομειο!

Εσυ αποστειρωτη κτλ πηρες?
Ειχε μια φορα ο καρφουρ εναν βραστηρα ταξιδιου,θα δω αν εχει ακομα!

soudi

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!

Εσυ αποστειρωτη κτλ πηρες?
Ειχε μια φορα ο καρφουρ εναν βραστηρα ταξιδιου,θα δω αν εχει ακομα!
[/quote]

Βραστηρα εχω .Αποστειρωτη δε θα παρω.Θα χρησιμοποιησω τον παραδοσιακο τροπο της κατσαρολιτσας.Δηλαδη οι πανες αγκαλιας ειναι απαραιτητες;;;Αν ειναι να παω αυριο να αγορασω.Δεν ειχα ιδεα

paparouna

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
XAXAAXA ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ Κ ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ!!! ΖΩΡΗΚΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΑΣ Very Happy Κ ΜΙΑΣ Κ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΣΕΞ Embarassed ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΑΠ'ΟΤΙ ΞΕΡΩ????ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑΤΕ???

ΠΟΠΗ ΕΣΥ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΟΥ ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΕΣ?Κ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΓΕΝΝΑΣ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ.ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΣΕΝΑ?

ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ:ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΖΟΥΛΑ,ΕΣΕΙΣ ΠΟΙΕΣ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ ΛΟΧΕΙΑΣ ΠΗΡΑΤΕ?ΕΡΙΞΑ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΟ ΜΑΡΚΕΤ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ Κ ΧΑΘΗΚΑ ΛΙΓΟ Κ ΕΙΠΑ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΗΔΗ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ.
ΠΟΠΗ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.Α ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΝΑ ΠΑΡΩ????

manoula_24xr

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοιτα εγω νομιζω οτι ειναι.Γτ οσο ναναι ειναι ευαισθητουλη το προσωπακι τους κι μπορεις να την απλωνεις οπου ναναι για να το ακουμπησεις γιανα το τυλιξεις για πολλα!Εγω τις εχω για πολλες χρησεις!δλδ στον ωμο να ρευτει χωρις πανουλα δν το βαζω,κι ουτε ποτε την ακουμπησα στον καναπε η μεσα στην κουβερτα χωρις πανα απο μεσα.
Προτεινω να παρεις κανα 2.Κι αν δν σου χρειαστουν τις χαριζεις,κι δν ειναι πολυ ακριβες,ειδικα τωρα με τις εκπτωσεις θα βρεις πολυ οικονομικες.

stavrina

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κορίτσια αν και εγώ μπήκα στην 36 εβδομάδα, φαντάζομαι την αγωνία σας....Αντε σήμερα, αυριο θα έχετε στην αγκαλιά σας τα μωράκια σας! Laughing

stavrina

υπομονη!!!!

soudi

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
stavrina έγραψε:υπομονη!!!!

Κανε υπομονη και η μπεμπα θα κατεβειι!!!Λα λαλα(Λαλησα)!

Ποπη σ'ευχαριστω για τη συμβουλη θα παω αυριο να παρω.

Παπαρουνα μου δεν ξερω τι σερβιετες λοχειας εχω γιατι μου τις πηρε η μαμα μου απο ενα μαγαζι στην περιοχη μου.Το αλλο το απαγορευμενο βοηθαει λενε αλλα εμενα ο αντρουλης μου δε μου καθεται!!!Σνιφ σνιφ σνιφφφ

soudi

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
stavrina έγραψε:κορίτσια αν και εγώ μπήκα στην 36 εβδομάδα, φαντάζομαι την αγωνία σας....Αντε σήμερα, αυριο θα έχετε στην αγκαλιά σας τα μωράκια σας! Laughing

Σταυρινα ,σημερα αυριο μεθαυριο,παραμεθαυριο!!!!Παντως δεν ξερω γιατι νιωθω οτι θα μου βγει απο τη μυτη η μπεμπουλα μου.Την κατηφορα δε θα την κατεβαινω θα κουτρουβαλαω σε λιγο!

stavrina

έχει πάρει θέση το μωράκι σου;

soudi

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
stavrina έγραψε:έχει πάρει θέση το μωράκι σου;

Η μπουμπου μου ειναι με το κεφαλι προς τα κατω απο την 34εβδομαδα.Χαρηκα κι εγω λεω αχ το κοριτσακι μου βιαζεται να βγει!Λαθος πορισμα εβγαλα!Απλα της αρεσει το κατακορυφο!!Τη Δευτερα που πηγα στο γιατρο μου ειπε δε θα γεννησω πριν τις 20.Θα ξαναπαω την Τριτη μαλλον να με δει. Rolling Eyes afro

paparouna

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
soudi έγραψε:
stavrina έγραψε:υπομονη!!!!

Κανε υπομονη και η μπεμπα θα κατεβειι!!!Λα λαλα(Λαλησα)!

Ποπη σ'ευχαριστω για τη συμβουλη θα παω αυριο να παρω.

Παπαρουνα μου δεν ξερω τι σερβιετες λοχειας εχω γιατι μου τις πηρε η μαμα μου απο ενα μαγαζι στην περιοχη μου.Το αλλο το απαγορευμενο βοηθαει λενε αλλα εμενα ο αντρουλης μου δε μου καθεται!!!Σνιφ σνιφ σνιφφφ

ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΦΟΒΑΤΑΙ Ε?ΔΕΝ ΡΩΤΑΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ?ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΛΕΝΕ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕΞ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΜΑΛΑΚΩΝΕΙ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ ΛΕΝΕ.
ΕΧΕΙ ΠΑΛΙ ΔΗΛΑΔΗ ΧΕΡΑΚΙ Ο ΝΤΟΚΤΟΡ Ε?

manoula_24xr

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλλα κι παλι το σεξ μονο τον τραχηλο μαλακωνει δν κατεβαινει το παιδι,που σημαινει οτι κι να κανεις πολυ σεξ,αν δν κατεβει στην ωρα του απλα θα ταλαιπωρηθεις στην γεννα!

Σουντι μου υπομονη,αυτες τις μερες θα δουμε ασπρη μερα!!!

paparouna

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
manoula_24xr έγραψε:Αλλα κι παλι το σεξ μονο τον τραχηλο μαλακωνει δν κατεβαινει το παιδι,που σημαινει οτι κι να κανεις πολυ σεξ,αν δν κατεβει στην ωρα του απλα θα ταλαιπωρηθεις στην γεννα!

Σουντι μου υπομονη,αυτες τις μερες θα δουμε ασπρη μερα!!!

ΠΟΠΗ ΕΣΥ ΠΟΙΕΣ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ ΛΟΧΕΙΑΣ ΠΗΡΕΣ?ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ?

manoula_24xr

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eγω παπαρουνα μου πηρα της sani lady(everyday) το ροζ φουξια πακετο ειναι αρκετα φαρδιες κ μεγαλες,αλλα χωρις φτερα,γτ φοβαμαι μην τυχον κολλησουν σε τπτ ραμματα.
Στην κορη μου μεχρι να βγω απο το νοσοκομειο,φορουσα απλες σερβιετες μεγαλες,για μεγαλη ροη!Αλλα αποτι ειδα κι σε τιμες,αυτες ειναι οι πιο οικονομικες!!Οι τενα κανουν απο 10ρικο κ πανω!!!

θηλαστρο δν χρησιμοποιησα στο νοσοκομειο,μονο κανα 2 φορες στο σπιτι μετα τους 4μηνες,που ηθελα να αφησω γαλα!!

Μου κατεβηκε αμεσως το γαλα στην πρωτη,τωρα για να δουμε,θηλαστρο παντως δν αγορασα,αλλα ελπιζω να κατεβει συντομα!

aigliz

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Με το καλό εγκυούλες!!
εγώ σήμερα κλείνω μήνα που γέννησα την μικρούλα μου!!! Very Happy

https://www.facebook.com/profile.php?id=100002068900482

paparouna

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
manoula_24xr έγραψε:Eγω παπαρουνα μου πηρα της sani lady(everyday) το ροζ φουξια πακετο ειναι αρκετα φαρδιες κ μεγαλες,αλλα χωρις φτερα,γτ φοβαμαι μην τυχον κολλησουν σε τπτ ραμματα.
Στην κορη μου μεχρι να βγω απο το νοσοκομειο,φορουσα απλες σερβιετες μεγαλες,για μεγαλη ροη!Αλλα αποτι ειδα κι σε τιμες,αυτες ειναι οι πιο οικονομικες!!Οι τενα κανουν απο 10ρικο κ πανω!!!

θηλαστρο δν χρησιμοποιησα στο νοσοκομειο,μονο κανα 2 φορες στο σπιτι μετα τους 4μηνες,που ηθελα να αφησω γαλα!!

Μου κατεβηκε αμεσως το γαλα στην πρωτη,τωρα για να δουμε,θηλαστρο παντως δν αγορασα,αλλα ελπιζω να κατεβει συντομα!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΠΗ ΜΟΥ.ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΜΑΡΚΕΤ ΝΑ ΤΙΣ ΔΩ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ.Κ ΕΓΩ ΑΥΤΕΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΜΑΛΛΟΝ,ΑΠΛΑ ΕΛΕΓΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΧΟΝΤΡΕΣ ΤΥΠΟΥ TENA ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΠΟΡΡΟΦΗΤΙΚΕΣ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 28]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | To have a blog