Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από μαρακι27 Σήμερα στις 11:05 am

» Aναζήτηση γυναίκας-παιδικού σταθμού
από love4 Σήμερα στις 10:58 am

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από αγγελακι στον ουρανο Σήμερα στις 8:53 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από ΜΑΡΙΑΜ1 Σήμερα στις 8:24 am

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από mamy land Σήμερα στις 8:05 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από kikimam Σήμερα στις 12:25 am

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από mamagoriou29 Χθες στις 10:15 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από maria2013 Χθες στις 9:22 pm

» Πότε θα φύγει η κοιλιά;;;
από ede37 Χθες στις 7:25 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από Jannete Χθες στις 6:43 pm

» Καλλιεργεια σπερματος
από Jorji Χθες στις 4:17 pm

» Οταν πινει λιγο γαλα, ποιο στηθος να δινω μετα?
από christinelle Χθες στις 11:03 am

» Αναλαμβανω σιδερο και καθαρισμα
από pusi Χθες στις 8:46 am

» δοντακιααα!!
από dimitra al Χθες στις 1:15 am

» Τι ακούν τ'αυτιά μου!!
από Chris_E Κυρ Sep 21, 2014 7:12 pm

» ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ
από κοκκινοσκουφιτσα Κυρ Sep 21, 2014 11:10 am

» ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!
από maro28 Κυρ Sep 21, 2014 10:37 am

» Ζήλεια ανάμεσα στα αδέλφια (νήπια)
από κοκκινοσκουφιτσα Κυρ Sep 21, 2014 10:32 am

» κλοουν για παιδικο παρτυ
από Βίκυ Κυρ Sep 21, 2014 9:49 am

» Γυναικολόγος Καραγιαννίδης Λάζαρος ;;;
από stavroula Σαβ Sep 20, 2014 3:15 pm

» ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΕΣ ΕΣΠΑ: ΕΠΑΝΑΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗ
από HappyMama Σαβ Sep 20, 2014 12:05 pm

» www.candyland .gr
από candyland Σαβ Sep 20, 2014 9:39 am

» Τιμες για αγγλικα α junior
από Areti2 Παρ Sep 19, 2014 11:51 pm

» ti diafora exete!
από dimitra al Παρ Sep 19, 2014 2:00 pm

» Αγγλικά στον παιδικό
από dimitra al Παρ Sep 19, 2014 1:49 pm

» ονοματακι για μαγαζακι..........
από Jannete Παρ Sep 19, 2014 12:24 pm

» ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟΝ ΒΥΡΩΝΑ
από victoria Παρ Sep 19, 2014 11:03 am

» Πώς επιλέγουμε φροντιστήριο αγγλικών για τα παιδιά μας;
από Areti2 Παρ Sep 19, 2014 12:43 am

» θεραπεια για μυκητες
από nanou Πεμ Sep 18, 2014 11:17 pm

» Κορίτσια είμαι στα πρόθυρα κάτάθλιψης...
από ede37 Πεμ Sep 18, 2014 11:04 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!!
από nanou Πεμ Sep 18, 2014 10:42 pm

» Αρνητικό τεστ και εγκυμοσύνη??
από ntinakimi Πεμ Sep 18, 2014 7:09 pm

» ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΛΙ
από Jorji Πεμ Sep 18, 2014 5:46 pm

» Άμεση ανάγκη για arvekap 0.1
από eirini.pav Πεμ Sep 18, 2014 7:56 am

» ΚΟΨΙΜΟ ΠΑΝΑΣ
από nanou Τετ Sep 17, 2014 9:01 pm

» τι νυφικο οεο?
από dimitra al Τετ Sep 17, 2014 5:15 pm

» ΠΕΝΤΙΚΟΥΡ- ΜΑΝΙΚΟΥΡ -ΗΜΙΜΟΝΙΜΟ
από pusi Τετ Sep 17, 2014 12:41 pm

» αδυναμια στη γιαγια
από HappyMama Τετ Sep 17, 2014 12:00 pm

» ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΥΛΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!!!!
από xrisili Τετ Sep 17, 2014 9:30 am

» ''Έμπνευσις'' βάπτιση-γάμος
από supermama Τρι Sep 16, 2014 10:47 pm

Παρόντες χρήστες
610 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 10 μέλη, 0 μη ορατοί και 600 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Anastasie, elpidamamy, Jannete, kikimam, love4, Mama40, roodie, Tinkerbell10, vasoulagal, μαρακι27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

nikole20

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα,

χθες συζητουσαμε με τον αντρουλη μου σχετικα με το τι θα παρουμε για τον μπεμπη μας ,μπηκαμε στο ιντερνετ και βλεπαμε σε μεγαλα καταστηματα (δε ξερω αν πρεπει να τα πω) ηταν το λητω ,ανατελω..κολλησαμε στο πρωτο και αρχισαμε να βαζουμε στο καλαθι μας για να δουμε ποσα θα μας βγουν,κρεββατακι,αλλαξιερα,μπανιερα,καροτσι,στρωματακι,σετ προικας,στρωματακι για την αλλαξιερα..1400!!!!ρουχαλακια,καλαθουνα θα μας δωσει η κουνιαδα μου!!τι αλλο χρειαζομαστε???ειναι πολλα τα λεφτα για τα επιπλα??
τι αλλο πρεπει να σκεφτω???να υπολογισω?? βοηθεια

τατιανα

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αναλογα με τα οικονομικα σας..
αν εχετε να τα διαθεσετε δεν ειναι πολλα απο την αλλη αν ζοριζεστε μπορεις να βρεις πολλα πραγματα απο ξενες σελιδες πιο οικονομικα (εκτος απο επιπλα).

VASOG1

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα και με το καλό ο μπέμπής σας. Εγώ οταν γεννήσα τον Γιαννάκο ακριβώς το ίδιο έκανα...στο ΛΗΤΩ πήγαμε και τα πήραμε όλα. Τελικά πεταμένα λεφτά είναι...να βρεις οικονομικά σε φτηνά μαγαζια ακόμα και στην γειτονία σου (επιπλάδικα) και με δόσεις να τους πεις. Το ΛΗΤΩ είναι απο τα πιο ακριβά μαγαζιά. Όσο για τα ρουχαλάκια να ψωνίσεις απο ΖΑΡΑ ή κάποια άλλα...μην δώσεις και εκεί πολλά χρήματα.

mama rias

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
με το καλο να υποδεχτειτε το μωρακι σας...αν εισαστε Αθηνα ειναι πιο ευκολα τα πραγματα γιατι υπαρχουν βιοτεχνιες που μπορεις να βρεις οικονομικα κ ωραια πραγματα για το μωρο σου...

μη στεκεστε μονο στα μεγαλα καταστηματα,ψαξε στο internet για βιοτεχνιες ειδων bebe

nikole20

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ειμαστε παντρεμενοι εδω και 4μηνες δε ειμαστε 'ωνασιδες' αλλα οχι οτι δε εχουμε την δουλεια μας ,δοξα το θεο!!!! τι θελω να πω εσυ τατιανα μου οταν επαιρνες τα επιπλα και τα απαραιτητα τι σκεφτοσουν??πχ εμεις τα επιπλα του μπεμπη θελουμε να τα παρουμε ουδετερο χρωματακι και για το επομενο παιδακι που θα θελαμε να κανουμε(αν θελει και ο θεος )πχ συμφερει να τα παρω ΟΛΑ απο ενα ή να τα παιρνω μεμονομενα απο διαφορετικα μαγαζια δηλ οπου τα βρισκω σε καλες τιμες,σαν να πνιγομαι δε ξερω ,ρωταω βλακειες??

Tina_1982

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγώ για να γλυτώσω χρήματα και επειδή φυσικά δεν μου περισσεύουν, δανείστηκα το καρότσι, την καλαθούνα, το καθισματάκι του αυτοκινήτου, τον αποστειρωτή,από την κολλητή μου.Τώρα για τα υπόλοιπα πήγα στα Jumbo και πήρα μπανάκι, μπιμπερό (που τελικά δεν τα χρειάστηκα γιατί θηλάζουμε αποκλειστικά) πανάκια, ρουχαλάκια, σεντονάκια, πετσετούλες κλπ. Μπορείς και εκεί να βρεις προιόντα επώνυμα και να γλυτώσεις χρήματα. Την αλλαξιέρα την έφτιαξε ο πεθερός μου που είναι μαραγκός και την κούνια την πήραμε από εργοστάσιο 250€ μαζί με το στρώμα. Στα μαγαζιά την είχαν 500€. Ψαξτο καλύτερα και θα γλυτώσεις χρήματα.

nikole20

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια ειμαστε απο την Ροδο,και σκεφτηκαμε πριν παει αθηνα να φερει τα επιπλα ο αντρας μου να δουμε τι μπορουμε να βρουμε απο εδω,αλλα ειναι μονοπωλειο οποτε καταλαβαινεις!!!και οτι ειναι ακριβουτσικα και οτι εχουμε μεγαλα 1-2καταστηματα.συμφερει να μου τα στειλουν απο βιοτεχνια ???

nikole20

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σας ευχαριστω παρα πολυ για την ανταποκρισης σας τοσο Very Happy γρηγορα!!!!!!!

και εσεις με το καλο τα μωρακια σας να τα δειτε οπως ποθειτε..

pumpkin

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σου nikol, με το καλό το μωράκι σου!
Εμείς πήραμε κούνια-αλλαξιέρα που μετά γίνεται κρεβατάκι απο το motherbaby.gr (κάνει και δωρεάν αποστολές)
http://www.motherbaby.gr/products1.php?
wh=1&lang=1&the1id=16&the2id=36&theid=36&open1=16&open2=36

Κουνιέται και μας άρεσε πάρα πολύ για τα λεφτά της!
Ντουλάπα και συρταριέρα πήραμε σε λευκό χρώμα απο ΙΚΕΑ σε πολύ καλές τιμές και ταιριάζουν και με την κούνια, δεν ξέρω αν όντως μένεις σε νησί που γράφεις.
Νομίζω 170 η δίφυλλη ντουλάπα και 120 η συρταριέρα (ψηλή με 4 μεγάλα συρτάρια και 2 μικρά)
Καλές αγορές οτι και αν αποφασίσετε Very Happy

τατιανα

nikole20 έγραψε:ειμαστε παντρεμενοι εδω και 4μηνες δε ειμαστε 'ωνασιδες' αλλα οχι οτι δε εχουμε την δουλεια μας ,δοξα το θεο!!!! τι θελω να πω εσυ τατιανα μου οταν επαιρνες τα επιπλα και τα απαραιτητα τι σκεφτοσουν??πχ εμεις τα επιπλα του μπεμπη θελουμε να τα παρουμε ουδετερο χρωματακι και για το επομενο παιδακι που θα θελαμε να κανουμε(αν θελει και ο θεος )πχ συμφερει να τα παρω ΟΛΑ απο ενα ή να τα παιρνω μεμονομενα απο διαφορετικα μαγαζια δηλ οπου τα βρισκω σε καλες τιμες,σαν να πνιγομαι δε ξερω ,ρωταω βλακειες??

σε καταλαβαινω απολυτα και εγω ειμαι εγκυος στο πρωτο μου παιδακι και σαν πρωταρα νιωθω ωρες ωρες να πνιγομαι..αλλα σιγα σιγα τα ξεκαθαριζω μην αγχωνεσε.
εγω επιπλακια πηρα λευκα με χρωματιστα χερουλια οποτε ειναι ουδετερα (τα πηρα απο βουλγαρια σε πολυ καλες τιμες αλλα ειμαι και κοντα).(σαν την κουνια της pumpkin
πηρα σε σκετο λευκο μονο στην μιση τιμη)
Γενικα το ψαχνω παρα πολυ στο ιντερνετ για πιο οικονομικα αλλα και πιο πρωτοτυπα πραγματα..πχ προικα εδω ειναι πανακριβη και συνηθησμενη εχω βρει σελιδες με προικες απο εξω πιο φτηνες αλλα και τρελαα!
οτι θελεις πες μου να σου πω τα λινκ να τα δεις!
Μου εχουν δωσει και εμενα πολλα πραγματα που το θεωρω μεγααλο βοηθημα και τωρα συμπληρωνω οτι μου λειπει!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την τατιανα στις Δευ Jan 23, 2012 1:05 pm, 1 φορά

Elena84

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ…
ΕΜΕΙΣ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ 350€ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ, ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΕΙΧΕ ΑΚΡΙΒΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΟΜΙΖΩ 480€ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ, ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑΜΕ ΣΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ 500€ ΜΑΖΙ ΜΕ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΚΑΙ ΚΑΘΙΣΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ. ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΤΟ ΕΙΧΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΕΤ 790€!!!!!! affraid affraid affraid ΑΠΛΑ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΑΛΛΑΖΕ.
ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ ΠΗΡΑΜΕ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΑΠΟ ΜΟΤΗΕRCATE, ΨΑΞΤΩ ΛΙΓΟ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΟΠΟΥ ΤΑ ΒΡΕΙΣ ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ, ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕΤ, ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΛΕΥΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑΚΙ.
ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ, ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ ΣΤΟ SITE.
ΜΠΑΝΑΚΙ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΤΗΣ FISHER PRICE 40€ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ, ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΜΕ 20€ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΓΙΑ ΡΟΥΧΑ, ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΕΚΕΙ Η&Μ ΔΕΣ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ, ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΔΩΣΕΙ 180€ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΤΙ ΠΗΡΑΜΕ… ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑ ΠΑΜΕ ΤΟ ΠΑΣΧΑ, ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΔΩ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΟΤΑΝ ΠΑΩ.
ΠΑΝΤΟΣ ΨΑΞΤΩ ΛΙΓΟ, ΜΗΝ ΔΙΝΕΙΣ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΛΕΦΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ…

http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&ct=10403&itmid=3285730

τατιανα

ελενα εισαι ευχαριστημενη απο το καροτσι??

Elena84

τατιανα έγραψε:ελενα εισαι ευχαριστημενη απο το καροτσι??

ΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, ΤΟ ΜΟΝΟ “ΠΡΟΒΛΗΜΑ” ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΣΙΜΑ ΤΣΙΜΑ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΑΣ…

nikole20

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αυτο το καροτσι αρεσε στον αντρα μου και το ψαξαμε και το βρικαμε 690 ενα αλλο καταστημα στο ιντερνετ!!!!εμενα μαρεσε ενα chicco poy που ειχε 4επιλογες!!!αλλα μικρες ροδες που δε ενθουσιασε τον αντρα μου!!!!εμενα με αποσχολει το 790 και του ειπα να μη παιρνουμε ακριβα πραγαματα που μετα θα τα κλαιμε!!!! ειμαι απο ροδο και συγκεκριμενα απο χωριο της ροδου!!! αυτο ειναι καλο εχεις την ησυχια σου αλλα και απο την αλλη δε ειναι!!! για πειτε μου σας παρακαλω βιοτεχνιες και εργοστασια που τα στελνουν κιολας,ή εστω εχουν σελιδες στο ιντερνετ!!!η κουνιαδα μου μενει αθηνΑ οποτε θα ειναι μεγαλη βοηθεια...απλα πρεπει
να αποφασισουμε τι θελουμε να κανουμε

nikole20

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πριν καμια εβδομαδα πηρα τηλ το motherbaby...αλλα δε εχει ποικιλια σε χρωματα...γιατι μαρεσαν τα πακετα προσφορων που εχουν!!!ποιες αλλες βιοτεχνιες υπαρχουν???

florentiab

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://www.pramworld.co.uk/

δες κι εδώ.
όταν ήμουν εγώ έγκυος το 2008 είχε πολύ καλές τιμές και καλή εξυπηρέτηση.

Maraki Riaki

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nikole20 έγραψε:καλημερα,

χθες συζητουσαμε με τον αντρουλη μου σχετικα με το τι θα παρουμε για τον μπεμπη μας ,μπηκαμε στο ιντερνετ και βλεπαμε σε μεγαλα καταστηματα (δε ξερω αν πρεπει να τα πω) ηταν το λητω ,ανατελω..κολλησαμε στο πρωτο και αρχισαμε να βαζουμε στο καλαθι μας για να δουμε ποσα θα μας βγουν,κρεββατακι,αλλαξιερα,μπανιερα,καροτσι,στρωματακι,σετ προικας,στρωματακι για την αλλαξιερα..1400!!!!ρουχαλακια,καλαθουνα θα μας δωσει η κουνιαδα μου!!τι αλλο χρειαζομαστε???ειναι πολλα τα λεφτα για τα επιπλα??
Αναλογα ποσα θες να διαθεσεις. Παντως θα σ πω μην παρεις πολλα τι εννοω. Πχ εβλεπα με τον αντρα μου ριλαξ με που γεννησα καιτο πηρα οταν πηγα σπιτι ο αδερφος μ ειχε παρει ηδη και ετσι πηγα πισω το δικο μ και πηρα κατι αλλο !

marinaki <3 <3

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εγω ετσι εκανα νικολετα πειρα μονο τ απαρετητα γιατι μερικα ειναι πεταμενα λεφτα,κ σε ουδετερα χρωματα για επομενο παιδι,πηγα σε επονυμα μαγαζια αλλα δεν πειρα τπτ μονο λιγα ρουχαλακια πειρα απο εκει κ τπτ αλλο,τζαμπο πετσετακια ,μπανιερα,σαλιαρεσ πιπιλες επωνυμες μπιμπερο για καλο κακο αν δνε θυλασω,κ οτι αλλι εκει θα τα παρω,μονο ο αντρας μου δουλευει κ δνε μας σηκωνει κ πολη,αλλα εσυ ξερεις αν σε περνει παρτα απο που θες

mamamatina

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα! Πάντως ρίξε μιά ματιά και στο motherbaby για τα έπιπλά και τα χοντρά πράγματα. Είναι πολύ πιο οικονομικά και ίσης ποιότητας. Εγώ το ανακάληψα δυστυχώς στο τρίτο μου παιδάκι που ήμουν καλυμμένη από έπιπλα και καρότσια.

ioannageo

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nikole20 έγραψε:καλημερα,

Δες www.beboulino.gr Εχουμε πολύ οικονομικές τιμές. Μπορεί να βρεις κάτι που θα σου αρέσει. Προσπαθούμε να κρατάμε τις τιμές σε χαμηλά επίπεδα, γιατί η κρίση μας έχει επηρεάσει όλους.

http://www.beboulino.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | To have a blog