Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από Mare Σήμερα στις 8:40 pm

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11
από thali-alex Σήμερα στις 8:31 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από Titino Σήμερα στις 8:25 pm

» ΧΑΡΙΖΩ κρεμα nipple care
από ANGEL Σήμερα στις 6:58 pm

» Πολυθρόνα Θηλασμού
από tsifaki Σήμερα στις 6:53 pm

» φωτογραφος Θεσσαλονικη
από tsifaki Σήμερα στις 6:37 pm

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από maria1984 Σήμερα στις 6:35 pm

» Μανικιούρ Πεντικιούρ Τεχνητά με τα καλύτερα υλικά, φαντασία και καλό γούστο
από tsifaki Σήμερα στις 6:33 pm

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2015
από vblue Σήμερα στις 9:06 am

» Αναμεικτα συναισθηματα
από star30 Σήμερα στις 8:07 am

» ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗ ΝΙΚΑΙΑ
από kx_nevermore Σήμερα στις 7:15 am

» ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ ΠΑΝΕΣ ΑΦΟΡΕΤΕΣ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΧΕΔΙΑ
από kx_nevermore Σήμερα στις 7:13 am

» Γιατροί Γενικού πανεπιστημιακού Λάρισας
από Sporaki! Χθες στις 8:37 pm

» Παιδιά και σπουδές???
από JELLYFISH Χθες στις 9:15 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από Sporaki! Χθες στις 4:55 am

» ΜΑΡΣΙΠΟ RING SLING
από JELLYFISH Παρ Dec 19, 2014 9:57 pm

» Καθισμα αυτοκινητου BeSafe IziGo+ και βαση Isofix- Καροτσι Quinny Buzz
από Ντάλια Παρ Dec 19, 2014 3:04 am

» Τελος ΕΟΠΥΥ στις ιδιωτικες κλινικές
από danik Τετ Dec 17, 2014 10:12 pm

» Πωλείται ring sling
από Stavroula_81 Τετ Dec 17, 2014 2:07 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ Νο24 7 ευρω!!
από Ντάλια Τρι Dec 16, 2014 9:26 pm

» ΦΡΕΣΚΟ ΓΑΛΑ
από chriss Τρι Dec 16, 2014 4:39 am

» Πωλειται Γαλα Humana 1
από ogeo Δευ Dec 15, 2014 7:44 am

» Προσφορά για μανικιούρ ημιμόνιμο!
από helonomama Δευ Dec 15, 2014 7:24 am

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από peristeraki Δευ Dec 15, 2014 5:45 am

» σχολικές γιορτές σε νηπιαγωγείο
από Areti2 Κυρ Dec 14, 2014 9:10 am

» Δημητρης ντοκολας γυνοκολογος
από olga m Παρ Dec 12, 2014 8:49 pm

» ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!
από ΛΕΝΑ!!! Παρ Dec 12, 2014 3:23 am

» Ψώνια μέσω ίντερνετ
από Areti2 Πεμ Dec 11, 2014 6:45 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Πεμ Dec 11, 2014 6:18 pm

» ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ???
από mama_maria krhth Πεμ Dec 11, 2014 8:20 am

» Προσκλητήρια Βάπτισης - Βιβλία ευχών {handmadebygeo}
από hmbg Τετ Dec 10, 2014 8:02 pm

» Τα πρωτα μας παπουτσακια.Βοηθεια παρακαλω!
από Areti2 Τετ Dec 10, 2014 9:38 am

» ΟΔΟΝΤΟΦΥΙΑ ΜΩΡΟΥ 20 ΜΗΝΩΝ
από chriss Τρι Dec 09, 2014 8:39 pm

» Σκεφτομαστε να μετακομισουμε Αγγλια...
από Areti2 Δευ Dec 08, 2014 1:05 am

» TUPPERWARE
από Areti2 Δευ Dec 08, 2014 1:03 am

» οικονομικες εξοδοι με τα παιδακια μας τωρα τα χριστουγεννα?
από Areti2 Δευ Dec 08, 2014 12:49 am

» ΠΩΣ ΚΟΒΕΤΑΙ Η ΠΙΠΙΛΑ???
από Areti2 Δευ Dec 08, 2014 12:39 am

» Παιδικός σταθμός ή κοπέλα στο σπίτι;
από Areti2 Δευ Dec 08, 2014 12:32 am

» Εξωσωματική (στη Θεσσαλονίκη)
από vicky_89 Κυρ Dec 07, 2014 11:00 pm

» ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!
από κοκκινοσκουφιτσα Σαβ Dec 06, 2014 4:08 am

Παρόντες χρήστες
489 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 9 μέλη, 0 μη ορατοί και 480 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Anastasie, dimi82, Evagelia3, HappyMama, ifigenia84, Mare, maria1984, paourina, tzeni27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τετ Jan 23, 2013 2:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

el88tse

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sofouli έγραψε:
el88tse έγραψε:
sofouli έγραψε:
markella01 έγραψε:Ο πόνος χαμηλά στην κοιλιά, όχι ο πόνος γενικά στην κοιλιά που μπορεί να οφείλεται ακόμα και στο έντερο...
Γενικώς, τα συμπτώματα μοιάζουν με της περιόδου, οπότε το μόνο που χρειάζεται είναι η υπομονή μέχρι να μας δείξει θετικό κάποιο τεστ ή χωριακή.

θετικο ειναι και το τεστ και η χωριακη!!!!!!!!!!!! Rolling Eyes
ποτε τα εκανες συγχαρητηρια μπραβο σου................

τα εκανα μεσα στη βδομαδα!!!τη παρασκευη θα παω γυναικολογο....!!!!!

ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΙΧΕΣ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ 31 ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΠΟΝΟΙ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ......

sofouli

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
el88tse έγραψε:
sofouli έγραψε:
el88tse έγραψε:
sofouli έγραψε:
markella01 έγραψε:Ο πόνος χαμηλά στην κοιλιά, όχι ο πόνος γενικά στην κοιλιά που μπορεί να οφείλεται ακόμα και στο έντερο...
Γενικώς, τα συμπτώματα μοιάζουν με της περιόδου, οπότε το μόνο που χρειάζεται είναι η υπομονή μέχρι να μας δείξει θετικό κάποιο τεστ ή χωριακή.

θετικο ειναι και το τεστ και η χωριακη!!!!!!!!!!!! Rolling Eyes
ποτε τα εκανες συγχαρητηρια μπραβο σου................

τα εκανα μεσα στη βδομαδα!!!τη παρασκευη θα παω γυναικολογο....!!!!!

ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΙΧΕΣ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ 31 ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΠΟΝΟΙ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ......

με μια μερα καθυστερηση εδειξε το τεστ θετικο.και στη τριτη μερα εκανα χοριακη!ευχομαι να μου πεις ευχαριστα!!!!!!!!

vanessa

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια καλησπέρα! Εύχομαι σε όλες σας θετικά αποτελέσματα!!!
Θα ήθελα να με βοηθήσετε σε κάτι και αν μπορείτε να με βοηθήσετε.
Είχα τελευταία περίοδο στις 25/12 και ουσιαστικά αυτές τις μέρες περιμένω, αλλά εδώ και 2 εβδομάδες έχω πονάκια χαμηλά σαν πόνους περιόδους. Ποτέ δεν έχω πόνους τόσο νωρίς παρά μόνο 2-3 μέρες πριν έρθει η περίοδος. Υπάρχει περίπτωση να είναι εγκυμοσύνη??? Έχει καμιά σας τέτοιο σύμπτωμα?

sofia-petroyla

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
vanessa:ειμαι στην 10 ευδομαδα κ ναι στην αρχη ειχα κατι πονακια σαν της περιοδου τελευταια περιοδο ειχα 17-11 κ απο αρχες δεκεμβριου ειχα πονακια κ πρισμενο στηθος!!!!

joannoua3

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalimera,,,,Tha sumfwnisw me tin sofia mas... ponoi k prismenw stithos...aaa k ypno agapi m...
Sofia pote gennas???

sofia-petroyla

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
joannoua.. 23-8 με ειπε ο γιατρος.

vanessa

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια ευχαριστώ. Αύριο κανονικά περιμένω να έρθει. Εν τω μεταξύ σήμερα ενώ το πρωί είχα πονάκια από το μεσημέρι και μετά τίποτα. Άλλο και τούτο πάλι. Αλλά από πριν 20 μέρες που άρχισαν τα πονάκια είχα δυνατούς πονοκεφάλους και φοβερή υπνηλία τη μέρα και αυπνία το βράδυ.

sofouli

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με ενα θετικο τεστ και μια θετικη χοριακη εχω ακομα πονακια περιοδου.καθε τρισ και λιγο παω στη τουαλετα νομιζοντας οτι αδιαθετησα αλλα τπτ.αρα πολλες το εχουμε αυτο το συμπτωμα!

elenica

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
http://www.123baby.me/hCG.html
δες εδω

vanessa

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Θα περιμένω να δω πως θα κυλήσουν αυτές οι μέρες και το πολύ Δευτέρα θα κάνω ένα τεστάκι. Εύχομαι να είναι συμπτώματα κορίτσια! Η αλήθεια είναι ότι δεν το έχω ξαναπάθει...ούτε και δε θυμάμαι αν στην 1η μου εγκυμοσύνη είχα κάτι τέτοιο.

sofouli

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τη πεμπτη θα παω γυναικολογο για επιβεβαιωση της εγκυμοσυνης και ευχομαι να πανε ολα καλα!αν ειμαι 20 ημερων θα δει τπτ?πω πω ποσο φοβαμαι! Sad

ifigeniaboz

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ ΜΟΥ...ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 5/1 ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 30 ΗΜΕΡΩΝ ΑΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 4 ΤΟΥ ΜΗΝΑ Κ ΕΧΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΟΣΟ ΠΡΙΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΕ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΜΠΙΣΩ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ;;;

Mama Pupa

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγω οταν ημουν εγκυος ειχα συμπτωματα περιοδου και πονακια χαμηλα και μαλιστα τη μερα που περιμενα περιοδο ειχα λιγο ροζ-καφε που σταματησε σε 1,5 μερα και αυτο με εβαλε σε υποψιες και εκανα το τεστ..

Elenathens

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vanessa έγραψε:Κορίτσια καλησπέρα! Εύχομαι σε όλες σας θετικά αποτελέσματα!!!
Θα ήθελα να με βοηθήσετε σε κάτι και αν μπορείτε να με βοηθήσετε.
Είχα τελευταία περίοδο στις 25/12 και ουσιαστικά αυτές τις μέρες περιμένω, αλλά εδώ και 2 εβδομάδες έχω πονάκια χαμηλά σαν πόνους περιόδους. Ποτέ δεν έχω πόνους τόσο νωρίς παρά μόνο 2-3 μέρες πριν έρθει η περίοδος. Υπάρχει περίπτωση να είναι εγκυμοσύνη??? Έχει καμιά σας τέτοιο σύμπτωμα?

Δυο εβδομαδες μου φαινονται πολλες,αλλα μια εβδομαδα πριν αδιαθετησεις σιγουρα καταλαβαινεις πονακια! Εγω θυμαμαι 5-6 μερες πριν αδιαθετησω ενιωθα ενα περιεργο πονο(που κρατησε ολο το πρωτο τριμηνο) και ειναι καπως διαφορετικος απο της περιοδου...πιο εντονος σιγουρα! Και δεν μπορουσα να ισιωσω γρηγορα οταν σηκωνομουν απο την καρεκλα γιατι αισθανομουν αυτα τα πονακια! Να φανταστεις ξεκινησα με 408 χοριακη μια μερα πριν να αδιαθετησω(δεν κρατηθηκα εκανα αιματος κατευθειαν)!ο γιατρος νομιζε οτι ηταν διδυμα με αυτη την τιμη!αλλα το αντρακι μου ειχε τρυπωσει γρηγορα! Ευχομαι καλα αποτελεσματα!!! Ολα θα πανε υπεροχα! Ετσι ακριβως τα μετρουσα και εγω οποτε σε καταλαβαινω! Καλα αποτελεσματα!

vanessa

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κορίτσια καλησπέρα! Ενώ είχα πονάκια τις προηγούμενες 2 εβδομάδες από χθες έχουν σταματήσει τελείως και κανονικά περίμενα σήμερα να έρθει. Είναι φυσιολογικό αυτό τώρα???

Elenathens

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ποιος ξερει...ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος! Μακαρι να εισαι! Ουτως η αλλως...αυριο μεθαυριο θα ξερεις υποθετω κοριτσακι μου! Καλα αποτελεσματα!

joannoua3

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Perimenoume ta nea sas....

vanessa

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ευχαριστώ κορίτσια! Ελπίζω να σας ανακοινώσω τα ευχάριστα και να μην είναι κάτι ορμονικό....

nikole20

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα και εγω ειχα πονους περιοδου,αρκετα πρησμενο στηθος και ενα φουσκωμα στη κοιλια οποτε περιμενα ,βρε περιμενα,βρε ξαναπεριμενα ...οσπου μετα απο 2εβδ χωρις περιοδο εκει που καθομουν ακουσα μια φωνουλα κανε ενα τεστ ..και ετσι εγινε!!!!αν και λιγμενο πεταμενο σε ενα συρταρι του δωματιου μου βγηκε θετικο και λεω μπα λαθος βγηκε αφου ειναι ληγμενο,και απο την αλλη λες να ειμαι ??? ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ!!!!! εκανα ξανα τεστ το οποιο εβγαλα και φοτο και μετα χωριακη κι ημουν σε προχωρημενη εγκυμοσυνη .....τωρα περιμενουμε το αγορακι μας!!!!!!

el88tse

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τι ωραια nikol μπραβο με το καλο.....και εγω εχω εδω και 2 εβδομαδες που ειχα πονακια τωρα δεν εχω περιμενω να αδιαθετησω 30 του μηνος αλλα ειμαι πολυ πρηησμενη και ννυσταζω παρα πολυ και μου λεει ο αντρουλης μου αααα ολο κοιμασε τι γινετε μηπως εχουμε τιποτα αλλα περιμενω να δω τι θα δω........

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | To have a blog