Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Εγκυουλες Δεκεμβριου 2014!!!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 3:18 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από louloupaki Σήμερα στις 3:18 pm

» Αναζήτηση gonal
από santal Σήμερα στις 3:17 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 3:16 pm

» είμαι καινούρια αλλά..
από HappyMama Σήμερα στις 3:12 pm

» Καλημερα κι απο εμενα!
από louloupaki Σήμερα στις 3:11 pm

» ΧΑΡΙΖΩ GONAL
από santal Σήμερα στις 2:58 pm

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από snoopy Σήμερα στις 2:51 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από kate_85 Σήμερα στις 2:44 pm

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από thali-alex Σήμερα στις 2:39 pm

» Για να αρχίσουμε...
από Mamma Tomato Σήμερα στις 2:17 pm

» ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗτελος
από famozina Σήμερα στις 2:15 pm

» ΕΔΩ ΜΑΓΙΑ ΚΑΙ ΒΟΥΝΤΟΥ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΑΛΕΚΑ
από demaki88 Σήμερα στις 1:54 pm

» για να περασει η ωρα:( σας εχουν κανει οι γιαγιαδες την μαγκανια με τον σταυρο???)
από perperouna Σήμερα στις 1:44 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από valgreg Σήμερα στις 1:03 pm

» τεραστιος λεκιθικος ασκος ??
από pucca Σήμερα στις 12:26 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από kaatrin Σήμερα στις 12:24 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Σήμερα στις 11:17 am

» καλησπερα σε ολες τις μαμαδες
από stilvy1982 Σήμερα στις 10:59 am

» Είμαι ξανά έγκυος!!
από Stevi_tasos Σήμερα στις 10:03 am

» ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΣ ΤΗ ΠΕΡΝΑΜΕ ΜΑΖΙ -ΣΤΕΙΛΕ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΣΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 9:55 am

» συσπασεις...
από Stevi_tasos Σήμερα στις 9:53 am

» ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΓΙΑ ΒΑΠΤΙΣΗ/ΠΑΡΤΥ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 9:50 am

» ΔΙΑΚΟΠΕΣ .....ΣΕ ΘΑΛΑΣΣΑ Ή ΠΙΣΙΝΑ ,ΣΕ ΕΞΟΧΙΚΟ Ή ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ.
από Stevi_tasos Σήμερα στις 9:48 am

» Καθυστέρηση
από Stevi_tasos Σήμερα στις 9:46 am

» ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ!!!!!!!!!
από Stevi_tasos Σήμερα στις 9:44 am

» ραντεβου στην επιτροπη εξωσωματικης θεσσαλονικη
από annouk86 Σήμερα στις 9:38 am

» ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΑΣ Ή ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ
από margdimitra Σήμερα στις 9:37 am

» θηλασμος και περιοδος?
από Stevi_tasos Σήμερα στις 9:31 am

» ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΙΛΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ!!
από Stevi_tasos Σήμερα στις 9:28 am

» το τεστ μου... κ εχω μπερδευτει!!
από Stevi_tasos Σήμερα στις 9:13 am

» AOUMMMMMMMMMMMMMMMMMMM ..... :(
από Stevi_tasos Σήμερα στις 9:06 am

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από αγγελακι στον ουρανο Σήμερα στις 9:06 am

» ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 9:01 am

» ΣΗΦΗΣ ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΑΚΗΣ - ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΣΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 8:56 am

» Η ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΗ "ΜΑΙΑ" LILLYBELL , ΒΛΕΠΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ TEST
από Stevi_tasos Σήμερα στις 8:52 am

» ΕΣΠΑ 2014 -2015
από maryz-iraklio kritis Σήμερα στις 1:16 am

» θαλάσσια Μπάνια και Τσούχτρες στην Ελλάδα
από Stevi_tasos Χθες στις 11:47 pm

» 13 1/2 μηνων
από ede37 Χθες στις 11:04 pm

» ΠΡΟΤΗΓΑΝΙΣΜΕΝΕΣ ΠΑΤΑΤΕΣ - ΓΛΥΚΙΣΜΑ ΠΑΓΩΤΟΥ.
από Stevi_tasos Χθες στις 10:26 pm

Παρόντες χρήστες
815 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 44 μέλη, 2 μη ορατοί και 769 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

af.ch, alex-paula, Catty, dada9, demaki88, den antexo allo, Despoina90, Despoinaki123, dimitra88, Dori, efaki27, elila, esprit, evizogr, famozina, fanouria, gallida, HappyMama, i_kitty, irenehr, jollie, joujoukaki, kate_85, Lollipop83, louloupaki, love4, Mama40, margdimitra, maria1979, merentoula, perperouna, primadona, Psaraki, roodie, roxanne87, santal, snoopy, stellina87, thali-alex, xrysaki!, zanna, Σοφία η μέλλουσα μανούλα, κουνελάκι, μαρακι27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 50]

black beauty

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα εννοεις οι αποριες μου γενικα στο φορουμ η οι συγκεκριμενες παραπανω?

Ευάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eλα ναταλακι κοντευει η μερα που θα γινεις κι εσυ μια σταρ!!!!!!!!!
καλημερα!!!!τι κανετε?τι ωραια μερα σημερα!!!τι ηλιος ειναι αυτος?!χαρα θεου!!!αν δεν ειχε και κρυο θα ηταν πιο καλα!λοιπον ξεπατωθηκα χθες στις δουλειες και σημερα εχω μονο τα τζαμια να κανω κι ενα φαγητο και βαριεμαι!!!

stefaniandreas

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:Eλα ναταλακι κοντευει η μερα που θα γινεις κι εσυ μια σταρ!!!!!!!!!
καλημερα!!!!τι κανετε?τι ωραια μερα σημερα!!!τι ηλιος ειναι αυτος?!χαρα θεου!!!αν δεν ειχε και κρυο θα ηταν πιο καλα!λοιπον ξεπατωθηκα χθες στις δουλειες και σημερα εχω μονο τα τζαμια να κανω κι ενα φαγητο και βαριεμαι!!!
κυριακη ειναι για ξεκουραση!τα ντιλιβερι θα πεινασουν??

http://stefxon@gmail.com

natali-maria

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:αχαχαχαχαχ

δεν εχεις κανενα μεσον εδω μεσα να βοηθησει την κατασταση ε?Ξερεις ολα με μεσον γινονται πια! Razz

Μμμμ..Μέσον ε?Ακόμη και εδώ Shocked Shocked Shocked Shocked ?Βίβιαν κάνε με κατευθείαν πρωταγωνίστρια να σκάσουν όλες που με κοροιδεύουν Razz Razz Razz !!!!Ε?Φανταστική μου
διαχειρίστρια Razz Razz Razz Razz ?

Ευάκι έγραψε:Eλα ναταλακι κοντευει η μερα που θα γινεις κι εσυ μια σταρ!!!!!!!!!

Έβαλα μέσον Razz Razz Razz !!!!

[b]

Καλά είμαστε εσύ?Τα μικρά?Ο σπόρος Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ?Κάτσε και λίγο στον πισινό σου Wink Wink Wink !!!!

Ευάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τα ντελιβερι μου τα απαγορευει ο γιατρος και ο κωλος μου δε μπορει ευκολα να κατσει!εκατσα πριν κανα μηνα μια βδομαδα,δεν εκανα ΤΙΠΟΤΑ και μετα ετρεχα σα τον λουη να τα προλαβω,τα απλυτα βουνο,τα ασιδερωτα το ιδιο,η κουζινα χαλια,ουτε σεντονια δεν ειχα αλλαξει!δε μπορω εγω ετσι παθαινω κατι,με κουραζει πιο πολυ να τα βλεπω ετσι παρα να κανω καθε μερα και απο κατι!
παω να καθαρισω τον φουρνο οπως λεει το νοικοκυροκοριτσο!!! Very Happy

natali-maria

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε λίγο θα φύγω...Το ξέρω οτι θα στενοχωρηθείτε και θα σας λείψω όμως θα πάω για καφέ και θα πιω και για εσάς !!!!!Ακούω παραγγελίες Razz Razz Razz Razz !!!!

natali-maria

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:τα ντελιβερι μου τα απαγορευει ο γιατρος και ο κωλος μου δε μπορει ευκολα να κατσει!εκατσα πριν κανα μηνα μια βδομαδα,δεν εκανα ΤΙΠΟΤΑ και μετα ετρεχα σα τον λουη να τα προλαβω,τα απλυτα βουνο,τα ασιδερωτα το ιδιο,η κουζινα χαλια,ουτε σεντονια δεν ειχα αλλαξει!δε μπορω εγω ετσι παθαινω κατι,με κουραζει πιο πολυ να τα βλεπω ετσι παρα να κανω καθε μερα και απο κατι!

Και εγώ έτσι είμαι!!Ακάθιστος κώλος Very Happy Very Happy Very Happy !!!Εσύ όμως είσαι γκαστρούλα τώρα και πρέπει να προσέχεις λιγάαααααακι!!!Ε!Και τι στενοχωριέσαι μωρέ?ΘΑ έρθει η φανταστική πεθερά σου να στα κάνει Razz Razz Razz Razz !!!!

Ευάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:
Ευάκι έγραψε:τα ντελιβερι μου τα απαγορευει ο γιατρος και ο κωλος μου δε μπορει ευκολα να κατσει!εκατσα πριν κανα μηνα μια βδομαδα,δεν εκανα ΤΙΠΟΤΑ και μετα ετρεχα σα τον λουη να τα προλαβω,τα απλυτα βουνο,τα ασιδερωτα το ιδιο,η κουζινα χαλια,ουτε σεντονια δεν ειχα αλλαξει!δε μπορω εγω ετσι παθαινω κατι,με κουραζει πιο πολυ να τα βλεπω ετσι παρα να κανω καθε μερα και απο κατι!

Και εγώ έτσι είμαι!!Ακάθιστος κώλος Very Happy Very Happy Very Happy !!!Εσύ όμως είσαι γκαστρούλα τώρα και πρέπει να προσέχεις λιγάαααααακι!!!Ε!Και τι στενοχωριέσαι μωρέ?ΘΑ έρθει η φανταστική πεθερά σου να στα κάνει Razz Razz Razz Razz !!!!

ναι αλλα δε διαβαζεις τις πεθερες και εχεις χασει επεισοδια!!!αφου την πατησα κατι φωνες για μιαμιση ωρα και μετα δε της ξαναμιλησα ουτε απο το τηλεφωνο,δε της ειπα για την εγκυμοσυνη και αλλα τετοια εγινε ανθρωπος!καλα μη φανταστεις δεν ηρθε ουτε παιδια να κρατησει ουτε να κανει καμια δουλεια αλλα τη μια μερα που ηρθαν καπου πριν τα χριστουγεννα και τραπεζι εστρωσε και δωρα στα παιδια αγορασε και χαμογελαστη ηταν και πραγμα πρωτακουστο ειπε "με το καλο το μωρο" Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked πιστευω να καθοσουν σε μια καρεκλα και να μη λιποθυμισες!!!!!!!!!!!
χαχαχαχαχαχα
αντε πιες κι ενα νες για μενα!!!!!!!!!

marinaki <3 <3

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΣΗΜΕΡΑ!!ΑΛΛΑ ΕΞΩ ΔΕΝ ΒΓΗΚΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΟΥΛΙ ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΤΕΕΕΕΕ ΕΓΩ ΑΝΕΒΕΝΩ ΣΕ ΚΙΛΑ Κ ΣΕ ΒΔΟΜΑΔΕΣ 9 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑΑΑ ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

mariloy

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!!

elenalamprini

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευάκι έγραψε:
natali-maria έγραψε:

ναι αλλα δε διαβαζεις τις πεθερες και εχεις χασει επεισοδια!!!αφου την πατησα κατι φωνες για μιαμιση ωρα και μετα δε της ξαναμιλησα ουτε απο το τηλεφωνο,δε της ειπα για την εγκυμοσυνη και αλλα τετοια εγινε ανθρωπος!καλα μη φανταστεις δεν ηρθε ουτε παιδια να κρατησει ουτε να κανει καμια δουλεια αλλα τη μια μερα που ηρθαν καπου πριν τα χριστουγεννα και τραπεζι εστρωσε και δωρα στα παιδια αγορασε και χαμογελαστη ηταν και πραγμα πρωτακουστο ειπε "με το καλο το μωρο" Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked πιστευω να καθοσουν σε μια καρεκλα και να μη λιποθυμισες!!!!!!!!!!!
χαχαχαχαχαχα
αντε πιες κι ενα νες για μενα!!!!!!!!!

Πως το πήραν για το μωρό?

http://changedyourlife.blogspot.com/

black beauty

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια οσον αφορα τις πεθερες,επειδη βλεπω πολλες ειμαστε μικροπαντρεμενες,επειδη ειμασταν αθωες και ψαρωμενες,βρηκανε και τα κανανε!Οι βασεις μπαινουνε απο την αρχη.Πιστευω οτι οτι και να κανει μια νυφη καλο η κακο για αυτες ποτε δεν θα ειμαστε αρκετες οποτε μακρια και αγαπημενες!Σπανιες οι περιπτωσεις που οι πεθερες τα πανε καλα με τις νυφες!Και χαιρομαι ιδιαιτερα για αυτες που εχουν τετοιες πεθερες!

marinaki <3 <3

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:κοριτσια οσον αφορα τις πεθερες,επειδη βλεπω πολλες ειμαστε μικροπαντρεμενες,επειδη ειμασταν αθωες και ψαρωμενες,βρηκανε και τα κανανε!Οι βασεις μπαινουνε απο την αρχη.Πιστευω οτι οτι και να κανει μια νυφη καλο η κακο για αυτες ποτε δεν θα ειμαστε αρκετες οποτε μακρια και αγαπημενες!Σπανιες οι περιπτωσεις που οι πεθερες τα πανε καλα με τις νυφες!Και χαιρομαι ιδιαιτερα για αυτες που εχουν τετοιες πεθερες!
Π.Χ ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΜΕ Κ ΜΑΣ ΒΟΗΘΑΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΜΑΚΡΥΑ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ Κ ΕΧΟΥΝ ΚΗΠΟ Κ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑΣ ΣΤΕΛΟΥΝ ΦΡΟΥΤΑ Κ ΚΡΕΑΣ ΟΛΑ ΦΡΑΣΚΑ....Ο ΠΕΘΕΡΟΣ Κ ΟΛΑΣ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΧΑΡΤΙΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ Κ ΗΡΘΕ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΕΜΕΝΕ ΛΙΓΟ ΠΟΙΟ ΜΑΚΡΥΑ ΑΥΤΗ Κ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ Κ ΧΑΤΖΗΛΗΚΗ ΧΑΧΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ...ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΠΟΛΗ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΜΕ,ΙΣΩΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ

black beauty

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν πειραζει,κρατα μια αποσταση για καλο και για κακο!Καλα και εμενα κανουν αυτο που λες να μου στελνουν!Κοιταξε τι να το κανεις ας σου κανουν 1 καλο που λεει ο λογος και 10 κακα.Δεν λεω συγκεκριμενα για μενα,γιατι τωρα ειναι καλυτερα τα πραγματα,αλλα εχω παθει πλακα με οσα εχω διαβασει εδω μεσα και οσα εχω ακουσει απο συγγενεις μου και κατεληξα στο συμπερασμα,καλυτερα μακρια και αγαπημενα και τυπικα πραγματα.Πιστευω οτι οταν παραγνωριζεσαι με τον αλλο,θα υπαρξει προβλημα!

stefaniandreas

μαρινακι μου μακαρι να παραμεινετε ετσι και μετα τη γεννα.καλα λενα μακρια και αγαπημενοι!!

http://stefxon@gmail.com

Ευάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenalamprini έγραψε:

Πως το πήραν για το μωρό?

με ρωτησε η σκατοψυχη "ευχαριστα ειναι τα νεα???" λες και ειμαι καμια ανυπαντρη και το παιδι μου δε ξερω ποιανου ειναι...μετα αρχισε τις γλυκες...

black beauty έγραψε:κοριτσια οσον αφορα τις πεθερες,επειδη βλεπω πολλες ειμαστε μικροπαντρεμενες,επειδη ειμασταν αθωες και ψαρωμενες,βρηκανε και τα κανανε!Οι βασεις μπαινουνε απο την αρχη.Πιστευω οτι οτι και να κανει μια νυφη καλο η κακο για αυτες ποτε δεν θα ειμαστε αρκετες οποτε μακρια και αγαπημενες!Σπανιες οι περιπτωσεις που οι πεθερες τα πανε καλα με τις νυφες!Και χαιρομαι ιδιαιτερα για αυτες που εχουν τετοιες πεθερες!

κοιτα εγω απο την αρχη πιαστηκα κοροιδο μεγαλο.οτι ηθελε να κανει ετρεχα να βοηθησω!και τι με νοιαζει εμενα αν το καλαμποκι εχει κανα χοντρο κομματι και γκουρλιστει κανα κοτοπουλακι?ετρεχα να κοσκινισω το τσουβαλι το καλαμποκι,πηγαινα 800 χλμ δρομο να τους δουμε εγκυος-λεχωνα-με μωρο παιδι και ποιο ηταντο ανταλλαγμα?να μετακομιζω με μωρο 8 μηνων και να μην ερθει το μωρο να απασχολει που εγω γεμιζα κουτες κι αυτο εβρισκε παιχνιδι να τις αδειαζει...φτασαμε σε σημειο να λεει "χαλασε ο φουρνος μικροκυματων(σημειωση αυτος ο φουρνος δικος μου ηταν δωρο στον γαμο μου και τον κρατησε αυτη....)δε μου παιρνεις εναν που εισαι μεσα στην πολη?"και να πηγαινω εγω τον φουρνο και να μην κανει καμια κινηση να μου δωσει τα λεφτα μου!και ο φουρνος ηταν απο τα πιο απλα...εχεις δει εσυ να φτιαχνει η νυφη το σπιτι της πεθερας και η πεθερα να μην εχει παρει ποτε ουτε μια γλαστρα?να μην πει ποτε καλοριζικο το σπιτι που αγορασες ΓΙΕ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!αλλα αμα εισαι 18 χρονων ποσα να ξερεις απο την πουστια που εχει ο καθενας στην ψυχη του...τωρα αμα ημουν θα ηταν πολυυυυυυυυυυυυυυ διαφορετικα τα πραματα....αλλα τωρα οσο και να προσπαθει το πλοιο εφυγε........αργησε πολυ μα παρα πολυ............

black beauty

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δυστυχως πολλες κοπελες την εχουνε πατησει σαν εσενα.Δηλαδη δεν εκτιμαει ουτε τον ιδιο της τον γιο?

Αλλο πραγμα που με εκνευριζει βρε κοριτσια,οταν κανουν αδικιες στα ιδια τους τα παιδια οι μανες!Για μενα ειναι απαραδεχτο αυτο,ολα βγηκαν απο την ιδια κοιλια!Ειναι πολυ ασχημο να συγκρινουμε τα παιδια μας!Εχουν ολα τα ιδια δικαιωματα αφου ολα ειναι παιδια μας!Ειναι πολυ ασχημο ολο αυτο, και το μη ευνοουμενο παιδι εχει στιγματιστει για παντα στην ζωη του,κριμα πολυ κριμα!Το εχω δει αρκετες φορες,ακομη και αν γινει ενηλικας,το κουβαλαει μεσα στην ψυχη του,γιατι ποτε δεν ευχαριστιουνται οι γονεις του απο οσα κανει,ενω το αλλο του αδερφι οτι και αν κανει το θεοποιουνε.Εσεις τι λετε?

stefanakos

αχ κοριτσια να δειτε πως με κοιταζαν εμενα εχθες που πηγαμε να αφησουμε τα παιδια για να παμε για ποτο με τον άντρα μου. ειχα βαφτει ειχα φτιαξει μαλι ειχα βαλι μινι . με κοιταζαν παραξενα γιατι δεν με εχουν δει με τοσο κοντη φουστα. αλλα μικρη ειμαι ακομα αν δεν τα βαλω τωρα ποτε θα τα βάλω ? εγω δεν εχω παραπονο ειναι καλοι, αλλα ειναι πολυ "καθωςπρεπει". Δεν με νοιαζει γιατι να κοιταει ο άντρας μου τα μπουτια μιας ξενης ???ας κοιταει τα δικά μου χιχιχιχιχι!!!!!

http://hawk-girl.blogspot.com/

black beauty

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ στεφανια!Αυτο με ενοχλει και εμενα παρα πολυ οταν σε κοιτανε απο πανω μεχρι κατω!Οχι οτι ντυνομαι προκλητικα(ισα ισα καθολου)

αλλα αυτος ο εξονυχιστικος ελεγχος με τρελαινει,τωρα πια εχω γινει αναισθητη σε πολλα και εχω βρει την ηρεμια μου!

Τωρα που λεμε για ρουχα και ντυσιμο,εχουμε εδω μερικες μουσουλμανες.Βρε κοριτσια μερικες φορες τις λυπαμαι,ειδικα το κατακαλοκαιρο,ειναι απο πανω μεχρι κατω ντυμενες,ολα τα κρυβουν,πως αντεχουν τοση ζεστη?Ουτε κοντομανικα δεν φορανε!Δηλαδη το θεωρουν προκλητικο να φαινονται τα μαλια τους η τα χερια τους?δεν μπορω να το καταλαβω,αντε να φαινεται λιγο ντεκολτε οκ το καταλαβαινω αλλα τα μαλλια?

mariloy

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:αχ κοριτσια να δειτε πως με κοιταζαν εμενα εχθες που πηγαμε να αφησουμε τα παιδια για να παμε για ποτο με τον άντρα μου. ειχα βαφτει ειχα φτιαξει μαλι ειχα βαλι μινι . με κοιταζαν παραξενα γιατι δεν με εχουν δει με τοσο κοντη φουστα. αλλα μικρη ειμαι ακομα αν δεν τα βαλω τωρα ποτε θα τα βάλω ? εγω δεν εχω παραπονο ειναι καλοι, αλλα ειναι πολυ "καθωςπρεπει". Δεν με νοιαζει γιατι να κοιταει ο άντρας μου τα μπουτια μιας ξενης ???ας κοιταει τα δικά μου χιχιχιχιχι!!!!!
ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΣΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΚΙΝΕΙΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ! ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΝΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ !!! Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 50]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forums | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create a free blog