Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από star30 Σήμερα στις 8:10 am

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11
από nafs Σήμερα στις 7:47 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από vasoulagal Σήμερα στις 2:09 am

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από zeta86 Σήμερα στις 12:15 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από RITAKI30 Σήμερα στις 12:01 am

» προστατιτιδα
από Jorji Χθες στις 10:00 pm

» Android cartoons
από mary 30 Χθες στις 9:04 pm

» φοβος για εξωμήτριο
από maro28 Χθες στις 8:32 pm

» ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!
από Evagelia3 Τετ Nov 26, 2014 7:37 pm

» ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!
από Evagelia3 Τετ Nov 26, 2014 7:33 pm

» Ενδομητριωση
από nanou Τετ Nov 26, 2014 6:12 pm

» Εργασία και χαρά(;;;)
από Evagelia3 Τρι Nov 25, 2014 9:48 pm

» ολονυκτιο ξυπνημα!
από HappyMama Τρι Nov 25, 2014 9:18 pm

» Παπαδάκης Μιλτιάδης γυναικολόγος
από Evagelia3 Τρι Nov 25, 2014 7:00 pm

» 1 έτους: φρέσκο, εβαπορέ ή σκόνη;
από kikimam Τρι Nov 25, 2014 5:01 am

» Εγκυος μάλλον....
από HappyMama Δευ Nov 24, 2014 9:47 pm

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015
από depy302 Δευ Nov 24, 2014 6:09 pm

» γνωμη για θρησκευτικο γαμο
από vasoulagal Κυρ Nov 23, 2014 7:10 pm

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από mamy land Σαβ Nov 22, 2014 7:20 pm

» Μαμάδες από Αχαρνές (Μενίδι) και γύρω περιοχές!
από Evagelia3 Σαβ Nov 22, 2014 4:45 pm

» ΚΑΦΕ ΒΛΕΝΗ
από tzeni27 Σαβ Nov 22, 2014 1:33 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από vblue Παρ Nov 21, 2014 9:45 am

» Συνεχείς ωτίτιδες και διαφορετικές απόψεις γιατρών
από anipomoni Παρ Nov 21, 2014 12:16 am

» ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΗ ΚΑΤ'ΟΙΚΩΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ??
από xrisili Παρ Nov 21, 2014 12:02 am

» ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΠΑΝΕΣ
από HappyMama Πεμ Nov 20, 2014 11:43 pm

» θηλασμος και περιοδος?
από iouliana Πεμ Nov 20, 2014 11:02 pm

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΜΠΡΕΛΟΚ ΚΟΡΩΝΑ.....
από φραουλα Τετ Nov 19, 2014 8:34 am

» gunaikologos
από tania1422 Τετ Nov 19, 2014 3:06 am

» εξοπλισμός σε άριστη κατάσταση
από vdimak Τρι Nov 18, 2014 8:08 am

» ΠΩΣ ΚΟΒΕΤΑΙ Η ΠΙΠΙΛΑ???
από HappyMama Δευ Nov 17, 2014 9:46 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από pennytol Δευ Nov 17, 2014 6:12 pm

» Συγνώμη για την ερώτηση!
από Evagelia3 Δευ Nov 17, 2014 5:53 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Δευ Nov 17, 2014 9:25 am

» θεματακι με την περιοδο....
από maro28 Σαβ Nov 15, 2014 6:27 pm

» γινεται 2 χρονων και ακομα πινει γαλα τη νυχτα
από elin1 Παρ Nov 14, 2014 11:16 pm

» Πως βάζω φωτογραφία;;
από tassoula Παρ Nov 14, 2014 10:01 am

» ποσο καιρο προσπαθουσατε για μωρακι??
από afroula_27 Παρ Nov 14, 2014 7:02 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από Helen M. Πεμ Nov 13, 2014 9:10 pm

» soldesanil !!
από efffie Πεμ Nov 13, 2014 8:18 pm

» φρουτόκρεμα και κρέμες...
από kikimam Πεμ Nov 13, 2014 4:59 am

Παρόντες χρήστες
90 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 90 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τετ Jan 23, 2013 2:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 42 ... 54  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 54]

Deb

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:λες να αρχίσω να τον ζηλεύω κι εγώ??μετά απο τόσα χρονια??? Laughing Laughing Laughing Laughing
ααα κορίτσια μου σήμερα έχουμε επέτειο.... αλλα επειδη δν έχουμε λεφτά θα κάτσουμε μέσα,και θα παραγγείλουμε κινέζικο για διαφορα (δν έχουμε φάει ποτε χαχαχα λετε να ειναι αποτυχία??)και θα φάμε και γλυκάκι!!! θα φτιαξω και ατμόσφαιρα με κεράκια! δωράκια δν θα πάρουμε όμως δν με νοιάζει γιατί εγώ μόνο ένα "δώρο" έχω κολλημένο στο μυαλο μου Razz Razz Razz ...αλλα επειδή ειμαι 3 μέρα περιόδου θα το γιορτάσουμε αλλη φορά! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Έλλη μου χρόνια σας πολλά,να είστε πάντα ευτυχισμένοι και το δωράκι που θες να σας έρθει σύντομα!!!
Καλύτερα θα περάσετε σπίτι!Παίζετε εντός έδρας και είναι καλό αυτό!!! Razz Όσο για το κινέζικο,από noodle bar θα πάρετε;

evi27

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki καλώς ήρθες !!μακάρι να είσαι εγκυούλα!!
Αγάπη μου χαίρομαι που είσαι καλύτερα!
Δεσποινάκι περαστικά στον άντρουλη σου Very Happy

αγαπη

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="evi27"]xaftounaki καλώς ήρθες !!μακάρι να είσαι εγκυούλα!!
Αγάπη μου χαίρομαι που είσαι καλύτερα!

Very Happy Very Happy Very Happy και κατι μου λεει οτι απο αυριο θα μπορω να πιω και καφεδακι παρεουλα σας ετοιμαστειτε να με κερασετε αυριο

Έχει επεξεργασθεί από τον/την αγαπη στις Δευ Jan 23, 2012 2:28 am, 1 φορά

konstantina

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

Konstantina, εγώ που τα έχω και αρκετά φρέσκα, ο λόγος που δεν πίστευα καν ότι είμαι έγκυος παρά την καθυστέρηση(εκτός από τον υπέρηχο που δεν έδειξε τίποτα), ήταν ακριβώς ότι πονούσα και στη μέση και στην κοιλιά, σαν να μου ερχόταν περίοδος...

Και αυτοί οι πόνοι συνεχίστηκαν για μερικές βδομάδες ακόμα. Εσύ τώρα αν ανησυχείς, ξάπλωσε, ηρέμησε και στην επόμενη χωριακή θα ξέρεις πώς πάνε τα πράγματα. Μια ημέρα έμεινε, υπομονή![/quote]

πραγματικά ίσως φοβάμαι άδικα αλλα επειδή είχα κι άλλες ατυχίες με εγκυμοσύνη με ανησύχησε πολύ αυτός ο πόνος.το χειρότερο από όλα είναι οτι θέλω να αρχίσω να ουρλιάζω απο την χαρά μου και δεν το κάνω απο φόβο μην χαίρομαι και στο τέλος όπως κι άλλες φορές απογοητευθώ. όπως ώμος πολύ καλα λες το καλύτερο είναι να κάνω υπομονή. σε ευχαριστώ πολύ

Deb

siren έγραψε:xaftounaki μπραβο αντε κανε να μας πεις!!!!

Δεσποινακι μιας και σε πετυχα, θα με βρισουν οι υπολοιπες αλλα ποια χημικη διαιατα κανεις και χανεις ? Μπορεις να μου την πεις και μενα?

Γεια σου Ελευθερία μου!Κρατάει 7 μέρες!Την πρώτη μέρα ξεκινάω μόνο με καφέ(σκέτο)ή χυμό(αμίτα χωρίς ζάχαρη)!Μόνο αυτό όλη μέρα!Τις 2 μέρες(πχ Δευτέρα και Πέμπτη)τρώω μόνο ρύζι(βραστό με λεμόνι και λίίίγο αλάτι),άλλες 2 μέρες μόνο κοτόπουλο(ψητό ή βραστό),και 2 μέρες πατάτες(βραστές ή ψητές)Την τελευταία μέρα μόνο γιαούρτι!Και μετά ακολουθώ υγιεινή διατροφή!Είναι λίγο δύσκολη αλλά κάνει δουλειά!

xaftounaki έγραψε:Deb kai thequeen86 ευχαριστω για τα καλα σας λογια
Εδω θα ειμαστε και θα σας ενημερωσω μολις μαθω

Θα περιμένουμε να μάθουμε νέα σου!!! Very Happy

Deb

evi27 έγραψε:
Δεσποινάκι περαστικά στον άντρουλη σου Very Happy

Σε ευχαριστώ πολύ Εύη!Να'σαι καλά!!! Very Happy

siren

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστω Δεσποινακι μου, την ξερω αυτην την διαιατα αλλα δεν εχω τολμησει να την κανω. Ποσα εχασες αν επιτρεπεται? Θελω να κανω κατι για φτιαξει η ψυχολογια μου με αυτο το θεμα και να ξεκινησω μετα διατροφη....

Deb

siren έγραψε:Ευχαριστω Δεσποινακι μου, την ξερω αυτην την διαιατα αλλα δεν εχω τολμησει να την κανω. Ποσα εχασες αν επιτρεπεται? Θελω να κανω κατι για φτιαξει η ψυχολογια μου με αυτο το θεμα και να ξεκινησω μετα διατροφη....

Μέχρι 4 κιλά είχα χάσει!Μετά διατροφή!

siren

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ωραια κατι ειναι και αυτο. Για να δω ποτε θα το παρω αποφαση, δεν με αντεχω αλλο!!!! Σορρυ γιατι ειναι ασχετο
με το θεμα μας αλλα που να το πω?

Ada

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κορίτσια! Very Happy Καλέ πόσες σελίδες γεμίσατε πόνεσε το κεφάλι μου! Θα σχολιάσω πάνω πάνω ό,τι θυμάμαι Embarassed

Συγχαρητήρια στην Κωνσταντίνα κ όλα να της πάνε καλά!!! Μια χαρά μου ακούγεται η χοριακή αλλά για να δείξει υπέρηχος πρέπει να το χτυπήσει το 1000ρακι βρε.Χαλάρωσε κ απόλαυσέ το είσαι έγκυοοοος!!!

Deb περαστικά στον ανδρούλη σου Sad

Ελλη χρόνια σας πολλά να στε γεροί, αγαπημένοι κ σύντομα να τριτώσετε!! Razz Razz Άκου τη Μαρκέλλα κ πάρε γλυκόξινο κοτόπουλο είναι μούρλια!

Siren καταλαβαίνω τι εννοείς με το θέμα.Σ αυτή τη φάση ούτε εγώ βλέπω όσα ξεκινάνε με το "εγκυούλες"

Ιωάννα ,Εύη Αγάπηηηη

Φιλάκια σ όλα τα κορίτσια σορρυ αμα ξεχνάω καμιά

Deb

Ada έγραψε:Γεια σας κορίτσια! Very Happy Καλέ πόσες σελίδες γεμίσατε πόνεσε το κεφάλι μου! Θα σχολιάσω πάνω πάνω ό,τι θυμάμαι Embarassed

Συγχαρητήρια στην Κωνσταντίνα κ όλα να της πάνε καλά!!! Μια χαρά μου ακούγεται η χοριακή αλλά για να δείξει υπέρηχος πρέπει να το χτυπήσει το 1000ρακι βρε.Χαλάρωσε κ απόλαυσέ το είσαι έγκυοοοος!!!

Deb περαστικά στον ανδρούλη σου Sad

Ελλη χρόνια σας πολλά να στε γεροί, αγαπημένοι κ σύντομα να τριτώσετε!! Razz Razz Άκου τη Μαρκέλλα κ πάρε γλυκόξινο κοτόπουλο είναι μούρλια!

Siren καταλαβαίνω τι εννοείς με το θέμα.Σ αυτή τη φάση ούτε εγώ βλέπω όσα ξεκινάνε με το "εγκυούλες"

Ιωάννα ,Εύη Αγάπηηηη

Φιλάκια σ όλα τα κορίτσια σορρυ αμα ξεχνάω καμιά

Γεια σου Άντα!!!Σε ευχαριστώ πολύ!!!!

Deb

Κορίτσια αν θέλετε ακούστε αυτό το κομμάτι!Εγώ έγραψα στίχο και το τραγουδάω!Πείτε μου την γνώμη σας!Βέβαια λόγω το ότι ξεκίνησα τις προσπάθειες γαι μπεμπέ έκανα αυτή την μεγάλη θυσία!Άφησα κάτι που αγαπούσα!Έφυγα από το συγκρότημα που ήμουν(που ήταν και η αιτία γνωριμίας με τον άντρα μου γιατί και τα άλλα 2 αδέρφια του είναι μέλη του γκρούπ Razz ) αλλά γράφω μόνο στίχους πλέον!

http://www.youtube.com/watch?v=YbTbs50ay6s&feature=related

evi27

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Άντα μου!!! τι κάνεις?

Ada

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλέ το άκουσα πριν που το χες βάλει στην υπογραφή κ αναρωτιόμουν ποιανών είναι κ πήγα να το γκουγκλίσω!!Ρωτούσα τον άνδρα μου αν τους ξέρει Shocked

Μπράβο Δήμητρα , είναι σούπερ!!! Respect Respect

Μια χαρά Εύη μου εσύ πώς είσαι? Very Happy μόλις βγήκα από το μπάνιο κ είμαι με το τουρμπάνι Laughing

siren

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεσποινακι μου τελειο το τραγουδι εχεις πολυ ωραια και βραχνη φωνη. Δεν το περιμενα νομιζα οτι τραγουδουσες ελληνικα. Μπραβο αου!!!!

Deb

Να'σαι καλά Άντα μου!!!Τα παράτησα δυστυχώς,αλλά ποτέ δεν είναι αργά μετά από λίγα χρόνια να το ξανακάνω!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Deb

siren έγραψε:Δεσποινακι μου τελειο το τραγουδι εχεις πολυ ωραια και βραχνη φωνη. Δεν το περιμενα νομιζα οτι τραγουδουσες ελληνικα. Μπραβο αου!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ Ελευθερία μου!!!Και ελληνικά τραγουδάω-ούσα αλλά μόνο ροκ και λίγα ποπ!

Ada

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπόν να μην το αφήσεις, παρόλο που πέρασε πόση ώρα το τραγούδι μου χει μείνει κ το σιγοτραγουδάω! Cool Cool

Τώρα που το θυμήθηκα, εγώ για χοριακή κορίτσια έδωσα 12,κάτι τι τριαντάρια είδαν τα ματάκια μου πιο πάνω?? Shocked Shocked κ ήταν από μεγάλη αλυσίδα εργαστηρίων...

boubou

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγάπη μου τι καλά που δν πονάς τόσο και ξεπρίστηκες!!στο είπα δν κρατάει πολύ!!σε λίγες μέρες ούτε που θα το θυμάσαι!!!
Kοριτσάκια μου σας ευχαριστώ για τις ευχές!!πριν λιγο φάγαμε το μεσημεριανό μας γιατί ο αντρούλης είχε πάει γηπεδο! ξεκινήσαμε με σαλατα με μαρουλι ντοματα κοτοπουλο κασερακια αυγο και σως με λιγο λαδακι μαγιονεζα μουσταρδα και ριγανι! γενικα διαιτης το λες το φαγητο μας!!αλλα..... μετά τσακίσαμε κι ένα προφιτερόλ έτσι για να ξεκινήσουμε να το γιορτάζουμε!!
Δεσποινάκι ωραίο το τραγουδάκι, και ωραία φωνή!! που ξέρεις ίσως αργότερα να επιστρέψεις δριμύτερη...για την ώρα καλύτερα να τραγουδάς νανουρίσματα στο μωράκι σας!!!Περαστικά για τον αντρούλη σου!!
xaftounaki σου εύχομαι να δεις ένα μεγαλο + στο τεστάκι σου αύριο αν και υποψιάζομαι ότι θα είναι πολύυυ μεγάλο με τόσες μέρες καθυστέρηση!!!
Ελευθερία μου γιατί δν προσπαθείς απλά να κάνεις πιο υγιεινή διατροφή?αφου και την χημική να κάνεις θα είναι μονο για μια εβδομάδα και μετά θα αρχίσεις διατροφή!!λέω εγώ τωρα Rolling Eyes
Ευάκι τι καλό φάγατε σήμερις?είδατε και ταινιούλα μετά το φαγητό??μπραβο !!εγώ μετά το φαγητό αν αράξω θα με πάρει ο υπνος!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Αντα μου ένα χαλαρωτικό μπανάκι είναι πάντα ότι πρέπει!!
Κωνσταντίνα μην αγχώνεσαι καθόλου καλή μου!!αυτό το μωράκι ήρθε για να μείνει!!!

Deb

Σε ευχαριστώ πολύ Έλλη!!!Να είσαι σίγουρη πως αν γίνω μαμά θα γράψω τα δικά μου νανουρίσματα!!! Σας αφήνω να δώ το καινούριο επεισόδιο Supernatural!!! Τα λέμε πάλι σε λίγο!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 54]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 42 ... 54  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your own blog