Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από tassoula Σήμερα στις 11:26 am

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11
από Anastasie Σήμερα στις 10:08 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από Princess Σήμερα στις 5:14 am

» γνωμη για θρησκευτικο γαμο
από supermama Σήμερα στις 2:02 am

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από maro28 Χθες στις 8:30 pm

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από mamy land Χθες στις 7:20 pm

» Εργασία και χαρά(;;;)
από Evagelia3 Χθες στις 7:11 pm

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015
από popix Χθες στις 7:02 pm

» Μαμάδες από Αχαρνές (Μενίδι) και γύρω περιοχές!
από Evagelia3 Χθες στις 4:45 pm

» ΚΑΦΕ ΒΛΕΝΗ
από tzeni27 Χθες στις 1:33 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από κουνελάκι Χθες στις 5:34 am

» Ενδομητριωση
από κουνελάκι Χθες στις 5:17 am

» 1 έτους: φρέσκο, εβαπορέ ή σκόνη;
από kikimam Χθες στις 4:56 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από vblue Παρ Nov 21, 2014 9:45 am

» Συνεχείς ωτίτιδες και διαφορετικές απόψεις γιατρών
από anipomoni Παρ Nov 21, 2014 12:16 am

» ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΗ ΚΑΤ'ΟΙΚΩΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ??
από xrisili Παρ Nov 21, 2014 12:02 am

» ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΠΑΝΕΣ
από HappyMama Πεμ Nov 20, 2014 11:43 pm

» θηλασμος και περιοδος?
από iouliana Πεμ Nov 20, 2014 11:02 pm

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΜΠΡΕΛΟΚ ΚΟΡΩΝΑ.....
από φραουλα Τετ Nov 19, 2014 8:34 am

» gunaikologos
από tania1422 Τετ Nov 19, 2014 3:06 am

» εξοπλισμός σε άριστη κατάσταση
από vdimak Τρι Nov 18, 2014 8:08 am

» ΠΩΣ ΚΟΒΕΤΑΙ Η ΠΙΠΙΛΑ???
από HappyMama Δευ Nov 17, 2014 9:46 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από pennytol Δευ Nov 17, 2014 6:12 pm

» Συγνώμη για την ερώτηση!
από Evagelia3 Δευ Nov 17, 2014 5:53 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Δευ Nov 17, 2014 9:25 am

» θεματακι με την περιοδο....
από maro28 Σαβ Nov 15, 2014 6:27 pm

» γινεται 2 χρονων και ακομα πινει γαλα τη νυχτα
από elin1 Παρ Nov 14, 2014 11:16 pm

» Πως βάζω φωτογραφία;;
από tassoula Παρ Nov 14, 2014 10:01 am

» ποσο καιρο προσπαθουσατε για μωρακι??
από afroula_27 Παρ Nov 14, 2014 7:02 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από Helen M. Πεμ Nov 13, 2014 9:10 pm

» soldesanil !!
από efffie Πεμ Nov 13, 2014 8:18 pm

» ολονυκτιο ξυπνημα!
από maryloo Πεμ Nov 13, 2014 5:43 pm

» φρουτόκρεμα και κρέμες...
από kikimam Πεμ Nov 13, 2014 4:59 am

» πεθερα εντομοκτονο
από tassoula Τετ Nov 12, 2014 9:17 am

» Θέματα Ιδιωτικής Ασφάλισης
από alexbox Τετ Nov 12, 2014 4:20 am

» Η ΝΥΧΤΑ....ΜΕΡΑ....
από iouliana Τετ Nov 12, 2014 1:31 am

» Παιδικός σταθμός ή κοπέλα στο σπίτι;
από mariatsak Τρι Nov 11, 2014 6:29 pm

» ΠΑΙΔΙΚΟΣ Η ΒΡΕΦΙΚΟΣ?
από mariatsak Τρι Nov 11, 2014 6:01 pm

» Ξεκινημα στερεων τρωφων με δυσκολια!
από mariatsak Τρι Nov 11, 2014 5:50 pm

» αγχος με βαρος μωρου
από maro28 Τρι Nov 11, 2014 4:58 pm

Παρόντες χρήστες
108 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 1 μέλος, 1 μη ορατός και 106 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

tsihi

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τετ Jan 23, 2013 2:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

kaatrin

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο!!!ναι ναι να μας πεις αντιδραση!!!αντε με το καλο

joanna100883

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!ΛΟΙΠΟΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΧΤΕΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΑΝΑΨΕΙ ΤΣΙΓΑΡΟ...ΠΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΒΗΝΩ.ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ??ΤΟΥ ΛΕΩ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΣΟΥ ΕΧΩ ΕΝΑ ΔΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΤΗ ΣΑΚΚΟΥΛΑ.ΒΓΑΖΕΙ ΕΞΩ ΤΗ ΠΙΠΙΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΡΜΑΚΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ''ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ?? ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΤΑ ΕΔΩΣΕ??'' ΤΟΥ ΛΕΩ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ??ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΧΙ..ΤΟΥ ΛΕΩ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ Η ΣΑΚΟΥΛΑ.ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΦΑΚΕΛΟ ΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ.ΤΟΥ ΛΕΩ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΔΕΣ..ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ...ΕΙΧΕ ΜΕΙΝΕΙ ΑΚΙΝΗΤΟΣ ΜΕΡΙΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΜΙΑ ΤΗ ΚΑΡΤΑ ΜΙΑ ΤΟ ΦΟΡΜΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΟΥΡΚΩΣΕ.ΗΡΘΕ ΜΕ ΠΗΡΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΕΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ...ΜΕΤΑ ΠΗΓΕ ΠΗΡΕ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΚΕΡΑΣΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ...ΕΧΕΙ ΑΓΧΩΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΑΝΤΩΣ ΑΦΟΥ ΧΤΕΣ ΠΕΣΑΜΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΠΑΡΕ ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΧΙ ΟΧΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗ ΣΟΥ ΠΑΤΗΣΩ ΤΗ ΚΟΙΛΙΑ.ΚΑΛΕ ΠΟΙΑ ΚΟΙΛΙΑ ΛΕΩ???ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ..Ε ΑΣΕ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΜΗ ΣΥΝΗΘΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΟΥ ΠΙΕΖΩ ΤΟ ΜΩΡΟ..ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!
ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΟΣΟ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΝΕΤΑΙ!!! Very Happy Very Happy

cassiani

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχαχα κουράγιο απο ότι κατάλαβα ξέχνα το σεχ για 9 μήνες τουλάχιστον. Wink Φοβητσιάρηδες παιδί μου. [You must be registered and logged in to see this image.]Τέλεια τα νέα σου μπράβο.Άντε τώρα να δεις πως θα κλαίει σαν μωρό μόλις το δεί στον υπέρηχο.

joanna100883

cassiani έγραψε:χαχαχαχα κουράγιο απο ότι κατάλαβα ξέχνα το σεχ για 9 μήνες τουλάχιστον. Wink Φοβητσιάρηδες παιδί μου. [You must be registered and logged in to see this image.]Τέλεια τα νέα σου μπράβο.Άντε τώρα να δεις πως θα κλαίει σαν μωρό μόλις το δεί στον υπέρηχο.

ΑΧΧΧ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΟΝΤΩΣ ΘΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ
ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ!!!ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ..Ο ΠΡΩΤΟΣ ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΠΙΚΟΣ??Η ΑΠΛΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ??ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΠΕΙ??ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΟΛΠΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΜΠΕΙ

cassiani

joanna100883 έγραψε:
cassiani έγραψε:χαχαχαχα κουράγιο απο ότι κατάλαβα ξέχνα το σεχ για 9 μήνες τουλάχιστον. Wink Φοβητσιάρηδες παιδί μου. [You must be registered and logged in to see this image.]Τέλεια τα νέα σου μπράβο.Άντε τώρα να δεις πως θα κλαίει σαν μωρό μόλις το δεί στον υπέρηχο.

ΑΧΧΧ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΟΝΤΩΣ ΘΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ!!!ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ..Ο ΠΡΩΤΟΣ ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΠΙΚΟΣ??Η ΑΠΛΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ??ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΠΕΙ??ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΟΛΠΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΜΠΕΙ

Ανάλογα πότε θα πας στο γιατρό.Εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη πήγα πολύ νωρίς μου έκανε κολπικό αλλά να φανταστεις δεν φαινόταν οτι είμαι έγκυος.Στην δευτερη επίσκεψη έκανα στην κοιλιά.Αλλά και στα δύο ο άντρας μου ήταν μέσα.Ο γιατρός μου δεν είχε πρόβλημα και μάλιστα ήταν και η μαμά μου μαζί γιατί είχε έρθει να κάνει και αυτή το ΠΑΠ.Αν εσύ δεν έχεισ πρόβλημα να είναι μέσα δεν βρίσκω το λόγο να μην τον αφήσει.

66 ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! στό Παρ Jan 20, 2012 9:21 pm

KRISTI 1

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο πρωτος υπερηχος που γινεται κοντα στην 6 βδομαδα γινεται κολπικα για να δει καλυτερα.απο κει και περα γινεται κοιλιακα.παντως και μενα ο γιατροσ στον κολπικο δεν αφησε τον αντρα μου μεσα.

joanna100883

AAA ΩΡΑΙΑ!!!ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΔΕ ΧΡΕΑΣΤΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΓΔΥΘΩ ΧΑΧΑΧΑ... ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ??? ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΙ ΑΥΤΟ
Respect Respect

cassiani

Εμάς γιατί τον άφησε να είναι μέσα?Αυτός τον φώναξε κιόλας. Shocked

eirini.pav

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[ [/quote]

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΣ...ΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ..ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΓΥΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΟΗΓΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΖΥΤΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ..ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΒΡΗΚΕ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕ ΠΩΣ ΝΑ ΤΙΣ ΧΕΙΡΙΣΤΩ...ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΜΙΛΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΘΑ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ.ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ[/quote]

συγχαρητηρια καταρχην για τα τέλεια νέα!! να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και ολα να κυλήσουν ρόδινα! αλλα πες και σε μας καλε τι οδηγιες σου εδωσε τοτε στις γονιμες και οταν σε εβλεπε με τον υπερηχο! να αντιγραψουμε και εμεις μπας και χαρουμε!!!

cassiani

Κοριτσάρα δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιο γυναικολογικό πρόβλημα αλλά αν δεν υπάρχει δοκίμασε αυτή τη συνταγή.Μόλις σου τελειώσει η περίοδος κάνε σεχ μέρα παρά μέρα για δέκα μέρες .Εγω και στην πρώτη και στην δευτερη τώρα έτσι τα έπιασα.Μου το είχε πει ο γιατρός μου επειδή τον είχα πρήξει Very Happy .Έχει πιάσει και σε μια φίλη μου.Απλά δεν θέλει κάθε μέρα για να δυναμώνει το σπέρμα.Για δοκιμασέ το δεν χάνεις και τίποτα.Διασκεδαστικό είναι Wink

eirini.pav

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="cassiani"]Κοριτσάρα δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιο γυναικολογικό πρόβλημα αλλά αν δεν υπάρχει δοκίμασε αυτή τη συνταγή.Μόλις σου τελειώσει η περίοδος κάνε σεχ μέρα παρά μέρα για δέκα μέρες .Εγω και στην πρώτη και στην δευτερη τώρα έτσι τα έπιασα.Μου το είχε πει ο γιατρός μου επειδή τον είχα πρήξει Very Happy .Έχει πιάσει και σε μια φίλη μου.Απλά δεν θέλει κάθε μέρα για να δυναμώνει το σπέρμα.Για δοκιμασέ το δεν χάνεις και τίποτα.Διασκεδαστικό είναι Wink[/qu

αυτο τοτ καναμε κι εμεις βεβαια τοτε υπηρχε προβληματακι! τωρα λες να το ξαναπιασουμε! ειναι λιγο κουραστικο ομως βρε!!! Very Happy Very Happy Very Happy

joanna100883

eirini.pav έγραψε:[

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΣ...ΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ..ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΓΥΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΟΗΓΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΖΥΤΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ..ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΒΡΗΚΕ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕ ΠΩΣ ΝΑ ΤΙΣ ΧΕΙΡΙΣΤΩ...ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΜΙΛΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΘΑ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ.ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ[/quote]

συγχαρητηρια καταρχην για τα τέλεια νέα!! να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και ολα να κυλήσουν ρόδινα! αλλα πες και σε μας καλε τι οδηγιες σου εδωσε τοτε στις γονιμες και οταν σε εβλεπε με τον υπερηχο! να αντιγραψουμε και εμεις μπας και χαρουμε!!! [/quote]

ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΤΗΝ 11 ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η 12 ΚΑΙ 13 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ.ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕ ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΧΟΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΕΞ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΑΠΟΧΗ 2 ΜΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΜΟΥ(ΔΗΛΑΔΗ ΠΡΙΝ ΤΗ 12 ΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΝΑ).
ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΣΗΚΩΘΩ ΑΜΕΣΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΜΕΣΩΣ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ ΤΙΣ ΠΡΩΙΝΕΣ ΩΡΕΣ..
ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΒΟΗΘΗΣΕ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑΜΕ ΤΗΝ ΣΤΑΣΗ ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΒΑΘΙΑ Η ΔΙΕΙΣΔΥΣΗ.ΣΕ ΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΠΙΑΣΕ...ΑΥΤΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΩ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ..ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Α Γ ΧΟ Σ!!!!

boubou

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συγχαρητήρια κοπέλα μου σου εύχομαι ένα υπέροχο ταξίδι 9 μηνών σε ένα δρόμο ευθύ χωρις στροφές και λακουβες!! και στο τέλος της διαδρομης να αγκαλιάσεις ένα υγιέστατο μωράκι!!

αυτό με το άγχος που λες είναι μεγάλη αλήθεια!!!ελπίζω να φύγει κάποια στιγμή τελείως από την ζωή μας γιατί κάνει κακό παντού όχι μόνο σε πιθανή εγκυμοσύνη!!

eirini.pav

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

[/quote]

ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΤΗΝ 11 ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η 12 ΚΑΙ 13 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ.ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕ ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΧΟΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΕΞ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΑΠΟΧΗ 2 ΜΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΜΟΥ(ΔΗΛΑΔΗ ΠΡΙΝ ΤΗ 12 ΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΝΑ).
ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΣΗΚΩΘΩ ΑΜΕΣΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΜΕΣΩΣ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ ΤΙΣ ΠΡΩΙΝΕΣ ΩΡΕΣ..
ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΒΟΗΘΗΣΕ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑΜΕ ΤΗΝ ΣΤΑΣΗ ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΒΑΘΙΑ Η ΔΙΕΙΣΔΥΣΗ.ΣΕ ΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΠΙΑΣΕ...ΑΥΤΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΩ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ..ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Α Γ ΧΟ Σ!!!!

[/quote\

λοιπον!! θα ακολουθησω τη καινουρια στρατιγκη που αφορα τη σταση γιατι πανω κατω τα αλλα τα κάναμε!! αλλα στειλε καλε και απο δω λιγη τυχη να γινει αυτο το μηνα!!! οσο για το αγχος πραγματικα θα προσπαθησω να ειναι εντελως χαλαρη αλλα ειναι και αυτο το υποσυνειδητο!!!! θα το ριξω στο χορο πριν να χαλαρωσω!!

joanna100883

eirini.pav έγραψε:

[/quote\

λοιπον!! θα ακολουθησω τη καινουρια στρατιγκη που αφορα τη σταση γιατι πανω κατω τα αλλα τα κάναμε!! αλλα στειλε καλε και απο δω λιγη τυχη να γινει αυτο το μηνα!!! οσο για το αγχος πραγματικα θα προσπαθησω να ειναι εντελως χαλαρη αλλα ειναι και αυτο το υποσυνειδητο!!!! θα το ριξω στο χορο πριν να χαλαρωσω!! [/quote]

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΙ ΟΛΑΣ!!!ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΝΕΒΗ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ...ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΧΟΣ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΕΙΝΩ ΠΟΤΕ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΘΥΜΩΝΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΟΠΟΤΕ ΠΗΓΑΙΝΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΠΑΙΔΙ..ΑΦΟΥ ΕΙΧΑ ΠΙΑ ΑΠΟΔΕΧΤΕΙ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΩ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΜΑΝΑ.ΤΟΣΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ...ΠΕΣ ΟΤΙ ΔΕ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΘΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟΤΕ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ

eirini.pav

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σημερα ξεκινουν οι τρελιτσες!!!! ευχομαι να εχω το αποτελεσμα το δικο σου!!!!

joanna100883

eirini.pav έγραψε:σημερα ξεκινουν οι τρελιτσες!!!! ευχομαι να εχω το αποτελεσμα το δικο σου!!!!

ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!!

joanna100883

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΝΗΣΥΧΕΙ.ΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΙΧΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ,ΚΑΟΥΡΕΣ,ΚΡΥΑΔΕΣ ΚΑΙ ΠΟΝΟΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΔΕΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.ΚΑΤΙ ΚΑΟΥΡΕΣ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΜΙΚΡΕΣ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΑ.ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΥΨΥΘΟΥΝ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ Η' ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΑ???ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΤΕΣΤ..ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΠΑΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ..ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΜΕ ΦΑΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ...ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ???

boubou

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δν νομιζω οτι ειναι απαραιτητο αυτο που λες!!
αν θες ομως μπορεις να κανεις μια χοριακη για να δεις αν οι τιμες τις ταιριαζουν με τις μερες που εχεις καθυστερηση για να ηρεμησεις Wink

joanna100883

boubou έγραψε:Δν νομιζω οτι ειναι απαραιτητο αυτο που λες!!
αν θες ομως μπορεις να κανεις μια χοριακη για να δεις αν οι τιμες τις ταιριαζουν με τις μερες που εχεις καθυστερηση για να ηρεμησεις Wink

ΤΟ ΤΕΣΤ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΒΓΗΚΕ ΑΜΕΣΩΣ ΘΕΤΙΚΟ...ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΑΘΟΥΣ??ΠΑΝΤΩΣ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ..Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑΝΤΑΡ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ...ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΚΟΥΓΟΜΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΑΛΛΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Free blog